Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
azontoo - Droga do 2 Pensji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: azontoo - Droga do 2 Pensji (/Temat-azontoo-Droga-do-2-Pensji-155241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 11-04-2019 08:30

Dziś mega krótki wpis. Brak czasu, wyjeżdżam na delegacje.... ALE taki widok ukazał się moim oczom.
[Obrazek: 2.png]
I to domena z średniej jakości tekstem. Swoją drogą widzę już teraz obszary do poprawy w zakresie tekstów i optymalizacji.

A domena z DOBRYM PA/DA oraz super tekstem jeszcze się w SERPach nie pojawiła. Huh Praca przed wakacjami WRE...

Wakacje spędzę z Kotlerem - Marketing - ciekaw jestem wiedzy tam zawartej.

A Dla głodnych informacji polecam -
Cytat:https://backlinko.com/learn-seo-fast



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - mahuzz - 11-04-2019 09:44

Ooo najs, to pewnie dopiero początek zielonego koloru Big Grin!


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 11-04-2019 11:39

(11-04-2019 09:44)mahuzz napisał(a):  Ooo najs, to pewnie dopiero początek zielonego koloru Big Grin!

Oby tak było ? Big Grin


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Sanczo96 - 11-04-2019 12:21

(11-04-2019 08:30)azontoo napisał(a):  Dziś mega krótki wpis. Brak czasu, wyjeżdżam na delegacje.... ALE taki widok ukazał się moim oczom.
[Obrazek: 2.png]
I to domena z średniej jakości tekstem. Swoją drogą widzę już teraz obszary do poprawy w zakresie tekstów i optymalizacji.

A domena z DOBRYM PA/DA oraz super tekstem jeszcze się w SERPach nie pojawiła. Huh Praca przed wakacjami WRE...

Wakacje spędzę z Kotlerem - Marketing - ciekaw jestem wiedzy tam zawartej.

A Dla głodnych informacji polecam -
Cytat:https://backlinko.com/learn-seo-fast

Mógłbyś powiedzieć gdzie sprawdzasz SERPy?


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 11-04-2019 13:24

(11-04-2019 12:21)Sanczo96 napisał(a):  
(11-04-2019 08:30)azontoo napisał(a):  Dziś mega krótki wpis. Brak czasu, wyjeżdżam na delegacje.... ALE taki widok ukazał się moim oczom.
[Obrazek: 2.png]
I to domena z średniej jakości tekstem. Swoją drogą widzę już teraz obszary do poprawy w zakresie tekstów i optymalizacji.

A domena z DOBRYM PA/DA oraz super tekstem jeszcze się w SERPach nie pojawiła. Huh Praca przed wakacjami WRE...

Wakacje spędzę z Kotlerem - Marketing - ciekaw jestem wiedzy tam zawartej.

A Dla głodnych informacji polecam -
Cytat:https://backlinko.com/learn-seo-fast

Mógłbyś powiedzieć gdzie sprawdzasz SERPy?

Jasne! Sporo jest różnych narzędzi, ale ja korzystam w chwili obecnej z SERPyou.


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - malpa2 - 11-04-2019 13:42

Masz tam konto płatne czy darmowe?


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 11-04-2019 19:01

free


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 26-04-2019 08:55

Witam.
Po urlopie...
nie jest kolorowo Exclamation

Przed wyjazdem doszło do kolozji.... auto do naprawy, nie mój samochód - brak AC, kilka k w plecy... Angry Poza tym konkursem, dopięcie formalności z uczelnią, ogarnięcie zaległych różnych spraw które czekały i tak właśnie minął tydzień gdzie już byłem po "wakacjach". Kotlera nie czytałem. Książka ogromna, nie mam obecnie czasu, a zawartość bardzo "studencka". Na wakacjach odpocząłem więc jest mega power do działania. W tym tygodniu już się zresetowałem i odcinam od tych wydarzeń. Trudno. Stało się. Lecimy do przodu, by wskoczyć na fastlane Cool


A teraz konkrety:

Strona która pnie się w góre w SERPach! Obecnie NIE JEST LINKOWANA. Ale to się zmieni na dniach. Dostałem dzisiaj 2 kolejne artykuły na strony. Także weekend będzie obróbka artów, dodanie ich + linkowanie. Wygląda OK. Ale na stronę nie ma żadnych wejść. TRAFFIC 0 Xpokerface Nie wiem jaka jest tego przyczyna ale muszę do tego dojść.
Pozycje są następujące:
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]




O dziwo DRUGA strona - z zakupioną domeną, ma bana na AdSense i nie jest w ogóle widoczna w narzędziu do serpów. ( Po wpisaniu site:AdresStrony - wszystko jest poindeksowane) W planach mam weryfikacje czy rankuje na jakiekolwiek KW ( Nie wiem czy to możliwe, żeby po dodaniu artykułów rankować na inne KW niż zamierzone beka. Ale traffic na niej sukcesywnie się zwiększa Jerk
Martwi mnie fakt, że nie widzę jej w serpach i nie mam wpływu na traffic...

Naprawiam to!

[Obrazek: 2.jpg]



CEL:
- Dniówka (0,10$) 0,38/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0,38 zł



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 30-04-2019 21:23

Powiem tak, kluczem w każdym projekcie są ludzie. I to co dzieje się w tle, tak naprawdę, cały rozwój - zawdzięczam kilku osobom z tego forum...
Dziękuje... przy pierwszych wypłatach nie zapomnę Wink Dziękuje za Waszą pomoc. Ten kto czyta to Wie... a Wy może się dowiecie za jakiś czas...

Powoli idziemy w górę! Smile Mam nadzieję, że to nie tymczasowy taniec google, a droga do TOPki Jerk


[Obrazek: serp.jpg]



[Obrazek: srp2.jpg]


Teraz majówka. Cała wolna. To znaczy od etatu. Więc zabieram się do ostrej pracy. Linkowanie 2 nisz + odpalenie nowej - 3 niszy + optymalizacja mobile obecnych stron (po dodaniu contentu i paru zmianach audyt spadł do 23pkt.)
To plan na pierwsze majowe dni. Oczywiście linkowanie później też będzie kontynuowane.


CEL:
- Dniówka (0,10$) 0,38/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0,38 zł



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Bidbar96 - 03-05-2019 06:52

Rozumiem, że zakładając dziennik byłeś/jesteś przygotowany również na krytykę.
Dziennik prowadzisz już ponad rok. Nic tu się nie wydarzyło. Może to jednak czas na zmianę "branży"?

No przepraszam, ale te wpisy są tak bzdurne i monotematyczne, że widać, że to temat NIE DLA CIEBIE Wink