Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) (/Temat-Ninja-Blaster-poradnik-uzytkowania-bot-FB-108203)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - chomik3 - 11-08-2015 08:47

Pobrałem triala i muszę przyznać, że to durny program Wink
Zainteresowałem się opcją wysyłania maili przez ten progs, ale FB na dzień dobry uznaje to za spam a w ninja nie ma nawet opcji ile ma być wysyłanych maili jednorazowo i domyślnie wysyła 4. Idiotyczne.
Da się jakoś wysyłać maile tym programem? Domyślnie adresy daje w polu UDW, co jest kolejnym durnym rozwiązaniem.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - Krymi - 23-09-2015 20:44

Niech ktoś mi odpowie dlaczego przez pierwsze 5h działał, a teraz gdy chce publikować na grupach pisze Failed writting...


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - rekki - 25-09-2015 12:54

@up Sprawdź manualnie czy możesz dodać posta w grupie.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - obik69 - 03-10-2015 18:08

ja chcialbym spytac jak z zywotnoscia kont jezeli spamimy tylko na 20 grup z odstepem czasowym np 5 min kazda grupa? uzywajac ofc NBlaster'a


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - rekki - 03-10-2015 18:13

@[obik69] Zależy od konta, ale jeśli konto będzie ok, to nie powinno być problemów przy używaniu NB tak jak opisałeś.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - pjx - 13-10-2015 12:33

Czy też tak macie że po zalogowaniu sie przez Blastera i puszczeniu kilku postów w grupach konto zostaje od razu zablokowane ?
Ja mam tak od pewnego czasu i nie wiem co może być przyczyną używam od miesiąca i wcześniej działał dobrze a teraz to Sad
Przy ręcznym spamie na kilkudziesięciu grupach konta trzymają sie normalnie.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - rekki - 13-10-2015 12:43

(13-10-2015 12:33)pjx napisał(a):  Czy też tak macie że po zalogowaniu sie przez Blastera i puszczeniu kilku postów w grupach konto zostaje odrazu zablokowane ?
Ja mam tak od pewnego czasu i nie wiem co może być przyczyną używam od miesiąca i wcześniej działał dobrze a teraz to Sad
Przy ręcznym spamie na kilkudziesięciu grupach konta trzymają sie normalnie.

Ja nie mam tego problemu, jednak przez ostatnie aktualizacje nie opłaca mi się współpracować z tym programem - zbyt czasochłonne.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - krojek - 04-11-2015 15:06

Jest opcja w tym programie która z konta matki dołącza inne konto do wszystkich grup ?


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - rekki - 04-11-2015 16:05

@[krojek] Nie.


RE: Ninja Blaster - poradnik użytkowania (bot FB) - Sp00n - 20-11-2015 19:09

http://zapodaj.net/07d5778db88b3.png.html

Mi wyświetla się takie coś ? :\ Wyłączyłem avg i nadal tak jest.... Ma ktoś odpowiedz ?