Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się wybić stronę samymi treściami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy da się wybić stronę samymi treściami? (/Temat-Czy-da-sie-wybic-strone-samymi-tresciami-159581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 03-02-2019 11:21

Z racji niedzieli pora na kolejne podsumowanie tygodnia.


STRONY (8/10):

W minionym tygodniu zrealizowałem wszystkie wcześniejsze założenia. 2 nowe strony już siedzą w necie. Google już je zna, ale standardowo - niech odczekają swoje - nie lubię się śpieszyć - wolę je podlinkować dopiero za jakiś czas.

W międzyczasie podlinkowałem swoją 1 stronę nowymi backlinkami, ale to jeszcze nie wszystko. Stawiam na jakość, dlatego robię to powoli Jerk2


NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

Do następnej niedzieli skończę założenie co do SEO w związku ze stroną numer 1. Pozostaje mi jeszcze około 10 backlinków z listy, którą mam.

Drugą rzeczą jest poprawa i optymalizacja strony numer 3, uzupełnienie w treść, poprawa wizualna, a także przygotowanie do linkowania.

Kolejną rzeczą jest przygotowania zaplecza do linkowania. Muszę wykonać sobie listę powiedzmy 300 serwisów, gdzie link będzie sensowny, łatwy do zdobycia i będzie wyglądał naturalnie

Ostatnią rzeczą jest analiza konkurencji Lol a także analiza kilku nisz, które mam zapisane.


ZAROBKI (CEL 100 USD/DAY)

Ostatnio pierwsze skrzypce w moich zarobkach gra moja autorska metoda monetyzacji "hacków", która póki co znajduje zastosowanie na stronie numer 1.

Przez ostatnie 7 dni średnia wyniosła: 51.48 Jerk oczywiście USD^^

W kontakcie! Jerk2


__________________
Ps. znacie jakieś dobre i sprawdzone rozwiązanie do automatycznego publikowania na Instagram? Zauważam ostatnio potencjał i mimo małej pracy, która została wykonana te źródło ruchu wykazało znaczny potencjał Lol Dlatego poszukuję sprawdzonego rozwiązania do publikowania treści na kilku kontach. Doradzicie coś?


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - dzemba - 03-02-2019 15:46

I taką średnią szanuje 2 ekwiwalent niezłej pracy Big Grin


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - kochamkesz - 03-02-2019 16:32

Jara mnie twoja dniówka Lol Powiedź strony jak pod Ogads to pewnie na zagranicę ?


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - Snaggy - 03-02-2019 18:09

(03-02-2019 11:21)adamcio99922 napisał(a):  Z racji niedzieli pora na kolejne podsumowanie tygodnia.


STRONY (8/10):

W minionym tygodniu zrealizowałem wszystkie wcześniejsze założenia. 2 nowe strony już siedzą w necie. Google już je zna, ale standardowo - niech odczekają swoje - nie lubię się śpieszyć - wolę je podlinkować dopiero za jakiś czas.

W międzyczasie podlinkowałem swoją 1 stronę nowymi backlinkami, ale to jeszcze nie wszystko. Stawiam na jakość, dlatego robię to powoli Jerk2


NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

Do następnej niedzieli skończę założenie co do SEO w związku ze stroną numer 1. Pozostaje mi jeszcze około 10 backlinków z listy, którą mam.

Drugą rzeczą jest poprawa i optymalizacja strony numer 3, uzupełnienie w treść, poprawa wizualna, a także przygotowanie do linkowania.

Kolejną rzeczą jest przygotowania zaplecza do linkowania. Muszę wykonać sobie listę powiedzmy 300 serwisów, gdzie link będzie sensowny, łatwy do zdobycia i będzie wyglądał naturalnie

Ostatnią rzeczą jest analiza konkurencji Lol a także analiza kilku nisz, które mam zapisane.


ZAROBKI (CEL 100 USD/DAY)

Ostatnio pierwsze skrzypce w moich zarobkach gra moja autorska metoda monetyzacji "hacków", która póki co znajduje zastosowanie na stronie numer 1.

Przez ostatnie 7 dni średnia wyniosła: 51.48 Jerk oczywiście USD^^

W kontakcie! Jerk2


__________________
Ps. znacie jakieś dobre i sprawdzone rozwiązanie do automatycznego publikowania na Instagram? Zauważam ostatnio potencjał i mimo małej pracy, która została wykonana te źródło ruchu wykazało znaczny potencjał Lol Dlatego poszukuję sprawdzonego rozwiązania do publikowania treści na kilku kontach. Doradzicie coś?
Ile kont dokladnie? Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 04-02-2019 10:37

(03-02-2019 16:32)kochamkesz napisał(a):  Jara mnie twoja dniówka Lol Powiedź strony jak pod Ogads to pewnie na zagranicę ?

Tylko i wyłącznie Jerk2

(03-02-2019 18:09)Snaggy napisał(a):  Ile kont dokladnie? Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Docelowo 10 kont.


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 10-02-2019 13:22

Koniec tygodnia, początek nowego - czas leci...


STRONY (8/10):

Miniony tydzień to tydzień, który był potrzebny. W ciagu tego czasu musiałem dopiąć kilka spraw zaległych, a także przygotowałem sobie dość obszerną listę fajnych miejscówek do pozostawienia "jakościowego" backlinka.

Dodatkowo przeanalizowałem konkurencję, a także zaplanowałem działania na najbliższe 30 dni jeśli o hacki chodzi.


NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

Nadal czekam na zakończenie prac nad nową wersją generatora. Udało mi się zakończyć negocjację i prace znajdują się już raczej na półmetku.

Przy okazji.. Jeśli ktoś potrzebuje dobrego, szybkiego i wartościowego webmastera to polecam skorzystać z usług @[mysc]

Na ten tydzień zakładam przygotowanie sobie zaplecza do SEO Strony numer 2 i 3. Oraz zaimplementowanie nowego generatorka na swój użytek i nisze Lol


ZAROBKI (CEL 100 USD/DAY)

Przez ostatnie 7 dni średnia wyniosła: 53.82 Jerk oczywiście USD^^

W kontakcie! Jerk2


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - fusek - 10-02-2019 20:12

Kozak dniowki sie robia.
Ps a mysc co Ci tworzyl?


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 11-02-2019 06:51

(10-02-2019 20:12)fusek napisał(a):  Kozak dniowki sie robia.
Ps a mysc co Ci tworzyl?

Powiedzmy że jego webmaster podjął się próby zrobienia generatora który sprosta moim wymaganiom Jerk2


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 17-02-2019 10:21

Jak co niedzielę czas podsumować ostatnie 7 dni.


STRONY (8/10):

Aktualnie nie zamierzam dokładać nowych nisz. Muszę wybić aktualnie posiadane nisze zanim wezmę się za nowe.


NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

Jutro będę miał finalną wersję generatora. Wersja pierwsza mimo kilku drobnych poprawek pokazała, że jest to w końcu kozak generator Jerk2 Coś czego mi potrzeba.

Na ten tydzień zakładam dokończenie SEO Strony numer 2 i 3. Oraz zaimplementowanie nowego generatorka na swój użytek i nisze Lol


ZAROBKI (CEL 100 USD/DAY)

Przez ostatnie 7 dni średnia wyniosła: 59.72 Jerk oczywiście USD^^

W kontakcie! Jerk2


RE: OGADS - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - Adrad - 17-02-2019 11:53

100 USD/day do końca 2019 będzie jak kiwnięcie palcem Wink