Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 15:27

A fakt, ktoś kupił 10 sztuk Big Grin nie zauważyłem.
Stawki staram się wyrównywać z najwyższą obecną jaka jest.
Zaktualizowałem miejsca pracy, więc mam 3 wolne na tę chwilę, w mazowieckim 2 i łódź 1.
Stawki takie żeby ludzie szybciej zarabiali Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:30

tylko na tą chwilę nie ma wielu graczy, windujesz cenę do góry i ty może będziesz miał pracowników a inni nie
ty wywindujesz cenę do góry to inni albo muszą czekać, aż twoja oferta zniknie i czekać aż ktoś podejmie pracę albo samemu windować w górę bo ty bijesz stawkami na łeb i szyję
takie działania można robić jak jest dużo więcej osób aktywnych, pracujących, na tą chwilę blokujesz przez to rynek i innych i zamiast każdy się rozwijać to ty lecisz z produkcją a za chwile będzie ci towar leżeć bo inni nie będą mieli produkcji i nie będą potrzebowali produktów które produkujesz i też będą ci leżały
tutaj z firmą w grze trzeba działania prowadzić jak w życiu, pomyśl też poza własnym interesem, że jesteś zależny też od kogoś w grze i jak blokujesz kogoś to sam siebie swoimi działaniami zablokujesz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 24-10-2012 15:34

(24-10-2012 09:27)kleomenes napisał(a):  Niby zapoznałem się już z tą gierką ale mam pytanie, dla czego przykładowo ktoś wystawia kanapkę za 800 PLN jak z budżetu kosztuje 21.94 PLN ? Tego nie łapę, albo to jest tak oczywiste i to coś ze mną nie tak facepalm
Dodam, że tu i tu energy jest na 25.00.


ja tez tak robie, zreszta sam georgebb to mi polecił. Wystawiamy cene taka, żeby nikt nie kupił , dlatego żeby swoich wspierać. Jest grupa ze skypem i wtedy sie zgaduja i sprzedaja miedzy soba, poprzez zmiane ceny


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 24-10-2012 15:35

10 sztuk drewna kupilem od Ciebie ja Tongue nie kupuję więcej, bo mało taniej niż państwowe oraz wiem, że miną wieki zanim mi to zejdzie, bo sie przebić nie da z ofertą, głównie george ciśnie cały czas żeby w jego firmach pracowali...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 15:37

Odnośnie tego że ceny winduje, to już nie aktualne bo w mazowieckim gdzie jestem, są 2 oferty po 20, trzy po ~18,50(Twoje) a dopiero później moje po 16,24 Big Grin
(24-10-2012 15:30)tomazzi napisał(a):  takie działania można robić jak jest dużo więcej osób aktywnych, pracujących, na tą chwilę blokujesz przez to rynek i innych i zamiast każdy się rozwijać to ty lecisz z produkcją a za chwile będzie ci towar leżeć bo inni nie będą mieli produkcji i nie będą potrzebowali produktów które produkujesz i też będą ci leżały
tutaj z firmą w grze trzeba działania prowadzić jak w życiu, pomyśl też poza własnym interesem, że jesteś zależny też od kogoś w grze i jak blokujesz kogoś to sam siebie swoimi działaniami zablokujesz
Trudno się z Tobą nie zgodzić, fakt Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:37

(24-10-2012 15:34)bartex89 napisał(a):  
(24-10-2012 09:27)kleomenes napisał(a):  Niby zapoznałem się już z tą gierką ale mam pytanie, dla czego przykładowo ktoś wystawia kanapkę za 800 PLN jak z budżetu kosztuje 21.94 PLN ? Tego nie łapę, albo to jest tak oczywiste i to coś ze mną nie tak facepalm
Dodam, że tu i tu energy jest na 25.00.


ja tez tak robie, zreszta sam georgebb to mi polecił. Wystawiamy cene taka, żeby nikt nie kupił , dlatego żeby swoich wspierać. Jest grupa ze skypem i wtedy sie zgaduja i sprzedaja miedzy soba, poprzez zmiane ceny

to, że jest tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji to już zauważyłem
na geor nie mam co liczyć, że mięso u mnie zakupi bo nie jestem "swój"
a nie trawię układów i układzików więc ja w takie rzeczy czy to w grze czy w życiu codziennym nie wchodzę


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 24-10-2012 15:40

Tomazzi ale po co tobie dużo pracowników skoro i tak na razie nic Ci się nie sprzedaje :idea:

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 24-10-2012 15:45

(24-10-2012 15:35)haggard napisał(a):  10 sztuk drewna kupilem od Ciebie ja Tongue nie kupuję więcej, bo mało taniej niż państwowe oraz wiem, że miną wieki zanim mi to zejdzie, bo sie przebić nie da z ofertą, głównie george ciśnie cały czas żeby w jego firmach pracowali...

no i wlasnie temu mam po 4.8 zeby Tobe odlozyc... bo za mniej valentyn do strzału kupuje. wiec co do ceny sie dogadamy spokojnie, bo wspieram innych

a georgebb niestety wygrał wczoraj zas ze mna choc był remis, ale to juz ostatni raz jestem jego paziem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 15:46

Cały czas kminię jak by tu zrobić, żeby kraj dźwignąć do góry i żeby każdy mniej więcej był zadowolony, żeby nie było monopolu jednej osoby bądź grupy. Później jak się rozwiniemy to sobie można pozwolić na takie coś myślę, ale póki co to dopiero początek. Jak ktoś coś wymyśli to jestem otwarty na propozycję Smile Niedługo mam zamiar otworzyć kolejną firmę. W sumie grę traktuję jako zabawę a nie w perspektywie późniejszych zarobków, choć nie ukrywam że zakładam sobie minimum zwrot kosztów.


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:47

(24-10-2012 15:40)mmichal013 napisał(a):  Tomazzi ale po co tobie dużo pracowników skoro i tak na razie nic Ci się nie sprzedaje :idea:

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

bo na maszynę trzeba zarobić też nieprawdaż i tak dalej Tongue
liczyłem na ciebie a ty nawet 1 szt nie kupiłeś, a fabryka spec pod ciebie Tongue