Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - kukiz87 - 24-12-2014 07:35

ta strona to porażka jakaś od 29 minut wyklikałem 3 reklamy ;/ 6 razy pod rzad kod dobrze przepisany i error , o jakiej porze dnia nie wejde cały czas to samo jak nie errory to strona tak zamula ze szkoda gadac , gość trzepie na reklamach w ciągu doby po 2 tysie dolców i na serwer go nie stać ;/


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - SkagGully - 24-12-2014 12:02

Zrobiłem wczoraj swoją pierwszą kampanię, za 2 dolary, tak na początek, żeby zobaczyć jak to w ogóle działa. Dziś rano miałem 3 reklamy o łącznej wartości 5 centów. To normalne? Będę musiał teraz przez miesiąc klikać żeby 5zł zarobić??

A te apgrejdy to warto kupować? Zawsze się wychodzi na plus?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - qpon83 - 24-12-2014 14:29

(24-12-2014 12:02)SkagGully napisał(a):  Zrobiłem wczoraj swoją pierwszą kampanię, za 2 dolary, tak na początek, żeby zobaczyć jak to w ogóle działa. Dziś rano miałem 3 reklamy o łącznej wartości 5 centów. To normalne? Będę musiał teraz przez miesiąc klikać żeby 5zł zarobić??
Przewidywany, średni, zależny od wielu czynników czas zwrotu zainwestowanej kwoty wynosi około 3 miesięcy.

(24-12-2014 12:02)SkagGully napisał(a):  A te apgrejdy to warto kupować? Zawsze się wychodzi na plus?

Osobiście preferowałbym recykling, ale z filtrem.
Pozostałe "apgrejdy" nie mają pochlebnej opinii.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wyklikany - 24-12-2014 18:15

(24-12-2014 12:02)SkagGully napisał(a):  Zrobiłem wczoraj swoją pierwszą kampanię, za 2 dolary, tak na początek, żeby zobaczyć jak to w ogóle działa. Dziś rano miałem 3 reklamy o łącznej wartości 5 centów. To normalne? Będę musiał teraz przez miesiąc klikać żeby 5zł zarobić??

A te apgrejdy to warto kupować? Zawsze się wychodzi na plus?

Im większa inwestycja tym większa grupa bap a co za tym idzie większe naliczenia. na początek radze zainwestować chociażby 120$ żeby dostać się do grupy bap 360k+ tutaj już dostaje się przyzwoite reklamy


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - SkagGully - 25-12-2014 11:58

Cytat:Im większa inwestycja tym większa grupa bap a co za tym idzie większe naliczenia. na początek radze zainwestować chociażby 120$ żeby dostać się do grupy bap 360k+ tutaj już dostaje się przyzwoite reklamy

To znaczy ile? Bo przy inwestycji 2$ zarabiam po 3-5 centów dziennie, a wg tabelki powinno być z 10-25 centów.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wyklikany - 25-12-2014 16:54

(25-12-2014 11:58)SkagGully napisał(a):  
Cytat:Im większa inwestycja tym większa grupa bap a co za tym idzie większe naliczenia. na początek radze zainwestować chociażby 120$ żeby dostać się do grupy bap 360k+ tutaj już dostaje się przyzwoite reklamy

To znaczy ile? Bo przy inwestycji 2$ zarabiam po 3-5 centów dziennie, a wg tabelki powinno być z 10-25 centów.
naliczenia zależą od wielu czynników i codziennie są inne więc ciężko wyliczyć dokładne zarobki
ja sam jestem od 2 tygodni w grupie 360k+ i najwyższe naliczenie miałem ponad 6$ a najniższe 0,7$ czyli rozrzut może być bardzo duży (najczęściej mam naliczenia za około 2-4$)


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - haha40027 - 25-12-2014 17:27

Skoro jesteście w programie lub też interesujecie się nim i jesteście gotowi włożyć w niego kasę to powinniście sami rozejrzeć się po forum i popatrzeć na naliczenia, które są zawsze w newsach( https://www.mytrafficvalue.com/forum/news.html )...

Dodam tylko, że obecne i ostatnie naliczenia mogą być słabsze z uwagi na przerwy i problemy z jakimi stronka się borykała. Kilka błędów jest chyba nadal aczkolwiek cały czas nad tym pracują(z tego co napisał Jo).
Do nowego roku(z uwagi na święta itp.) miały być raczej przeciętne naliczenia z uwagi na to, że w grudniu jest "mało inwestorów" i ogólnie mamy czas świąt, co jest dla większości hyipów trudnym okresem Smile

Nic tylko czekać do stycznia, wtedy zobaczymy czy PV ruszy "z kopyta" i co nam "nowego" zaoferuje Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 28-12-2014 12:19

Zmiany, zmiany w PV. W najbliższym tygodniu naliczenia w PV mają być bardzo, bardzo małe, bo od jutra bodajże m być zawieszona sprzedaż kampanii reklamowych. A od 4 stycznia wszystkie BAP-y użytkowników mają być zamienione na akcje MTV! Śledźcie newsy na forum MTV


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Lamojednorożec - 28-12-2014 12:43

No nieźle, wiszą nam jeszcze jakieś 3 naliczenia + jedno z któregoś dnia świąt i teraz Jo tak odpieprza, no nieładnie Lol


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - michal244 - 28-12-2014 18:09

Mógłby ktoś dokładnie wytłumaczyć o co chodzi z tymi zmianami i jak to potem wszystko będzie wyglądać?
I w jaki sposób sprzedaje się te akcje? Kiedyś próbowałem ale przekierowywało mnie na stronę MTV i nie wiedziałem gdzie i jak to zrobić.