Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 07-04-2014 17:39

(07-04-2014 17:27)milly93 napisał(a):  Z Macdonald lepiej uważać, bo hotcash będzię miało tak samo nieciekawie jak Icharge, który musiał zakończyć działalność podobno przez darmowe zestawy MC donald.
U mnie nie pisze darmowe zestawy Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 07-04-2014 17:42

Super te Wasze propozycje Smile zachęcamy do pisania następnych.

Przypominam:
zarabiam.com/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609?pid=873056#pid873056

Domeny jeszcze nie zdążyły się podpiąć Sad żeby nie było, że zgapiliśmy od kogoś to wolę teraz napisać - pracujemy nad programem "zgarnij e-papierosa". Jutro - pojutrze będzie gotowy.

Programy, które mamy już gotowe to pliki oraz coś związanego z pizzą Smile Pracujemy nad video (filmy online), transfer na chomikuj i jeszcze jeden, ale nie chce pisać o nim tutaj. Myślę, że i tak nikt nie wpadnie na taki pomysł.

Możecie wysyłać więcej propozycji odnośnie konkursu, ale tylko jedna wskazana przez was zostanie wzięta pod uwagę.

Zaczynamy powoli działać nad samym serwisem HotCash i zaczynać wprowadzać nowe funkcje oraz zmiany. Zmieniliśmy siedzibę firmy i ogólnie będziemy działali pod nową firmą. Na dniach zostaną dodane nowe regulaminy do programów oraz do HotCasha. Poinformujemy was o tym na naszej stronie.

Pracujemy też nad nowym serwisem zarobkowym nie związanym z sms-ami, ale to dowiecie się w późniejszym czasie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 07-04-2014 17:45

(07-04-2014 17:27)milly93 napisał(a):  Z Macdonald lepiej uważać, bo hotcash będzię miało tak samo nieciekawie jak Icharge, który musiał zakończyć działalność podobno przez darmowe zestawy MC donald.

@gutek126p Na ten z dietami już nawet mam miejsce do spamu Big Grin Czekam na taki program od dłuższego czasu Smile

mam miejsce do spamu ? o co ci z tym chodzi ? Big Grin
nie widziałem wcześniej takiej propozycji ani nigdzie takiego programu a myślę że Jak by był taki program to ledy by się sypały Lol

każdemu by się sypały ledy w piątek xD a czemu ??? Lol
Bo blądynki są głupie i chcą w ciągu dnia na Wesele schudnąć bekabeka


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mordimer12 - 07-04-2014 17:46

ID użytkownika: 332

Automat do gry: wygraj nagrody

Całość polegałaby na tym ze będzie na środku automat do gry i będzie można wygrać, doladowanie 10 zł lub inne nagrody (byle mało kosztowne). Będziemy mieć dwie szansę za darmo, za uruchomienie maszyny. Za pierwszym razem wyjdą jakieś losowe owoce, a za drugim razem wyjdzie np. 3 banany i wygrana np doladowanie za 10 zł. Potem okienko pojawia się gdzie trzeba podać e-mail i podać nr telefonu. To by było na tyle.

Rownie Dobrze zamiast automatu do gry może być jakaś gierka np. Ze gramy z przeciwnikiem takimi platformami i odbijamy kulke. Za każde poprawne odbicie to by było np 100 punktów a za przegrana przeciwnika to 300 np i np 1500 to doladowanie za 10 zł.

Pozdrawiam


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 07-04-2014 17:49

(07-04-2014 17:42)ddww napisał(a):  Super te Wasze propozycje Smile zachęcamy do pisania następnych.

Przypominam:
zarabiam.com/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609?pid=873056#pid873056

Domeny jeszcze nie zdążyły się podpiąć Sad żeby nie było, że zgapiliśmy od kogoś to wolę teraz napisać - pracujemy nad programem "zgarnij e-papierosa". Jutro - pojutrze będzie gotowy.

