Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Kerak22 - 20-03-2016 22:18

Wytlumacz mi coś, wykupienie matrycy za $10 co mi daje? jakie mam z tego korzyści?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 20-03-2016 23:31

(20-03-2016 22:18)Kerak22 napisał(a):  Wytlumacz mi coś, wykupienie matrycy za $10 co mi daje? jakie mam z tego korzyści?

Temat nie jest długi, a na te pytanie na pewno znajdziesz odpowiedź w którymś z wcześniejszych postów Tongue
Generalnie wykupienie matrycy za 10$ daje ci takie korzyści że zarabiasz 5% z każdej osoby która wpadnie pod ciebie w tej matrycy, czy to twój bezpośredni polecony czy spadochroniarz , (5% z 10$ czyli 0,50$ za osobę ) dodatkowo 10% Maching bonus czyli za każdą osobę która wpadnie pod twojego bezpośredniego poleconego - zarabiasz 10% zarobków tego bezpośredniego poleconego.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 21-03-2016 13:37

(20-03-2016 22:09)rafi213 napisał(a):  Ponieważ dużo osób mnie pyta o szczegóły planu marketingowego itd. a temat dotyczy głównie samego FutureAdPro przecież - Zamieszczam tutaj dwie najważniejsze części, otrzymałem właśnie informacje że na 99% już się nic nie zmieni:

[Obrazek: 14mzwgk.jpg]

[Obrazek: 16ghchk.jpg]

Teraz trochę statystyk od samego admina:

Po ogłoszeniu, że powstanie Rev Share jest dziennie ponad 7000 rejestracji z całego świata !!!
100 tys przybyło osób do samego portalu w 2 tygodnie, mamy już łącznie 300 000 osób w FutureNet tym samym Big Grin


Oznacza to też jeszcze jedno że pozycje wykupywane w Matrycach tym samym przyspieszą bardzo mocno, kto się zdecydował opłacić przed startem samego FutureAdPro niech zaciera ręce. Big Grin
Jestem już praktycznie pewny na 100% że TrafficMonsoon odejdzie w cień.

Są jakies dowody na to, ze tyle ludzi wchodzi czy to tylko info od admina?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 21-03-2016 14:15

@kostek880 to akurat jest info od admina,ale nie mam powodów aby mu nie wierzyć ponieważ widzę po swoich bliższych i dalszych znajomych na FB jakim zainteresowaniem zaczyna się cieszyć portal Future obecnie. Grupa także rozrasta się bardzo szybko. Mnóstwo wpisów i screenów struktur. Mój jeden z nadsponsorów miał jeszcze 19 marca w swojej strukturze 4300 osób, dzisiaj rano dał screena i przekroczył właśnie liczbę 5000 osób.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 21-03-2016 16:24

Ma jakies znaczenie ktorego procesora platniczego bedziemy uzywac? Bo czytam ze mozna zasilac konta z przelewu bankowego


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 21-03-2016 17:44

Obecnie w Futurenet nie ma znaczenia jakiego procesora używamy do wpłat i z racji tego jest pewnie 2 tygodniowa karencja czyli prowizje możemy wypłacić dopiero po 2 tygodniach od jej naliczenia.
W FutureAdPro przypuszczam, że także nie będzie różnicy z jakiego procesora zasilamy, ale tutaj nie jestem jeszcze pewien na 100% dowiemy sie prawdopodobnie w dniu lub przed dzień startu oficjalnego. Na stronie jest już zaznaczone ze polecany jest bitcoin ( ja osobiście będę go używał do wpłat bo pewnie będzie bez prowizji tak jest teraz w Futurenet).
Oczywiście w samym FutureAdPro nie będzie okresu karencji, tylko nie jest jeszcze znana kwestia czy wypłaty będą instant czy manualne, ale pewnie z racji mnogości procesorów spodziewam się manualnych.

Ps. Dzisiaj też dowiedziałem się, że dojdzie jeszcze prawdopodobnie jedna fajna rzecz, a mianowicie zarobki z matrycy będzie można wykorzystać na zakup ad packów. Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 21-03-2016 18:42

Miło by było gdyby rzeczywiście te zarobki w obu projektach mogły być używane czy to do zakupy adpacków, matryc czy czegokolwiek innego Smile

Po wykupieniu jeszcze matryc za 25 i 50$ lub może i wcześniej zacznę ostrą promocję także pode mną struktury będą się ładnie rozrastać Smile
Mam nadzieję, że do matrycy za 10$ znajdę sam 100 bezpośrednich poleconych Smile Potem ruszy jeszcze promocja dla matryc za 25$ i za 50$ a potem zajmę się kupowaniem paczek w FutureAdPro Smile

Rozumiem, że każdy polecony, który wykupi matrycę za 10$ później kupując matryce za 25 i 50$ automatycznie znajduje się w mojej strukturze? I oczywiście automatycznie również jest moim poleconym w FutureAdPro?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 21-03-2016 19:14

(21-03-2016 18:42)kolorpurpury napisał(a):  Rozumiem, że każdy polecony, który wykupi matrycę za 10$ później kupując matryce za 25 i 50$ automatycznie znajduje się w mojej strukturze? I oczywiście automatycznie również jest moim poleconym w FutureAdPro?
Tak, kazdy twoj bezposredni polecony w Futurenet jest twoim bezpośrednim poleconym w FutureAdPro :-) razem z całą twoją bezpośrednią linią. Tylko spadochroniarze w matrycach nie dadzą wam rzecz jasna zarobic w FutureAdPro bo to juz nie bezposrednia linia rekomendacji


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 22-03-2016 07:42

(21-03-2016 19:14)rafi213 napisał(a):  
(21-03-2016 18:42)kolorpurpury napisał(a):  Rozumiem, że każdy polecony, który wykupi matrycę za 10$ później kupując matryce za 25 i 50$ automatycznie znajduje się w mojej strukturze? I oczywiście automatycznie również jest moim poleconym w FutureAdPro?
Tak, kazdy twoj bezposredni polecony w Futurenet jest twoim bezpośrednim poleconym w FutureAdPro :-) razem z całą twoją bezpośrednią linią. Tylko spadochroniarze w matrycach nie dadzą wam rzecz jasna zarobic w FutureAdPro bo to juz nie bezposrednia linia rekomendacji

Ale bezposrednia linia rekomendacji nie jest potrzebna chodz bardzo ulatwia zapelnienie sie matrycy? Wiec dlaczego spadochroniarze nie dadzą nam zarobic? Futureadpro i futurenet są ze sobą powiazane wiec spadochroniarze gdzies muszą spadac


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 22-03-2016 09:47

U mnie ludzie z pierwszej lini zadowoleni Smile

[Obrazek: 1-linia-z_swarwpn.jpg]