Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - saq714 - 12-02-2015 00:08

A dzis malem kaske ram przelac:/


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 12-02-2015 19:36

Witam wszystkich, tak jak przypuszczałem wczoraj i dzisiaj nie ma naliczeń choć pokazały się jakieś drobne reklamy ( przynajmniej mi ) na kwotę może 1$, Jo wraz z prawnikami postawił ultimatum iWeb w sprawie dokonania kradzieży Naszych pieniędzy przez ich pracownika ( Yana ) ponad 240.000$

Tak wiem pisałem już o tym wczoraj ale warto przypomnieć, że takie sprawy na tym serwisie nie uchodzą na sucho i od razu zgłaszane są odpowiednim organom.

Co do sprawy Paypal bo pewnie wiele osób jest zainteresowanych, Jo także z prawnikami próbują odwołać się od decyzji tego systemu płatności ponieważ jak sam wymienia ich współpraca trwała ponad rok, mamy niski poziom nadużyć, dziesiątki transakcji opiewające na miliony $ w miesiącu a także ponad 1.100.000$ rezerwy na końcie Paypal ( także dla ich ochrony ).

Teraz może wspomnę co nieco o sposobie o którym wspominałem już parokrotnie mianowicie zdobywanie punktów BAP przez gry. Jak może wiecie testuje różne metody, niektóre mniej inne bardziej trafne do pewnego wygrywania w grze Coin Flip. Gra polega na wybraniu czy padnie orzeł czy resztka przy rzucie monetą. Do dyspozycji mamy także możliwość postawienia punktów BAP ( lub pieniądze ale gram tylko na pkt ), tak więc możemy postawić od 25 do 5000 BAP na pojedynczą grę, gdy wybierzemy poprawnie zyskujemy + 97% postawionej kwoty. Niby łatwe i mógłby ktoś rzec, że to zależy od szczęścia czy matematyki aczkolwiek tutaj mamy do czynienia z komputerem ponieważ to ona wybiera co padnie a jak wiemy programowali ją aby przynosiła zyski więc możemy zgadywać, że szanse na trafienie nie wynoszą jak to by się mogło wydawać 50/50. Podsumowałem ponad 1000 zagrań i wyszło mi, że szanse na trafienie wynoszą uwaga, uwaga 45%. Oczywiście wiele osób może w tym miejscu się ze mną nie zgodzić dlatego pragnę zaznaczyć, że są to tylko moje skromne obserwacje. Z dnia na dzień testy szły lepiej i lepiej aż do wczoraj. Co się zmieniło ? wydaje mi się, że programiści lub administratorzy zmienili nieco logarytm coin flip co można nawet zauważyć po wczorajszym zarobku z gry Coin Flip

[Obrazek: f2O4h2.jpg]

Gdzie zazwyczaj przynosił lub nie duży minus lub nieznaczne zyski, lecz na pewno nie takie, sam grając zauważyłem że coraz to więcej gier przegrywam więc odpuściłem.

Dzisiaj rano przemyślałem swoje obserwacje i pozmieniałem co nieco Lol

Stan BAP przed grą

[Obrazek: wciOEP.jpg]

i po grze

[Obrazek: XlvTue.jpg]

Fajny plus wyszedł, przy czym screen stanu punktów zrobiłem w trakcie gry zapomniałem po prostu więc należy doliczyć + 4 000 pkt, tak więc dzisiaj jestem kolejny dzień na plusie mianowicie 19445 całkiem nieźle i jak zawsze w ciągu około 10 minut, no dzisiaj może 15 ponieważ czymś jeszcze się zajmowałem.

Kolejny post być może ukaże się jeszcze dzisiaj lub jutro Cool

Dodam może także swoja obecną grupę, tak dla przypomnienia

BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
BAP Group 3 ........ 24k to 48k
BAP Group 4 ........ 48k to 96k
BAP Group 5 ........ 96k to 180k
BAP Group 6 ........ 180k to 360k
BAP Group 7 ........ 360k to 720k
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
BAP Group 10 ....... 3m to 6m
BAP Group 11 ....... 6m to 20m
BAP Group 12 ....... 20,000,000+
BAP Group 13 ....... 50,000,000+
BAP Group 14 ....... 100,000,000+
BAP Group 15 ....... 500,000,000+

Niebieski - Obecna grupa
Czerwony - Cel



Chcesz poznać ten i inne sposoby zarobku w Paidverts i MTV, dołącz do programu ze mną i zacznij zarabiać !
Reff ------------> https://www.paidverts.com/ref/Miko93PL



Wiadomość prosto od Jo


Perfect Money zwróciło część skradzionych pieniędzy Huh

[Obrazek: wrqrw2.jpg]


naliczenia jeszcze dziś zostaną wysłane, szefo przewiduję także bonusy być może dla akcjonariuszy, teraz tylko czekamy na odpowiedź od iWeb.


