Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 04-06-2014 11:22

Drogi Davidzie, kiedy zrozumiesz wreszcie, że ja nie chce od Ciebie, abyś mi cokolwiek promował (zresztą czy możliwe jest wypromowanie w kilka godzin czegokolwiek, aby było za kilka godzin an pierwszym miejscu w google? Po miesiącu może tak, ale na jutro ... chyba zrozumiałeś sens tamtego zdania, bo wydaje mi się, że jestes bardzo inteligentny - szkoda, że zamiast się uśmiechnąć użyłeś tego przeciwko mnie - ja miałem dobre intencje - szkoda).

Zrozum: Ja chcę tylko wskazówek, podpowiedzi, pomocy i chcę zarabiać kasę. Mam nadzieję, że moje trudy w końcu zostaną docenione i się odezwiesz, a uzdrowiona będzie dusza moja.


Pozdrawiam Cię serdecznie


Odp: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - LikeIt - 04-06-2014 13:06

Żaden mentor nie będzie za Ciebie pozycjonował stron... Co najwyżej podpowie jak to robić. Sam na siebie pracujesz.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - BigSmoke - 04-06-2014 17:13

Sami weźcie się do roboty na zarabiam.com macie full poradników na temat zarabiania na ppa.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 04-06-2014 20:53

(04-06-2014 13:06)LikeIt napisał(a):  Żaden mentor nie będzie za Ciebie pozycjonował stron... Co najwyżej podpowie jak to robić. Sam na siebie pracujesz.

A co ja niby napisałem post wyżej - czytaj ze zrozumieniem.

Ja chce właśnie tylko tych podpowiedzi i nakierowania w odpowiednim kierunku - po to ponoć są mentorzy.

(04-06-2014 17:13)BigSmoke napisał(a):  Sami weźcie się do roboty na zarabiam.com macie full poradników na temat zarabiania na ppa.

Ten temat brzmi: "Zarabiamy w FireCash z z Diqtion'em!", a nie "radz sobie sam z PPA".
Działam sam bo i tak wyjścia nie ma.


Odp: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - LikeIt - 04-06-2014 21:09

Napisz do Dawida na livechacie. Rozpiskę godzin masz na jego stronce http://www.zarabiamyprzez.net na samym dole.

No kurcze, w czym masz problem?


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - BigSmoke - 04-06-2014 21:18

(04-06-2014 20:53)8gruzin8 napisał(a):  
(04-06-2014 13:06)LikeIt napisał(a):  Żaden mentor nie będzie za Ciebie pozycjonował stron... Co najwyżej podpowie jak to robić. Sam na siebie pracujesz.

A co ja niby napisałem post wyżej - czytaj ze zrozumieniem.

Ja chce właśnie tylko tych podpowiedzi i nakierowania w odpowiednim kierunku - po to ponoć są mentorzy.

(04-06-2014 17:13)BigSmoke napisał(a):  Sami weźcie się do roboty na zarabiam.com macie full poradników na temat zarabiania na ppa.

Ten temat brzmi: "Zarabiamy w FireCash z z Diqtion'em!", a nie "radz sobie sam z PPA".
Działam sam bo i tak wyjścia nie ma.

Chodzi mi o to abyś nie oczekiwał cudów od Diqtiona on ci wskaże pewne podstawy i sam będziesz musiał sobie dalej radzić i tak. Pieniądze bez własnego wkładu czasu i pomysłu na nisze się nie zarobią Wink


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 04-06-2014 22:07

Tak BigSmoke ma rację co do tego o czym pisał w 100%, natomiast Pan gruzin nie potrafi zrozumieć, że więcej pomocy ode mnie nie dostanie i usilnie próbuje zrobić coś, żebym mu jednak odpisał.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 04-06-2014 22:12

(04-06-2014 22:07)Diqtion napisał(a):  Tak BigSmoke ma rację co do tego o czym pisał w 100%, natomiast Pan gruzin nie potrafi zrozumieć, że więcej pomocy ode mnie nie dostanie i usilnie próbuje zrobić coś, żebym mu jednak odpisał.
No to super a moge sie dowiedzieć czym sobie tak zawiniłem bo nie kumam totalnie.facepalm


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 07-06-2014 19:28

Niestety mój wyjazd się przedłuży, o czym zaraz poinformuję na stronie zarabiamyprzez.net (zaglądajcie tam, pod logo zawsze są aktualne informacje, a widzę, że nie czytacie i potem wysyłacie po kilka razy e-maile). Zaraz skończę odpisywać na wszystko co dostałem na skrzynkę. Live nie będzie do środy, a na wszystkie emaile otrzymane od teraz odpiszę dopiero we wtorek wieczorem.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 07-06-2014 22:36

A kogo to obchodzi?

Kolego Diqtion, zachowałes się jak dziewczyna w czasie cioty. Strzeliłeś focha i się nie odzywasz, a ja bez sensu się trudzę, aby nawiązać kontakt.
Tak trudni było Ci napisać do mnie choć jedno zdanie z wytłumaczeniem dlaczego strzeliłeś focha? Na publicznym forum masz czas pisać. Dlaczego nie napisałeś mi prostego zdania - np. sory stary, ale jestem sztywny i nie mam czegoś takiego jak poczucie humoru dlatego niestety twoja strona nie będzie jutro na pierwszym miejscu w google.
Nie kumam Cie kolego i już nie mam zamiaru. Twoje tłumaczenie jest k... śmieszne i robisz tak aby pozbyć się kolejnego refa myśląc - a nie chce mi się z nim gadać a jak się zapisał z refa to i tak będzie zarabiał kase wcześniej czy później - i wiesz co - tak właśnie będzie, bo ja sobie rade dam. ale ręce mi opadły.
Gorąco przestrzegam nowych, aby się zastanowili po przeczytaniu tego tematu.