Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! (/Temat-HotCPM-pl-Siec-CPM-Zarabiaj-na-wyswietlaniu-bannerow-na-swojej-stronie-www-105732)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - selfie - 26-05-2015 21:05

"Będziesz bronić swojego żywiciela, więc idziesz jego strategią, więc odpowiedz mi na...to już 6 raz zadane pytanie."

Gdyby to był mój żywiciel facepalm to w ogóle nie wypowiadałbym się w tym temacie, powiedziałem że jedynie Ty masz jakiś tajemniczy problem z tą firmą a kontakt mój z nimi zawsze prezentował się lepiej niż dobrze (80% ludzi zarabiających w HC czy innych od Karcz- Provider stronach potwierdzi) Nie odpowiem Ci na zadane 6x razy pytanie bo po pierwsze nie wiem a po drugie to nie moja sprawa.

Widząc ilość błota którą na nich wylałeś postanowiłem dodać opinię pozytywną jako przeciwwagę na twoje zarzuty i tyle Smile


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - lolki - 26-05-2015 21:09

Miażdży konkurencje Smile


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Mksiak - 26-06-2015 17:02

Działa serwis nadal? Jeśli tak to poszło info na PW i maila ze strony www.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - traku - 08-07-2015 13:33

Z tego co widzę to działa, sam korzystam i polecamWink


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Nektus - 07-09-2015 20:49

W jakim terminie są realizowane płatności?


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Leaders - 08-09-2015 01:27

Do 7 dni od daty zlecenia Smile


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - krzychu321 - 08-09-2015 14:43

Stronę polecam, zarabiałem kiedyś wypłaty zawsze dochodziły,lecz teraz stwierdzam że lepiej się wychodzi na zagranicznych contentach.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - matid - 16-09-2015 14:34

Ile się czeka na akceptacje strony ? bo czekam juz pare dni :/


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Leaders - 23-09-2015 11:48

(16-09-2015 14:34)matid napisał(a):  Ile się czeka na akceptacje strony ? bo czekam juz pare dni :/

Strony staramy się weryfikować na bieżąco, niemniej jednak nie każda przechodzi. Sprawdź u siebie czy czasami tak się nie stało Smile.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - rekki - 25-11-2015 11:48

Jakieś dziwne zliczanie wyświetleń macie, bo miałem na stronie ponad 5k unikalnych wejść, a pomimo 2ch bannerów (slider i pop) naliczyło tylko 1,5k wyświetleń Sad