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - misterzelek - 12-02-2015 21:11

Wink Nieźle ja znowu spróbowałem Pare k na plusię już się ciesze a tu nagle seria porażek do 5 k i wtopiłem zarobione punkty :c


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - cfunny - 13-02-2015 14:17

Coin Flip w końcu zaczyna przynosić straty. Dodatkowo szansa na wygraną to niby 50%. Ja bardzo dobrze wychodzę na ruletce, tam szansa dzięki pewnemu systemowi wynosi ponad 60% na wygraną. Linka tutaj nie podam bo nie wiem czy można reklamować, ale znajduje się on w mojej sygnaturze. Mam nadzieję że tak można Big Grin

@EDIT
Dodatkowo można zobaczyć na tym screenie co dałeś że ruletka przynosi im największe straty. Więc lepiej porzucić to rzucanie monetą i zająć się ruletką Wink


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 13-02-2015 14:51

Dzisiaj coś właśnie na odwrót ruletka na + coin na - a patrząc na inne dni to widać jedynie tyle, że czasem ruletka i coin nas brzydko mówiąc orżnie a czasami da co nieco zarobić, dziś piątek 13 sam jestem przesądny i nie polecam grać w ten dzień ;p


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - cfunny - 13-02-2015 14:55

ja tam w takie przesądy nie wierzę i zagrałem trochę w ruletkę tym sposobem i oczywiście na +++ Huh Huh Huh


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 13-02-2015 15:00

Sam spróbuje i napisze czy udało mi się coś wygrać Smile


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - misterzelek - 13-02-2015 15:12

Podaje poz jak ci się uda bo też bym spróbował 1k do następnej grupy xD


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 13-02-2015 15:30

Wydaje się fajny sposób popróbuje go wieczorem, niestety nie zyskamy zbyt dużej ilości pkt BAP a ryzykować możemy 6 razy gdzie po ostatniej próbie ( licząc że przegramy ) tracimy 7280 BAP, za pierwszym razem stawiamy 10, 30, 90, 270, 810, 2430 przy czym pamiętamy aby obstawiać 2 z 3 przedziału cyfr zamieszczam filmik użytkownika cfunny gdyż może Wam się przydać ( mam nadzieje że się nie obrazi Lol )






Próbujcie, wygrywajcie życia szczęścia przyda się w ten piątek Jerk


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 13-02-2015 19:35

Zmiany w MTV

Długo zapowiadane zmiany w planach inwestycyjnych właśnie nastały, na pierwszy rzut oka widzimy, że zmieniła się nieco strona główna inwestycji

[Obrazek: liZkcZ.jpg]

Jak już widzimy stare plany 186% oraz 250% zostały anulowane i zastąpione nowymi mianowicie 170.2% oraz 200 i 240%. Pierwszy z nich jest całkowicie darmowy tak jak miało to miejsce z planem 186% lecz plany 200 oraz 240% są już płatne. Plan 200% możemy nabyć już za 1000$ na rok, działa to jak abonament, a plan 240% za bagatela 500.000$ co jest już nie małą sumką. Jo przekazał nam także świetną wiadomość dotyczącą dywidend, obecnie największym udziałowcem jest samo MTV, które posiada ponad 106 mln akcji cały dochód z nich przeznaczany będzie na portfel dnia lub dla poszczególnych gorszych dni, będą to więc dodatkowe dla Nas środki. Problem z BAP jest w dalszym ciągu rozwiązywany i niestety do czasu rozwiązania go najwidoczniej nie dostaniemy płatnych reklam Sad. Mam nadzieje, że zostanie nam to jakoś wynagrodzone.