Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! (/Temat-Mentor-Zarob-ze-mna-duze-pieniadze-131505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - frytek - 26-04-2016 17:09

Również złożyłem podanie Big Grin


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Kuczii - 26-04-2016 19:22

Poszło podanie, ale niestety pisze że chwilowo już nie przyjmujesz. Długo trzeba czekać? Smile


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 26-04-2016 19:23

Ci którzy złożyli podania zostali zaakceptowani, wybrałem 2 osoby z pośród 4.
Na chwile obecną jest full Was podopiecznych. Na dniach spróbuje przejrzeć tych którzy długo nie odpisują i mają zarobek bliski 0.
Myślę, że na dniach zwolni się z 10-20miejsc i zostaną wtedy przyjęte osoby które chcą zarobić oraz są pracowite, kreatywne.

@edit
Dla osób chcących nadal do mnie dołączyć proponuje poczekać kilka dni i wtedy spróbować.
Pozdrawiam


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 27-04-2016 21:38

@[kuczii] spójrz.

Poleciało kilka osób nie aktywnych i zamulających.
W zamian przyjmę kolejne 10 osób chcących zarobić. Dlatego zapraszam osoby pracowite i ambitne. Cool

Osobom które oczekują GOTOWCÓW oraz NISZ na których zarabiam(a zdarzyły się takie osoby) mogę polecić ale wyjście na świeże powietrze. Rolleyes
Składając aplikacje pamiętajcie, że możemy zarobić naprawdę sporo ale trzeba się do tego przyłożyć!!

PS: Za kilka dni odbędzie się wybieranie osoby której zwiększymy stawkę nawet o 50gr lub więcej! Dlatego zachęcam do porządnej pracy moich podopiecznych.


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - xXxPiciaxXx - 28-04-2016 09:03

Wysłałem podanie
Pozdro Wink


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 28-04-2016 09:41

(28-04-2016 09:03)xXxPiciaxXx napisał(a):  Wysłałem podanie
Pozdro Wink
Niestety podanie odrzucone. Zapraszam ponownie później. Dostałeś już powód w zakładce.


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - xXxPiciaxXx - 28-04-2016 09:47

kolego chyba nie zrozumiałeś przenośni ale zaraz tam odpisze o co mi dokładnie chodzi Wink


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 28-04-2016 10:05

Dokładnie zrozumiałem Twoją "aluzje" Wink Ale juz jest w porządku. Sprawdź maila.


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - Czaq - 29-04-2016 17:10

Odpisywanie w ciągu majowego weekendu może trochę się wydłużyć. Mimo to na wszystkie maile będę starał się odpisac Cool


RE: [Mentor] Zarób ze mną duże pieniądze! - milosz998 - 03-05-2016 16:26

Jak wyglada ten mentoring? Miałem jednego mentora z LM i nic nie wniósł, prócz zabrania mi hajsu z moich zarobków.

Jakies metody zarabiania poza fb? Tylko nie "założ strone i promuj". Chodzi mi o jakieś łatwe metody PEWNEGO zarobku poza fb. Moga być nawet czasochłonne.