Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - boss_ag - 24-03-2014 15:01

U mnie pojawia się to samo Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Sleeppy - 24-03-2014 19:54

Już naprawili i jest Ok Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pmaker - 28-03-2014 17:40

Hej, jeśli zamierzasz zacząć w ta grę grać, szukasz pomocy, kliknij w bloga i zarejestruj się z mojego linka
Pomagam Swoim refom, Uczę kopać nawet przy kursie 3200 na obecna chwilę<<<

http://goldentownspolska.wordpress.com/

Pozdrawiam.

ps. dzięki za uwagę , poprawione Smile , ale wtopa co nie Smile hihi


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 28-03-2014 18:16

Chyba refom Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 28-03-2014 23:38

Chciałbym ogłosić że zostaję nieoficjalnym Gold Resellerem. U mnie możecie kupicie golda za 5 euro (konkurencja 5,50euro/1gold). Dodatkowo jeśli jesteś moim refferalem (poleconym) otrzymujesz zniżkę. Tylko dla moich poleconych 1 gold sprzedam za 4,90 euro! Sprzedaje tylko pełne sumy golda tzn. 1, 2, 5 itp. Na chwilę obecną tylko sprzedaję złoto ale mam także w planach kupno złota. Chętnych proszę o pisanie na PW na forum, w grze pod nickiem Xzibin lub na skype pod nickiem xzibinpl. Wytłumaczę wam po kolei co zrobić aby golda otrzymać i gdzie wysłać pieniądze. Zapraszam do kontaktu Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - raszkad - 30-03-2014 19:57

W grze można się dorobić, tylko trzeba na to czasu : )


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 31-03-2014 12:16

SPRZEDAM KONTO

Konto jest przystosowane do KOPANIA ZŁOTA

-60 lvl
-350 pracowników
- Happines level is 96. New citizens will live 58 days.
- należę do wyspy Gujańskiej
- bonusy jakie daje Gujana
http://guyana4u.weebly.com/
-mam 10 uniwersalnych wojowników 57-51 dni życia
- 5 deformować 56 dni życia
-aktualnie mam 0.7348 Gold
-posiadam 4 kopalnie złota
-60 podbitych graczy którzy płaca mi 10 % swojej produkcji
-70 jest aktualnie atakowanych
- konto jest zadbane miasto jest budowane według tego schematu
http://i.imgur.com/iA7cQ99.jpg

*do tego informacje jak rozbudowywać osadę
* I inne info które wam sie na-pewno przydarzą a wiedzą o tym nie liczni
ale takie informacje uzyskacie tylko po zakupie konta



Jeżeli macie jakieś pytanie PW lub GG 630702

na dole dodaje SS mojej osady i osób podbitych a także atakowanych



powód sprzedaży: --> Brak czasu


[Obrazek: nowa_wioska.jpg]

[Obrazek: Zrzut_ekranu_2014_03_30_14_39_13.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szufliko - 31-03-2014 12:32

@up ile chcesz?
a jesli mi sie budynek zepsuje tj bedzie miał 100 % zniszczenia, to po nim muszę posprzątać? Ile to kosztuje surków? Tyle co zwykłe oczyszczanie terenu?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 31-03-2014 12:38

pisz na GG lub na pw

naprawić budynek można
Koszt naprawy jest zależne od tego ile % zdegradowany jest budynek

a jeżeli budynek osiadanie 100 % i sie zdegraduje koszty sprzątnięcia tego jest taki sam jak oczyszczanie terenu
ale tracimy pracowników którzy tam pracowali

drewno 50
glina 50
żelazo 50
kamień 50


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - fusek - 02-04-2014 18:28

jak podniesc hapiness?Wink