Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 31-01-2009 19:48

Udało mi się wejść na unobux. Mam 14 poleconych, niestety w dalszym ciągu tylko lolaszek (gucio13) jest ujawniony. Prawdopodobnie złapałem też mattysa5, ale wolę poczekać jeszcze te kilka dni na zmianę serwera i dopiero wtedy Was podopisuję.
Najśmieszniejsze jest to, że jeden człowiek zapisał się pode mną ze strony google.com :mrgreen:
Większość jest z zarabiam.com oraz z dingobux, jeden nawet się z 247bux złapał. :idea:

Teraz unobux działa (bardzo wolno, ale działa), więc możecie to wykorzystać w celu wyklikania dzisiejszej porcji reklam.

Kubabest, Ciebie też najprawdopodobniej już wyczaiłem, ale wolałbym, żebyście wszyscy zmienili swoje ustawienia tak jak lolaszek. Wolałbym widzieć Wasze nicki.

Pozdrawiam!

Edit: Kilka osób mi pisało, że coś ustawiło w opcjach i powinno być ok, ale ostatecznie nie było. Oto jeden z powodów, dla których mogło nie być ok:

W profilu jest takie zdanie:
Use private name: Najprawdopodobniej trzeba tam zaznaczyć NO, abym widział Wasze prawdziwe nicki, niektórzy pewnie zaznaczali YES. Mam nadzieję, że to rozwiąże problem.



- lukaszci06 - 01-02-2009 00:07

ja też jestem już w Unobux - login ten co zawsze


- krolu116 - 01-02-2009 00:13

Mam ustawioną ta opcję na NO, jak ci wyświetla mój nick?


- markonix - 01-02-2009 01:52

Zapisany do unobux


- Sniechu - 01-02-2009 08:46

No niestety w dalszym ciągu widzę tylko takie osoby jak:
lolaszek (gucio13)
mattys5
mala1969

Może musicie zmienić na YES, bo domyślnie tam się chyba NO wyświetla. Spróbujcie, może to pomoże... :?:


- mattys5 - 01-02-2009 10:28

ja wybralem NO i zapisalem :-> i mnie pokazuje :mrgreen:


- Sniechu - 01-02-2009 10:33

No to nie wiem, zróbcie tak jak mattys5, bo on mi się wyświetla...
W pierwszym poście działa już banner, który wyświetla ile kasy mam na koncie w Uno. W tej chwili mam 0.52$, wypłata jest od 2$, więc jak tak dalej pójdzie to niedługo wypłacamy. :-P
Szkoda, że nie można refków wynajmować jeszcze, ale to nie problem.
Gdyby moje reklamy okazały się trochę skuteczniejsze to szlibyśmy szybciej do wypłaty, ale i tak jest nieźle. Najprawdopodobniej w piątek wyjadę na dwa, trzy dni, ale oddam konto do klikania komuś innemu, więc nie powinno być problemu. 8-)


- Damien - 01-02-2009 10:38

Hmm ja mam w profilu ustawione Use private name: YES i właśnie tak trzeba żeby pokazywało prawdziwy nick :-)


- Sniechu - 01-02-2009 10:48

OK, OD TEJ PORY KTO NIE USTAWI "YES" W PROFILU NIE ZOSTANIE DODANY DO REFBACKU! NIE WYMAGA TO DUŻO CZASU (około dwie sekundy) A JEST POTRZEBNE DO PÓŹNIEJSZEGO ROZPOZNANIA POLECONYCH!!!


- RiPper - 01-02-2009 11:17

zmienione w unobux ;] powinienem byc widoczny