Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 25-05-2015 19:31

Dzisiejszy dzień Smile

[Obrazek: 6c9Hw8.png]


Dzisiejszy zarobek: 21zł/18zł
Ile aktualnie mam po odliczeniu wszystkich wydatków (poradniki,boty, itp.): 335zł
Ile brakuje do celu: CEL SPEŁNIONY


Tak, cel spełniłem - teraz się zastanawiam czy kupić ten zegarek czy może wpłacić to na bukmacherke i pomnożyć x2 Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Epickan - 26-05-2015 07:49

na bukmacherce możesz pomnożyć x2 ale również wszystko stracić, weź to pod uwagę Smile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - matig - 26-05-2015 08:09

Dokładnie jak napisał przedmówca ....
proponuję zakupić zegarek, bo to był Twój cel, zaś kolejne zarobki np. 100 zł przeznaczyć na bukmacherkę i wówczas zobaczysz, czy to dobry był ruch czy nie ;-)


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Pmxq - 26-05-2015 12:10

Gratulacje! Smile Obserwuję na bieżąco postępy Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - piciaszek - 30-05-2015 22:50

I jak Ci idzie? Wink


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Nupek369 - 31-05-2015 20:57

Nadrobiłem zaległości, gratuluje bo się rozwinąłeś odkąd ostatnio czytałem Twój dziennik. Wspominałeś o meczu Jagi, z Białego jesteś czy z okolic? Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 31-05-2015 21:10

Ostatnio nie pisałem, bo jakoś nastroju nie miałem Smile

Zegarka nie kupiłem, odechciało mi się Big Grin

W moich funduszach znowu były zawirowania, wydatki, zyski itp.

Aktualnie mam: 423zł

Wczoraj (a właściwie dzisiaj, bo było to o 1.00 w nocy) postawiłem swój pierwszy krok na "rynku zagranicznym" Big Grin

[Obrazek: pkinfD.jpg]

A ogółem wczorajszy dzień przedstawia się następująco:

[Obrazek: Z7aSCY.jpg]


[Obrazek: DJnSNe.jpg]

Ogólnie zarobiłem wczoraj: 40zł nie licząc tych 4.18$


Najgorsze, że nie mam teraz żadnego konkretnego celu.

@Nupek369 - ta, jestem z B-stoku Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - ScroX - 31-05-2015 21:15

Jak nie masz celu? zbierasz na xboxa 360 i naparzamy w wakacje razem przez LIVE ! Big GrinHuh


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Nupek369 - 31-05-2015 21:24

500zł udało się osiągnąć, a jak wiadomo trzeba iść do do przodu, a nie spadać w dół, także proponuję na czerwiec coś powyżej. Wink

No i jeszcze muszę dodać: To nie magia i nie czary, mamy podium i puchary!!! Huh Big Grin Huh


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 31-05-2015 21:26

(31-05-2015 21:24)Nupek369 napisał(a):  500zł udało się osiągnąć, a jak wiadomo trzeba iść do do przodu, a nie spadać w dół, także proponuję na czerwiec coś powyżej. Wink

No i jeszcze muszę dodać: To nie magia i nie czary, mamy podium i puchary!!! Huh Big Grin Huh

Byłeś na meczu ? Big Grin