Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 01-02-2009 11:19

RiPper, potwierdzam, jesteś widoczny. Dopisuję do pierwszego posta tą czwórkę, którą widzę w refach.


- Kubabest - 01-02-2009 11:38

\Sniechu/
Widzisz mnie teraz?


- Sniechu - 01-02-2009 11:39

Kubabest, dalej nic. Tam musi być jakiś bug...


- doiy - 01-02-2009 11:42

Wreszcie się udało zapisać do unobux :-)


- Sniechu - 01-02-2009 11:56

Potwierdzam! Jesteś u mnie widoczny, więc dopisuję Cię do pierwszego posta.
Dopisuję także Kubabest, który też już jest widoczny. :-)


- lukaszci06 - 01-02-2009 14:37

masz mnie już w poleconych, bo nie moge wogóle zmienić na YES, ale raz sie pojawiło że zostało zmienione i dalej mam na NO


- krolu116 - 01-02-2009 15:39

Zmieniłem, sprawdź czy mnie teraz widzisz...


- Sniechu - 01-02-2009 22:02

Ok, wkurzyłem się.

Usuwam z refbacku Roudycash - SCAM, admin scammer kombinuje jak może, ale nie dla zysku ludzi, a wyłącznie dla swojego.
Usuwam Centbux - od kilku dni jedna reklama, jeszcze nie da się w nią kliknąć.
Usuwam BuxHeaven - Zbanowali mnie bez powodu. Zresztą nie tylko mnie.
Usuwam też ThePayBux - strona nie działa.

W refbacku zostały same nowe, płacące na razie buxy. Unobux ruszy ponownie jutro, lub pojutrze, avengerbux jest póki co w refbacku. Reszta płaci, możecie się rejestrować i klikać. Zapraszam! :-|


- mko101 - 02-02-2009 16:16

w UnoBux przenosi mnie od razu do forum. Co jest?


- Kubabest - 02-02-2009 16:19

Jakies problemy maja tam cos pisze w stylu ze za 48h bedzie juz ok.Najlepsze jest to ze ludzie jak pokupowali reklamy , to im sie marnuje bo nikt nie moze sie zapisac .Daleko do wyplaty w chillbuxie i innych?Zaktualizuj staty jak bedziesz mial czas ;-)
Dzieki z gory