Programy, które mamy już gotowe to pliki oraz coś związanego z pizzą Smile Pracujemy nad video (filmy online), transfer na chomikuj i jeszcze jeden, ale nie chce pisać o nim tutaj. Myślę, że i tak nikt nie wpadnie na taki pomysł.

Możecie wysyłać więcej propozycji odnośnie konkursu, ale tylko jedna wskazana przez was zostanie wzięta pod uwagę.

Zaczynamy powoli działać nad samym serwisem HotCash i zaczynać wprowadzać nowe funkcje oraz zmiany. Zmieniliśmy siedzibę firmy i ogólnie będziemy działali pod nową firmą. Na dniach zostaną dodane nowe regulaminy do programów oraz do HotCasha. Poinformujemy was o tym na naszej stronie.

Pracujemy też nad nowym serwisem zarobkowym nie związanym z sms-ami, ale to dowiecie się w późniejszym czasie.

dziś pisałem z DDWW na czacie i pisałem mu że dodałem swoje sposoby na forum że mam jeszcze jeden sposób ale on jest troche cięki napisałem mu że można było by dać program że można wygrać e-papierosa a DDWW piszę mi że taki program już robią pokerface2
I bądź tu mądry Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 07-04-2014 17:50

ID: 249

Bony/karty podarunkowe do e-sklepów

Program miałby polegać na możliwości wygrania karty podarunkowej, bonu, e-karty do sklepów przyjmujących taką możliwość (m.in. Saturn, Empik, SMYK, Zalando.pl - możliwości jest wiele) Wypełniamy ofertę podobnie jak doładowania z tą różnicą, że wybieramy sklep i kwotę jaką chcemy wygrać/otrzymać.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milly93 - 07-04-2014 17:56

(07-04-2014 17:45)gutek126p napisał(a):  mam miejsce do spamu ? o co ci z tym chodzi ? Big Grin
nie widziałem wcześniej takiej propozycji ani nigdzie takiego programu a myślę że Jak by był taki program to ledy by się sypały Lol

każdemu by się sypały ledy w piątek xD a czemu ??? Lol
Bo blądynki są głupie i chcą w ciągu dnia na Wesele schudnąć bekabeka

O to mi chodzi, że pochwaliłam Twoją propozycje. Długo czekam, żeby takie coś się pojawiło. "Mam miejsce do spamu" oznacza, że wiem gdzie umieszczać linki Smile

A co do twojego dowcipu i głupoty, to piszę się blondynki Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 07-04-2014 18:01

Coraz bardziej zaczynają mi się podobać te wasze pomysły Smile

http://zarabiam.com/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609?pid=873056#pid873056


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 07-04-2014 18:04

(07-04-2014 18:00)erold napisał(a):  Sprzedam FanPage 44.600 fanów. Zainteresowani proszę pisać na PW

To nie dział na reklamowanie twojego FP że go sprzedaż
Wynocha 4


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - casualsprojects - 07-04-2014 18:14

(07-04-2014 17:46)mordimer12 napisał(a):  ID użytkownika: 332

Automat do gry: wygraj nagrody

Całość polegałaby na tym ze będzie na środku automat do gry i będzie można wygrać, doladowanie 10 zł lub inne nagrody (byle mało kosztowne). Będziemy mieć dwie szansę za darmo, za uruchomienie maszyny. Za pierwszym razem wyjdą jakieś losowe owoce, a za drugim razem wyjdzie np. 3 banany i wygrana np doladowanie za 10 zł. Potem okienko pojawia się gdzie trzeba podać e-mail i podać nr telefonu. To by było na tyle.

Rownie Dobrze zamiast automatu do gry może być jakaś gierka np. Ze gramy z przeciwnikiem takimi platformami i odbijamy kulke. Za każde poprawne odbicie to by było np 100 punktów a za przegrana przeciwnika to 300 np i np 1500 to doladowanie za 10 zł.

Pozdrawiam
A może wymyślisz coś swojego? Ten 2 program już ktoś gdzieś wrzucał Wink