Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - gieniu92 - 06-05-2015 22:30

Ja Ci polecam subservices.pl, cały dzień zarabialem na leadmore.pl i miałem tylko 18 zł. Na drugi dzień zmieniłem linki i zacząłem wysyłać z subservices i wyciągnąłem 100 zl. Wiec wypróbuj Tongue Tylko, że subservices Jest ograniczony bardzo w ilości programów wiec nie wiem czy pod niszę będzie Ci pasować ale jeśli tak to jak najbardziej polecam chociaż wypróbować Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - zjadamkredki - 07-05-2015 05:53

Co do tych like'ów to polecam Ci stronę leetshares.com - możesz wybrać czy chcesz polskie czy zagraniczne lajki i to w dużych ilościach Big Grin


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - piciaszek - 08-05-2015 21:23

I jak zarobki? Tongue


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 09-05-2015 13:40

(08-05-2015 21:23)piciaszek napisał(a):  I jak zarobki? Tongue

Na razie nie pisałam w dzienniku, żeby się nie rozpraszać i ciągle nie zanudzać, że mi nie idzie Smile. Ogólnie próbowałam paru innych metod, teraz będę próbowała zarabiać na subach z FP i zobaczymy Smile. Generalnie póki co idzie mi przefatalnie.

Podsumowując te hmm... 2 tygodnie?

[Obrazek: zarobek_1.jpg]
1665UU / 3 leady / 17.50zł
[Obrazek: zarobek_2.jpg]
141UU / 2 leady / 12zł



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - never1908 - 09-05-2015 13:50

(09-05-2015 13:40)Marusia napisał(a):  
(08-05-2015 21:23)piciaszek napisał(a):  I jak zarobki? Tongue

Na razie nie pisałam w dzienniku, żeby się nie rozpraszać i ciągle nie zanudzać, że mi nie idzie Smile. Ogólnie próbowałam paru innych metod, teraz będę próbowała zarabiać na subach z FP i zobaczymy Smile. Generalnie póki co idzie mi przefatalnie.

Podsumowując te hmm... 2 tygodnie?

[Obrazek: zarobek_1.jpg]
1665UU / 3 leady / 17.50zł
[Obrazek: zarobek_2.jpg]
141UU / 2 leady / 12zł

Kobieto, jakiego ty programu i tekstu uzywasz ze przy 1665UU masz 3 leady, ja przy 100UU mam 3/4 leady a moja nisza to totalnie nie przemyslane gowno...
Musisz uzyc tekstu ktorym potwierdzisz prawdziwosc programu i opiszesz w miare ladnie i na temat.
Musisz zrobic tak zeby chcieli to "kupic", najlepiej postaw sie na miejscu tepego gimba i pomysl na co dalabys sie nabrac Wink

2 raz prosze, podaj gg jak mozesz bo u mnie kiepsko z uu ale za to z leadami dobrze, a u ciebie na odwrot :v


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 09-05-2015 13:55

(09-05-2015 13:50)never1908 napisał(a):  2 raz prosze, podaj gg jak mozesz bo u mnie kiepsko z uu ale za to z leadami dobrze, a u ciebie na odwrot :v

Wysłałam na Pw, wybacz, że nie za pierwszym razem, ale gdzieś mi to umknęło Smile.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - poduszka12 - 09-05-2015 15:21

Ilu masz fanów na fp?


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - RemoverPL - 09-05-2015 16:04

Lepszy tekst i możesz wyciągnąć te 200 zł dziennie Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 10-05-2015 00:08

(09-05-2015 15:21)poduszka12 napisał(a):  Ilu masz fanów na fp?
Na razie nie tworzę fp, po prostu spamuje Smile. Ale chcę w końcu spróbować wypromować jakiś FP i wtedy wrzucić link do programu, lecz na razie brak mi w tym doświadczenia i maksymalnie ile potrafiłam wyciągnąć to 20 - 30 fanów i daje sobie spokój, bo nie do końca jestem pewna, czy jak poświęcę na to dużo czasu, czy to przyniesie efekty Smile.

(09-05-2015 16:04)RemoverPL napisał(a):  Lepszy tekst i możesz wyciągnąć te 200 zł dziennie Smile
Jeden z użytkowników zobaczył i ocenił mój sposób zarabiania, powiedział co poprawić i w sumie wiele się nauczyłam, bo faktycznie moje teksty były słabe i z daleka wyglądały jak fejk Big Grin.

Podsumowanie


Dziś padł rekord po zmianie serwisu na Leadmore, 18zł w jeden dzień to już dla mnie jakiś sukces, postaram się jutro też popracować w ten sam sposób i może trochę bardziej się do tego przyłożyć, zobaczymy Smile.

[Obrazek: zarobek3.jpg]



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - lukaswu - 10-05-2015 00:11

a nie mówiłem, że LeadMore Wink