Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! (/Temat-GiftsBox-pl-Startuje-serwis-pelny-nagrod-101449)



RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 20-11-2014 15:07

co tak dzisiaj tylko 1 zadanko ?


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - SmigolMarek - 20-11-2014 16:13

Zawsze coś lecz trzeba czekac te 7 dni jeszcze i zobaczymy czy nagrody dochodzą Big Grin
edit. Już są 4 zadania Big Grin


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 20-11-2014 21:52

czy w ostatnich sekundach jak kogoś przelicytujemy w aukcji to dłuży czas akcji ?


By potem się nie okazało,że jedna osoba wygrała wiele nagród bo w ostatnich sekundach na cheetach jechała.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 20-11-2014 23:05

(20-11-2014 21:52)Zordi napisał(a):  czy w ostatnich sekundach jak kogoś przelicytujemy w aukcji to dłuży czas akcji ?


By potem się nie okazało,że jedna osoba wygrała wiele nagród bo w ostatnich sekundach na cheetach jechała.

Podbicie nie wydłuża czasu trwania aukcji.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - amcin - 21-11-2014 23:58

Mam ten sam problem co ktoś kiedyś z błędem:
"The city may only contain letters."
Jestem pewny że wpisuje bez cyferek, próbowałem nawet usuwać polskie znaki i nic.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 22-11-2014 13:58

w zadaniu adf w 4 pytaniu nie ma takiej odpowiedzi jaka pokazuje nam po kliku.




Niestety nie udało Ci się poprawnie rozwiązać quizu. Udzieliłeś 7 na 8 poprawnych odpowiedzi.

Coś chyba zadania zle dodane bo odpowiedzi się od razu same otwierają bez kliknięcia ( Skippadd ) No chyba, ze tak to ma być Smile


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - konrad123456789 - 22-11-2014 14:10

Miałem to samo w jednym nie wiem którym była inna odp niż te które są do zaznaczenia, ale z adresu url wyciągnąłem poprawną. Natomiast z shorte wszystko dobrze zaznaczyłem, a Niestety nie udało Ci się poprawnie rozwiązać quizu. Udzieliłeś 7 na 8 poprawnych odpowiedzi

Jestem 100% peny że poprawnie zaznaczyłem tak jak było pokazane -,-


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 22-11-2014 14:14

w serwisie występuje poważny błąd, napisałem e-mail oczekuję szybkiej naprawy . Ten błąd może zniszczyć stronę w kierunku scamu.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Situation - 22-11-2014 14:40

(22-11-2014 14:14)Zordi napisał(a):  w serwisie występuje poważny błąd, napisałem e-mail oczekuję szybkiej naprawy . Ten błąd może zniszczyć stronę w kierunku scamu.

bo zadanie nie działa i scam? facepalm proszę Cię każdemu może się zdarzyć pomyłka...


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 22-11-2014 14:42

(22-11-2014 14:40)Situation napisał(a):  
(22-11-2014 14:14)Zordi napisał(a):  w serwisie występuje poważny błąd, napisałem e-mail oczekuję szybkiej naprawy . Ten błąd może zniszczyć stronę w kierunku scamu.

bo zadanie nie działa i scam? facepalm proszę Cię każdemu może się zdarzyć pomyłka...


nie wiesz o co chodzi to proszę się nie udzielać, ze zadanie zle napisałem wcześniej ale mi tutaj chodzi o coś całkiem innego i admin powinien jak najszybciej to naprawić .