Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - quake3Dpro - 25-05-2014 15:58

Aktualne to jest ? Big Grin


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 25-05-2014 19:07

Tak jak najbardziej.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Awartis - 28-05-2014 00:56

Wyrabiasz jeszcze z tymi wszystkimi poleconymi Diqtion ^^ ? Ja od siebie oczywiście jak najbardziej polecam, Dawid nauczył mnie wszystkiego od podstaw Smile


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 28-05-2014 11:43

(28-05-2014 00:56)Awartis napisał(a):  Wyrabiasz jeszcze z tymi wszystkimi poleconymi Diqtion ^^ ? Ja od siebie oczywiście jak najbardziej polecam, Dawid nauczył mnie wszystkiego od podstaw Smile

A ja mam od 2 tygodni zero kontaktu.
Diqition, może napisz w pierwszym poście, że już nie pomagasz nowym - bo taka jest prawda. Pomagaj tym których masz a nowym przedstaw sprawe jasno - bo będą baardzo rozczarowani. Ja się zapisałem pod Ciebie bo miałem nadzieje, że będzie spoko kontakt i konkretne odpowiedzi - jak na razie bardzo się zawodzę.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - quake3Dpro - 28-05-2014 12:54

Ja napisałem emaila, niestety nie odpisałeś, to drugiego nie chcę bo mi się wydaję że Cię nie przekonałem do "współpracy" ze mną. Big Grin


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 28-05-2014 16:46

Oj Panie gruzin widzę, że jak nie napiszę w temacie to nie odpuścisz. Pomagam każdemu nowemu, który normalnie podchodzi do sprawy, więc skończ pisać głupoty. Dla innych zainteresowanych te 2 tygodnie temu dostałem e-maila od w/w Pana, a w treści kilka linków do jego bloga, kilka do filmów, 1 do strony z KSW, a na końcu dopisek "Wypromuj mi to na jutro, ale tak żebym rano wpisał w GOOGLA i żeby wszystko było na pierwszym miejscu Smile)))". Dziękuję. Dobranoc.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - quake3Dpro - 28-05-2014 17:31

Dobra dobra. Napiszę jeszcze raz! Big Grin Ja żem nieśmiały chłopak jest po prostu. Big Grin


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 29-05-2014 11:32

(28-05-2014 16:46)Diqtion napisał(a):  Oj Panie gruzin widzę, że jak nie napiszę w temacie to nie odpuścisz. Pomagam każdemu nowemu, który normalnie podchodzi do sprawy, więc skończ pisać głupoty. Dla innych zainteresowanych te 2 tygodnie temu dostałem e-maila od w/w Pana, a w treści kilka linków do jego bloga, kilka do filmów, 1 do strony z KSW, a na końcu dopisek "Wypromuj mi to na jutro, ale tak żebym rano wpisał w GOOGLA i żeby wszystko było na pierwszym miejscu Smile)))". Dziękuję. Dobranoc.

Mail z linkami był po to aby pokazać Ci, że cały czas mocno cisne z tematem i rozwijam bloga (strone na FB, YT, itp itd). Tekst z promowaniem miał Cię rozbawić i zachęcić do jakiego kolwiek kontaktu.
Sam poprosiłeś o te linki.
Po tym mailu napisałem jeszcze 2 (normalne, z normalnymi pytaniami noweko naciągacza i oszukiwacza biednych ludzi).
Zero kontaktu do dziś.
PROSZĘ O KONTAKT


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - LikeIt - 29-05-2014 14:32

(28-05-2014 16:46)Diqtion napisał(a):  Oj Panie gruzin widzę, że jak nie napiszę w temacie to nie odpuścisz. Pomagam każdemu nowemu, który normalnie podchodzi do sprawy, więc skończ pisać głupoty. Dla innych zainteresowanych te 2 tygodnie temu dostałem e-maila od w/w Pana, a w treści kilka linków do jego bloga, kilka do filmów, 1 do strony z KSW, a na końcu dopisek "Wypromuj mi to na jutro, ale tak żebym rano wpisał w GOOGLA i żeby wszystko było na pierwszym miejscu Smile)))". Dziękuję. Dobranoc.
Beka beka

Tak poza tym, polecam Diqtiona w 100%. Dobry kontakt (ale jak się nie umie dobrze maila napisać to nie narzekajcie, z resztą na livechacie też można napisać... Jerk), konkretne odpowiedzi, pełen profesjonalizm. Zawsze można popisać nawet o rzeczach mniej lub bardziej związanych z zarabianiem. Dzięki niemu zarobiłem pieniążki w mojej sygnaturze, w najmniej pracochłonny sposób Smile


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 01-06-2014 10:30

Czekam na kontakt