Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore (/Temat-Dziennik-pracy-ScroX-Leadmore-109708)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 24-04-2015 22:10

23 Kwiecień

Opis dnia
  • Słabo,coraz gorsza współpraca z etatowym weryfikatorem co przełożyło się na słabą dniówkę...Ale zdecydowanie tak to nie może wyglądać więc efektem jest zamówienie X ilości starterów Smile

Plany na najbliższe 8 dni
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł -
  • Zrobić nową bazę grup ( nie wliczając obecnej którą powiem tyle.. nie jest mała. ) tak aby był większy wybór 450/1000

Zarobek
  • Zarobek - 14 zł

Cel do końca kwietnia
394/250 zł

Cel do wykonania marzenia (Wyjazd na wakacje do Grecji) - Termin do Końca Lipca
394/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 25-04-2015 07:16

24 Kwiecień

Opis dnia
  • Przyszły startery z których jestem zadowolony, teraz to całkiem inna praca Wink A poza tym to sporo technicznych problemów które zostały na szczęście rozwiązane ale nie poddajemy się i walczymy o jak najlepsze dniówki !

Plany na najbliższe 7 dni
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Zrobić nową bazę grup ( nie wliczając obecnej którą powiem tyle.. nie jest mała. ) tak aby był większy wybór 450/1000

Zarobek
  • Zarobek - 52 zł

Cel do końca kwietnia
446/250 zł

Cel do wykonania marzenia (Wyjazd na wakacje do Grecji) - Termin do Końca Lipca
446/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Pitek236 - 25-04-2015 07:19

Bardzo fajnie prowadzony dziennik Smile Powodzenia w zarobkach


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 25-04-2015 10:38

(25-04-2015 07:19)Pitek236 napisał(a):  Bardzo fajnie prowadzony dziennik Smile Powodzenia w zarobkach

Dzięki wielkie ! Smile Również powodzenia i utrzymywania takich wysokich zarobków jak w sygnaturce ! Smile


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - poduszka12 - 25-04-2015 19:24

Powodzenia i wysokich zarobków. Będę zaglądał Smile


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 26-04-2015 07:36

25 Kwiecień

Opis dnia.
  • Ale mnie pogieło.. Sobota a ja wstaje o 7;20 Rolleyes a w sumie to może i dobrze ? zrobiłem parę kont i innych rzeczy bardziej technicznych.. Smile Pod względem zarobkowym jak na sobotę to nie jestem zadowolony bo wyszło bardzo " średnio "


Plany na najbliższe 6 dni
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Zrobić nową bazę grup ( nie wliczając obecnej którą powiem tyle.. nie jest mała. ) tak aby był większy wybór 450/1000

Zarobek
  • Zarobek - 29 zł

Cel do końca kwietnia
475/250 zł

Cel do wykonania marzenia (Wyjazd na wakacje do Grecji) - Termin do Końca Lipca
475/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 26-04-2015 20:59

26 Kwiecień

Opis dnia
  • Średnio się chce pisać..Całkiem pracowity dzień..Sporo zadowolonych klientów co cieszy czasem bardziej niż zarobione sumki Smile Oby jutro nie zabrakło pracy ! Smile

Plany na najbliższe 6 dni
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Zrobić nową bazę grup ( nie wliczając obecnej którą powiem tyle.. nie jest mała. ) tak aby był większy wybór 450/1000

Zarobek
  • Zarobek - 45 zł

Cel do końca kwietnia
520/250 zł

Cel do wykonania marzenia (Wyjazd na wakacje do Grecji) - Termin do Końca Lipca
520/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 28-04-2015 15:58

27 Kwiecień

Opis dnia
  • Dzisiaj bądźmy szczerzy wybitnie się nie napracowałem... Może dlatego że nie miałem zbytnio siły i ochoty.

Plany na najbliższe 5 dni
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Zrobić nową bazę grup ( nie wliczając obecnej którą powiem tyle.. nie jest mała. ) tak aby był większy wybór 450/1000

Zarobek
  • Zarobek - 20 zł

Cel do końca kwietnia
540/250 zł

Cel do wykonania marzenia (Wyjazd na wakacje do Grecji) - Termin do Końca Lipca
540/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 29-04-2015 07:10

28 Kwiecień

Opis dnia.
  • Powiem wam że jakoś dzisiaj tak farciarski dzień był ( Jeżeli chodzi o szkołę ) Połowa lekcji przepadła tak o z dupy Big Grin Dlatego mogłem też więcej popracować.. stwierdzam że wpadam w jakąś monotonność, moje dni ostatnio nie różnią się od siebie jakoś specjalnie.. a może to dobrze ? Może w końcu złapałem tą " małą " stabilizację finansową ? Ale kto tam wie... a tak poza tym to znów sporo zamówień i zadowolonych klientów... Z Ciekawości zalogowałem na leadmore i co ja tam patrze ? z automatu.. nie wiem nawet skąd leży prawie 20 zł na koncie Huh Oczywiście tej kwoty teraz nie wpiszę tu do wyników... wpiszę ją w dniu kiedy dobije do 50 zł i zlecę wypłatę.

Plany na najbliższe 4 dni
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Zrobić nową bazę grup ( nie wliczając obecnej którą powiem tyle.. nie jest mała. ) tak aby był większy wybór 450/1000

Zarobek
  • Zarobek - 48 zł

Cel do końca kwietnia
584/250 zł

Cel do wykonania marzenia (Wyjazd na wakacje do Grecji) - Termin do Końca Lipca
584/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 01-05-2015 14:14

29 Kwiecień

Opis dnia
  • Niestety chyba jeden z najsłabszych dni w ostatnim czasie... Mało pracy, mało zapału... ale przynajmniej było trochę wolnego Huh

Plany na najbliższe 3 dni
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Zrobić nową bazę grup ( nie wliczając obecnej którą powiem tyle.. nie jest mała. ) tak aby był większy wybór 550/1000

Zarobek
  • Zarobek - 16 zł


Cel do końca kwietnia
600/250 zł

Cel do wykonania marzenia (Wyjazd na wakacje do Grecji) - Termin do Końca Lipca
600/2000 zł

30 Kwiecień

Opis dnia
  • Takie jakieś załamanie finansowe, ale nie wolno się poddawać bo cel już blisko ! Porobiłem trochę kont a na koniec dnia mój system szlak trafił.. trochę było z tym roboty więc dopiero rano dostałem się do kompa. Smile

Plany na najbliższe 2 dni
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Zrobić nową bazę grup ( nie wliczając obecnej którą powiem tyle.. nie jest mała. ) tak aby był większy wybór 550/1000

Zarobek
  • Zarobek - 15 zł

Cel do końca kwietnia
615/250 zł

Cel do wykonania marzenia (Wyjazd na wakacje do Grecji) - Termin do Końca Lipca
615/2000 zł