Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: Ogads - $ za ruch mobile, omówienie strony (/Temat-Ogads-za-ruch-mobile-omowienie-strony-153249)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Ogads- Zbugowany locker? - Drzew - 23-01-2019 10:26

Witam

Po ostatnich zmianach na ogads na jednej z gotowych skórek występuje BUG? (nie wiem nie znam się), który polega na tym że gdy zmieniam kolor czcionki <fontem>, to zmieniona w ten sposób czcionka kopiuje się nad locker.


Ktoś znający się na CSS, czy HTML mógłby mnie nakierować co jest nie tak?

KOD : Przykład bardzo fajnego tekstu <font color="#00FF00">Jeszcze jeden lepszy przykład.</font> Fajniejszy przykład <font color="#FF0066">Najlepszy porzykład 86/100</font>


RE: Ogads- Zbugowany locker? - Arczit - 23-01-2019 11:02

Ciężko będzie Ci pomóc bez pokazania przez Ciebie kodu.

Następnym razem jak podsyłasz kod z przykładem to umieść wizualizacje z tego kodu, a Ty teraz dałeś przykład kodu niepokrywający się w ogóle z tym co jest na fotce Smile

Napisz PW, może jakoś pomogę Wink


RE: Ogads- Zbugowany locker? - Snaggy - 23-01-2019 12:59

Podrzucam Smile Może ci się przyda. Smile






OGads własne tło - sprzetok - 07-02-2019 09:43

Witajcie , mam pytanie jak dodać do Content locera własne tło, mam stronkę z OG z ofertami etc ale tło jest np czarne, nie do końca umiem dodać tam tło (see pic)

Dzięki za rady.
[Obrazek: Capture.jpg]


RE: OGads własne tło - Bob5634 - 07-02-2019 10:18

content locker- customize theme yes- background image


Ogads - content locker - koorteo - 12-02-2019 12:44

Witam, czy jest możliwość w Ogads, żeby na naszej stronie odpalił się content locker dopiero po naciśnięciu przycisku?


RE: Ogads - content locker - twardy - 12-02-2019 12:57

https://www.cpaelites.com/Thread-Content-locker-on-button-click-OGAds


OgAds - konwersja - radek0389 - 07-04-2020 15:34

Witajcie, zauważyliście może w ostatnich tygodniach/dniach spadek ilości leadów, konwersji i ogólnie %% wskaźników na OgAds?
U mnie zarobki spadły w zasadzie o 70-80%. Ruch z USA konwertuje tragicznie. Wszystko zbiegło się w czasie z tą pandemią, ale zastanawiam się czy to jest zbieg okoliczności czy jednak coś na rzeczy?
Jak u was wygląda sytuacja?


RE: OgAds - konwersja - aron-baron - 07-04-2020 15:46

(07-04-2020 15:34)radek0389 napisał(a):  Witajcie, zauważyliście może w ostatnich tygodniach/dniach spadek ilości leadów, konwersji i ogólnie %% wskaźników na OgAds?
U mnie zarobki spadły w zasadzie o 70-80%. Ruch z USA konwertuje tragicznie. Wszystko zbiegło się w czasie z tą pandemią, ale zastanawiam się czy to jest zbieg okoliczności czy jednak coś na rzeczy?
Jak u was wygląda sytuacja?

To samo lecz ruch z mylead pod USA


RE: OgAds - konwersja - radek0389 - 07-04-2020 16:44

@[MyLead.pl] jak globalnie z waszej perspektywy wygląda sytuacja? Jest to spowodowane pandemią? Może baza reklamodawców się przez to skurczyła?