Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. (/Temat-Zarabiaj-Bez-Limitow-W-sieci-132498)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 02-08-2016 20:37

Dzisiaj opisałem na moim blogu co nowego w MXRevshare: --> KLIKNIJ <--

_____________________

42 Mini x 0,125$ = 4,875$
1 Medium = 0,625$
1 Millionaire = 1,25$
_____________________
Dziennie: 7,125$

+ co kilka dni jakaś prowizja z poleconych

Rejestracja w MXRev$hare


[Obrazek: 6zu5nm.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 08-08-2016 13:32

Od ostatniego wpisu:

+6 paczek MINI
+3 poleconych
+1,5$ prowizji z poleconych

Codzienne naliczenia: 7,875$

Aktualnie pracuję nad nową stroną, w której nie opisuje samego biznesu, lecz zaczynam raczej od podstaw. Tą podstawą jak dla mnie jest nastawienie do tematu, chęć rozwoju i zmiany. Zmieniłem też podejście do osób, które się do mnie zgłaszają. Do tej pory traktowałem ich, że tak powiem "ROBOTYCZNIE", czyli każdemu wysyłałem przygotowany wcześniej tekst. Zauważyłem, że daje to marne efekty i zmieniłem podejście na indywidualne. Zajmuje to trochę więcej czasu, ale uwierzcie że efekty są powalające, jestem mega zadowolony z przebiegu rozmów i coraz bardziej czuję, że zaczynam dojrzewać do tematu.

Wracam do pisania tekstów na stronę, a na zakończenie jak zwykle skrin. Zajebistego dnia Smile

[Obrazek: tasaoo.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 09-08-2016 17:50

Dzisiaj zrobiłem nową stronę startową dla nowych użytkowników.

Zanim puszczę ją w świat bardzo proszę Was o konstruktywne opinie.

Piszcie co Waszym zdaniem powinienem usunąć, co dodać, co zmienić - wszystko co Wam przyjdzie do głowy.


LINK DO STRONY


W MX pękło dzisiaj 50 paczek Huh

Poza tym wszedłem dzisiaj na payzę i okazało się, że mam tam 96zł, więc za chwilę dokupuję kolejne 4 Big Grin

[Obrazek: 2m44v7l.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 10-08-2016 16:34

Od wczoraj wpadł jeden polecony.

Stworzyłem również program motywacyjny, który wygląda następująco:

Program Motywacyjny:

Wszystkie paczki to paczki Millionaire (50$)

Nagrody za paczki:

20 paczek - $10
50 paczek - $25
100 paczek - $50
200 paczek - $100, + 1 dzień poleceni ode mnie*
500 paczek - $250
1000 paczek - $500 +3 dni poleceni ode mnie*

Powyżej 1000 paczek, bonusy będą przyznawane według mojego uznania. Uzależnione to będzie również od ilości aktywnych poleconych.

Dodatkowo 3 osoby, które jako pierwsze zdobędą 500 paczek + minimum 25 aktywnych poleconych**, czeka coś extra - tygodniowa wycieczka dla dwóch osób w dowolne miejsce w europie. Oczywiście wszystkie koszty pokrywam ja.

* To znaczy, że przez 1/3 dni na moich stronach, blogach itp, zmienię mój link na Twój, dzięki czemu wszyscy poleceni w tym dniu dołączą do Ciebie Smile
**aktywny polecony to taki, który posiada minimum 1 paczkę millionaire ($50)

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie, dołącz do mojego zespołu: KLIK

Za chwilę zabieram się do Tworzenia Landing Page'y. Na początek sam język polski, później angielski. Jak skończę pochwalę się efektami Smile




[Obrazek: 1r7kwl.png]






Dziennik Pracy RevShare. - tomek019 - 18-08-2016 23:07

Czytam i czytam ten program a patrzę na screena i $13,50 z poleceń Big Grin broń Boże nie uznaj tego za jakiś spam czy hejt Smile bo swietnie naprawdę ze działasz Smile ! Ale takie "programy motywacyjne" czyli po prostu reffback działają w większości na forach i jest ich od groma, nie myślałeś by robić marketing na FB zamiast tego Smile ? sam robię Landing Page oraz Banery dla poleconych także to jest super sprawa Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 24-08-2016 13:48

No właśnie dlatego zrobiłem ten program, żeby tam więcej było niż 13,5$ Big Grin Cały czas działam FB, ale narazie muszę się "przeszufladkować", ponieważ ludzie pamiętają mnie takim jakim byłem kiedyś.

Na dzień dzisiejszy:

[Obrazek: xmtmo2.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - xxamaranthxx - 24-08-2016 13:59

Ciekawy program motywacyjny, życzę powodzenia w pozyskiwaniu nowych osób impreza


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Xesty109 - 24-08-2016 20:08

Witaj. Mam pytanie. Przy osiągnięciu minimalnego progu wypłat 25$ ile z tej kwoty faktycznie zostanie na koncie bankowym a ile $ zje prowizja?


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 27-08-2016 13:01

(24-08-2016 20:08)Xesty109 napisał(a):  Witaj. Mam pytanie. Przy osiągnięciu minimalnego progu wypłat 25$ ile z tej kwoty faktycznie zostanie na koncie bankowym a ile $ zje prowizja?

Nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to za bardzo. Program daje zarobić, płaci i nawet jak zeżre przy wypłacie te 5% czy ileś to co z tego. Dla mnie oczywiste jest, że trzeba ponieść jakieś koszty, tak samo jak w tradycyjnym biznesie, tyle że tutaj te koszty są o wiele razy mniejsze Tongue

Dziś pękło $400 i lecimy dalej Smile

[Obrazek: 2wf5ztc.jpg]

PS. Wpadło dziś 70zł z innego biznesu.

Jeśli ktoś chce bez inwestycji zarobić kilka stówek, zapraszam fo kontaktu na FB: LINK

[Obrazek: 30i97pk.jpg]


Dziennik Pracy RevShare. - tomek019 - 29-08-2016 06:54

[Obrazek: 1ec872a0deb3aea26976a64798065ae1.jpg]

Jesli chodzi o takie pęknięcia to u mnie juz ponad $5000 Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk