Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - czonczuch - 22-12-2014 01:18

Witam. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zainwestowane pieniądze się nie zwrócą. Jest jakaś prawna forma zabezpieczenia środków w razie gdy strona by padła?

Te tabele z głównego naliczania, które wrzucacie; są to dzienne zyski dla danej grupy, tak?

Planuję wpłacić około $600~
Spać spokojnie? Jakieś wskazówki?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wyklikany - 22-12-2014 07:23

(22-12-2014 01:18)czonczuch napisał(a):  Witam. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zainwestowane pieniądze się nie zwrócą. Jest jakaś prawna forma zabezpieczenia środków w razie gdy strona by padła?

Te tabele z głównego naliczania, które wrzucacie; są to dzienne zyski dla danej grupy, tak?

Planuję wpłacić około $600~
Spać spokojnie? Jakieś wskazówki?

pewności to nigdy nie ma zawsze jest ryzyko utraty gotówki
ale program jest prowadzony przez admina który prowadzi inny system zarobkowy (MTV) tamten system już istnieje i wypłaca gotówkę już od paru lat więc myślę że PaidVerts również nie padnie, moim zdaniem PV teraz jest jednym z najpewniejszych systemów zarobkowych w internecie

tak te tabelki to dzienny zysk dla danej grupy


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - kubusssss - 22-12-2014 10:55

witam,
jakiś czas temu kupiłem tego upgrade za 0,05$, teraz wróciłem do serwisu i trochę załuje. Pojawia mi sie 50reklam po 0,0005$

czy moge to jakos zatrzymac? w sensie odsprzedać tego upgrade?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wyklikany - 22-12-2014 11:41

(22-12-2014 10:55)kubusssss napisał(a):  witam,
jakiś czas temu kupiłem tego upgrade za 0,05$, teraz wróciłem do serwisu i trochę załuje. Pojawia mi sie 50reklam po 0,0005$

czy moge to jakos zatrzymac? w sensie odsprzedać tego upgrade?

niestety nie da rady będzie ci dawało reklamy z recyklingu dopóki nie dobije do 1$(2000bap) mi czasami dawało nawet po 300 reklam dziennie z recyklingu więc bez filtra odradzam zakup tego pakietu no chyba że chce się klikać po 2 godziny reklamy warte kilka centów


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - kubusssss - 22-12-2014 11:48

a gdzie można kupić ten filrt i za ile?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wyklikany - 22-12-2014 11:53

(22-12-2014 11:48)kubusssss napisał(a):  a gdzie można kupić ten filrt i za ile?

filtr kupisz w zakładce My Account - Ad Filter
cena to 10$ można opłacić tylko ze wewnętrznego salda PaidVerts


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - SkagGully - 22-12-2014 14:12

Gdybym chciał stworzyć kampanię, muszę podać link do swojej strony. Czy mogę do niej podczepić reklamy z cpm24.pl i jeszcze dodatkowo na tym zarabiać??


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wyklikany - 22-12-2014 14:24

(22-12-2014 14:12)SkagGully napisał(a):  Gdybym chciał stworzyć kampanię, muszę podać link do swojej strony. Czy mogę do niej podczepić reklamy z cpm24.pl i jeszcze dodatkowo na tym zarabiać??

jeśli strona przejdzie przez proces weryfikacji to nie ma problemu


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Dramer - 22-12-2014 18:21

O ile nie dostaniesz na niej bana. Przeczytaj regulamin.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Similquak - 22-12-2014 18:52

sorki, pomyłka