Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 (/Temat-II-Tura-Wyborow-Prezydenckich-2015-113889)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - wiezaawieza - 17-05-2015 21:44

(17-05-2015 21:09)mateusz2045 napisał(a):  Na debacie komur pokazał jakim jest imbecylem, 0 kultury cały czas ataki na rządy PISu chociaż Duda nie miał na to wpływu.
Tonący łapie się ostatniej deski ratunku i wytyka jakieś bzdury, cały czas przerywał. Z przyjemnością zagłosuje na Pana Dude

No chyba sobie żartujesz. Oboje się atakowali, a Duda nazywał komorowskiego kłamcą i przywołał sytuację o chęci zabicia milicjanta. Nie zagłosuję w drugiej turze ale na debacie lepiej wypadł Komorowski.


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - Rav656 - 17-05-2015 21:49

Dokładnie. Duda na większość pytań nie odpowiedział atakując przeciwnika. Nie odpowiedział także na pytanie, za co sfinalizuje obietnice wyborcze. Debatę wygrał Komorowski. Bez dwóch zdań.


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - fusek - 17-05-2015 22:07

Ze kto wygral debate? Zgoda buduje? On caly czas prezentowal swoja polityke na tej debacie. Bardzo zgodna inbez podzialu.
Atakowanie, straszenie pisem. Dzieci drogie. Ten rzad, platformy jedt najbardziej zaaferowanym rzadem po 1989... Pewnie wiekszosc was urodzila sie potym roku i z polotyka maja tyle wspolnego co zobacza w mediachWink


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - sheko12 - 17-05-2015 22:49

Komorowski to stary komun, ma doświadczenie i wiedze jak niszczyć farmazonami wroga, poza tym on ma ludzi, co mu mówią jak ma się zachowywać i mówić, komorowski od siebie Dudy nie położył i nie z czystego serca, natomiast Duda to już inna historia troszke Wink
.
https://www.youtube.com/watch?v=KzAhr_6vd84

Zróbcie na facebooku chaos, udostępniajcie jak najwięcej filmów/newsów które pokazują prawde o Bronku i będzie dobrze Wink

Manipulacja nie zna granic, stare kobiety na profilu Komorowskiego komentują, jaki on to jest piękny.
Doszedłem do pewnej grupy na facebooku na której było 2000 ludzi, grupa nosiła nazwe ''głosujemy na Bronisława Komorowskiego 24 maja'' - wrzuciłem post który głosił prawde przeciwko Bronkowi, zostałem kulturalnie zhejtowany przez starsze panie, jako, że jestem młody i głupi.

Ale Ale...gdy zapytałem się Pań, co Komorowski zrobił przez ostatnie 5 lat kadencji, odpowiedzi nie uzyskałem i zostałem wydalony z grupy.

Głosy 20% ludzi tego kraju minimum to jakiś pic na wode i ślepy głos....


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - drakemoney - 18-05-2015 01:51

Wysłuchajcie uważnie Smile

http://www.youtube.com/watch?v=nj4QwzIQiaA

Duda gorzej wypadł od bronka. Obydwie partie tj. PO, PIS, mają dużo za uszami ale wiecej mają POpaprańcy. Teraz pozostaje oddanie głosu na dude aby choć trochę namieszać w ich szykach, chociaż jestem przekonany że mają i na taką ewentualność jakieś rozwiązanie/ plany. Zobaczcie jak jednym ruchem zdjęli KORWIN-a. Według mnie jeśli KUKIZ nie połączy sie z KORWINEM to mamy jasny obraz że KUKIZ ze swoją partią jest kluczowym elementem tej brudnej gry.


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - fusek - 18-05-2015 04:30

(18-05-2015 01:51)drakemoney napisał(a):  Wysłuchajcie uważnie Smile

http://www.youtube.com/watch?v=nj4QwzIQiaA

Duda gorzej wypadł od bronka. Obydwie partie tj. PO, PIS, mają dużo za uszami ale wiecej mają POpaprańcy. Teraz pozostaje oddanie głosu na dude aby choć trochę namieszać w ich szykach, chociaż jestem przekonany że mają i na taką ewentualność jakieś rozwiązanie/ plany. Zobaczcie jak jednym ruchem zdjęli KORWIN-a. Według mnie jeśli KUKIZ nie połączy sie z KORWINEM to mamy jasny obraz że KUKIZ ze swoją partią jest kluczowym elementem tej brudnej gry.

A czemu jest ciagle przeswiadczenie ze Kukiz musi sie laczyc? Bardziej zadnego wladzy niz Korwin nie poznalem. Uwierz mi ze gdyby byla kdwrotna sytuacja i Korwin mialby 20% to nawet by o laczeniu sie nie zajakal.


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - daniel42na - 18-05-2015 12:04

Kukiz przybrał postać uniwersalnego antysystemowca a jego wyborcy fanklubu wokół jego osoby a nie programu i poglądów, bo programu póki co nie poznaliśmy. Jak go poznamy to poparcie się znacznie ukruszy.
Czy osoby popierające Kukiza uosabiające się z wolnym rynkiem i niskimi podatkami, inne z antyklerykalizmem(duży przepływ elektoratu od Palikota), jeszcze inne z patriotyzmem w wydaniu RN, nie będą wymagały od niego jasnego określenia się na zasadzie "albo my albo oni"? Będą.
Czy pozwolą sobie oni na współistnienie w jednej grupie z osobami które pewne wartości rozumieją zupełnie inaczej? Nie pozwolą.
Obserwując komentarze w internecie, np. na FB Kukiza widać wyraźnie, że już bardzo często pojawiają się głosy "nie idź z tymi korwinowcami - idź z biedroniem" / "nie idz ze związkowcami, idź z korwinem, inaczej stracisz mój głos"...
Nie chce bawić się w jakiegoś proroka, ale był już taki ewenement w wyborach prezydenckich, kiedy Stanisław Tymiński zdobył podobny do Kukiza wynik w wyborach prezydenckich... a jego partia X mająca łączyć prawice i lewice ponad podziałami w wyborach parlamentarnych skończyła marnie z 2,7%.
Obawiam się, że ten cały plan jemu nie uda się, bo albo Kukiz określi się bardzo konkretnie i straci siłą rzeczy znaczną część elektoratu, albo nie określi się i ludzie z obawy przed tym, że ich głos pójdzie nie wiadomo na co (możliwe, że coś przeciwnego ich przekonaniom) wybiorą sobie partie reprezentującą ich poglądy. Wybory parlamentarne mają już bardziej charakter ideowy, poglądowy, programowy a mniej personalny.


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - mateusz2045 - 18-05-2015 16:23

Wy chyba inną debate oglądaliście albo jesteście ostro nienornmalni twierdząc, że bul wypadł lepiej. A co miał Duda powiedzieć skoro ten buc ciągle przerywał w czasie w którym odpowiadał Duda, wręcza jakieś fake teksty z dupy i cały czas najeżdza na Dude jakby on już rządził... Do tego wszystko czyta z kartki przygłup, a dzisiejsze spoty której zobaczyłem to już przekracza wszystko... Co za burak


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - markow - 18-05-2015 16:35

ładny as bronek tą strone co reklamował na debacie nalezy do jego córki darmowa reklama na 10 milionach ludzi Jerk2Jerk2Jerk2


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - mateusz2045 - 18-05-2015 16:46

Ta strona, że niby Dudy postanowienia odnośnie górników itp? Właśnie na tvp info jest bul na śląsku i mówił o tej stronie i cały czas mówi o zgodzie a to tylko on atakujr Dude wąż łysy jadowity Big Grin