Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 10:25

Tomazzi, a kto tu mówi o tym samym mailu i multikoncie - pewnie ja Big Grin ale źle zrozumiałeś albo ja nie jasno się wyraziłem.
Inne osoby, inne maile, inne IP, inne numery tel. - chodzi o to, że po rejestracji(o -może tak) jest proszona nazwa konta paypal, które ewentualnie po zdobyciu pieniędzy, zasilają.

(24-10-2012 10:09)tomazzi napisał(a):  żeby nie powiedzieć brzydko - polaka tylko gdzieś wpuścić i zawsze się znajdzie ktoś kto byłby chory jak by czegoś nie wykombinował bo normalna gra i zabawa to mało, od razu trzeba szmącić i kombinować
I te daleko idące wnioski Tongue Nawet mi na myśl nie przyszło, żeby kombinować cokolwiek niezgodnie z regulaminem.
Pytałem po prostu, bo te osoby teoretycznie nie mają/nie chcą konta paypal a ich wygrane trafiały by na mój portfel, a potem ode mnie do nich.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 10:29

mogą dokonać wypłaty na swoje konto bankowe, nie muszą mieć paypal
także nie ma potrzeby szmącenia i kombinowania do ciebie a potem do nich, ciężko powiedzieć też jak by admin na to patrzył, że z kilku kont zlecenia idą na ten sam paypal
masz 2 opcje wypłaty o czym również masz napisane w 1 poście tematu :
1 paypal
2 przelew na konto bankowe


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 10:37

Masz raję, zostaje jeszcze bezpośrednio na konto. Gorzej jak konta też nie mają. Dobra, powiem najwyżej że jak chcą się bawić to coś trzeba założyć Big Grin Pewnie uda mi się kilka osób wkręcić. Póki co nie mam więcej pytań, dzięki.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 10:41

(24-10-2012 10:37)kleomenes napisał(a):  Gorzej jak konta też nie mają.

raczej ciężko znaleźć w tym kraju obywatela który nie posiada konta bankowego przynajmniej jednego, bo są i takie osoby co posiadają po kilka kont w różnych bankach


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 24-10-2012 14:54

A jak tam u was z ofertami pracy bo ja się zastanawiałem dlaczego nikt u mnie nie pracuje a patrze na oferty pracy i widzę 2 oferty po 20 PLN

@ tomazzi ile ty oferujesz za prace

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:02

w małopolskim nie masz ofert Big Grin mam 18.48, chyba iż w mazowickim masz to tam mam 2 miejsca pracy Big Grin
kleomens oferuje więcej Big Grin

ale cóż z tego, że mi ktoś pracuje, produktów na rynek przybywa jak i tak nikt nie kupuje Tongue nawet ty co pod ciebie fabrykę robiłem


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 24-10-2012 15:07

(24-10-2012 15:02)tomazzi napisał(a):  w małopolskim nie masz ofert Big Grin mam 18.48, chyba iż w mazowickim masz to tam mam 2 miejsca pracy Big Grin
kleomens oferuje więcej Big Grin

ale cóż z tego, że mi ktoś pracuje, produktów na rynek przybywa jak i tak nikt nie kupuje Tongue nawet ty co pod ciebie fabrykę robiłem

Za to ja muszę ostro podnieść stawki bo ostatnio prawie nikt mi nie pracuje oprócz mnie

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:16

(24-10-2012 15:07)mmichal013 napisał(a):  
(24-10-2012 15:02)tomazzi napisał(a):  w małopolskim nie masz ofert Big Grin mam 18.48, chyba iż w mazowickim masz to tam mam 2 miejsca pracy Big Grin
kleomens oferuje więcej Big Grin

ale cóż z tego, że mi ktoś pracuje, produktów na rynek przybywa jak i tak nikt nie kupuje Tongue nawet ty co pod ciebie fabrykę robiłem

Za to ja muszę ostro podnieść stawki bo ostatnio prawie nikt mi nie pracuje oprócz mnie

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

ja tam wliczając siebie mam dziennie 4-6 stanowisk raz na 8 h zajętych także nie jest źle a mogło by być lepiej żeby i 2 razy były zajęte Big Grin
jedynie co to, że produkt gotowy leży na rynku od 19 i ani 1 szt nie poszła na to mogę na tą chwilę narzekać


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 15:19

Tabelka z teraz:
Jedno stanowisko wolne, nie ma chętnego Big Grin
[Obrazek: 68857218.png]
U mnie też drzewo leży i nikt nie kupuje Tongue Firma "Drewno & Drzewno" - ahhh, ta nazwa wymiata Jerk


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 15:21

mmichal013 widzisz kto tutaj w grze ze stawkami za płacę szaleje Big Grin
mnie w małopolskim też "dokucza" tymi stawkami i jego oferta jest 1 jak ma wolne Big Grin
kleomens trochę spuść z tonu bo i inni by chcieli mieć pracowników, nie jesteś jedynym na rynku

kleomens z tego co widziałem to miałeś 17 szt drzewa na rynku, a masz 7 więc 10 szt ci poszło Tongue