Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - tuzudoweez - 17-04-2013 10:57

Przy nagrywaniu mam szumy znacie może jakiś dobry sposób na wyeliminowanie problemu?


RE: VoiceLab - tollusiek - 17-04-2013 11:56

(17-04-2013 10:57)tuzudoweez napisał(a):  Przy nagrywaniu mam szumy znacie może jakiś dobry sposób na wyeliminowanie problemu?

Jedyny, jaki przychodzi mi obecnie do głowy, to jeśli masz Realtek HD Audio, to klikasz dwa razy na taką ikonkę głośniczka pomarańczowego, gdzie pisze Menedżer Realtek HD Audio, później wchodzisz w zakładkę mikrofon i zakładka efekt mikrofonu, tam zaznaczasz "tłumienie zakłóceń", znajduje się to lekko na lewo w środkowej części okienka. Ja mam tak zaznaczone i lekkie szumy, które miałem zniknęły. Jeśli nie masz Realteka to nie mogę Ci pomóc Sad


RE: VoiceLab - Medic78 - 17-04-2013 12:29

Ale jaja założyłem kolejne konto z tydzień temu,i już po 2-3 dniach mi zweryfikowali że dostane kasę do 20 kwietnia Big Grin nie wiem czemu,ale to jednak działa Big Grin Nagrywałem tym samym głosem! pozdro!


RE: VoiceLab - tuzudoweez - 17-04-2013 12:57

(17-04-2013 11:56)tollusiek napisał(a):  
(17-04-2013 10:57)tuzudoweez napisał(a):  Przy nagrywaniu mam szumy znacie może jakiś dobry sposób na wyeliminowanie problemu?

Jedyny, jaki przychodzi mi obecnie do głowy, to jeśli masz Realtek HD Audio, to klikasz dwa razy na taką ikonkę głośniczka pomarańczowego, gdzie pisze Menedżer Realtek HD Audio, później wchodzisz w zakładkę mikrofon i zakładka efekt mikrofonu, tam zaznaczasz "tłumienie zakłóceń", znajduje się to lekko na lewo w środkowej części okienka. Ja mam tak zaznaczone i lekkie szumy, które miałem zniknęły. Jeśli nie masz Realteka to nie mogę Ci pomóc Sad

Mam tam zrobione ale musze sie drzeć do mikrofonu żeby mnie było słychać. A gdy zwiększe czułość mikrofonu to już słychać szumy


RE: VoiceLab - tollusiek - 17-04-2013 13:46

(17-04-2013 12:29)Medic78 napisał(a):  Ale jaja założyłem kolejne konto z tydzień temu,i już po 2-3 dniach mi zweryfikowali że dostane kasę do 20 kwietnia Big Grin nie wiem czemu,ale to jednak działa Big Grin Nagrywałem tym samym głosem! pozdro!

Nic tylko pogratulować, 2-3 dni to rzeczywiście mało oczekiwałeś Smile Sam bardzo liczę na to, że u mnie zdążą z weryfikacją. Jeszcze trzy dni, sam jestem ciekaw co z tego będzie.

//

tuzudoweez - te szumy mogą być po prostu spowodowane przez mikrofon. Ja używam mikrofonu z słuchawek, które się rozpieprzyły, ledwo się trzymają, ale mikrofon działa. Mam włączone tłumienie zakłóceń oraz zwiększoną czułość na maksymalny poziom, mimo to nie ma zakłóceń i głoś brzmi ładnie i głośno Smile Inaczej, jeśli masz mikrofon jakiś drogi, ale z tymi tanimi raczej nie powinno być kłopotów z szumem. Postaraj się przeszukać google, może ktoś miał lub ma podobny problem i istnieje inne rozwiązanie niż to, które ja zaproponowałem Ci parę postów wyżej. Trzymam kciuki za Ciebie i obyś wyeliminował te szumy i mógł cieszyć się bezproblemowym nagrywaniem Smile


RE: VoiceLab - sebens - 17-04-2013 14:47

tuzudoweez - nie przejmuj się szumami, przy nagrywaniu dwóch pierwszych kont też je miałem, bo nagrywałem mikrofonem od słuchawek od telefonu Wink wszyscy przechodzą kontrolę jakości, bez obaw Wink


RE: VoiceLab - Wolfik - 17-04-2013 15:27

Oni tworzą program do rozpoznawania polskiej mowy to szum im nie przeszkadza. Nawet pomaga Big Grin

Jestem na telefonie więc nie będę czytał tylu stron by poszukać odpowiedzi na moje pytanie.
Mam niezwerefikowane konto paypal to wypłaca kasę?
Czy żeby zrobić konto będę musiał pokazać, że mam 18lat?


RE: VoiceLab - WazzaP - 17-04-2013 15:32

1. Nie wypłacają na PayPal.
2. Nic nie musisz pokazywać..


RE: VoiceLab - rachman - 17-04-2013 17:19

Jak nie masz 18 to może będą wołać zgodę rodziców i tyle. Pisałem do nich w kwestii osoby 15 letniej i tak mi odpisali kiedyś...


RE: VoiceLab - WazzaP - 17-04-2013 17:23

(17-04-2013 17:19)rachman napisał(a):  Jak nie masz 18 to może będą wołać zgodę rodziców i tyle. Pisałem do nich w kwestii osoby 15 letniej i tak mi odpisali kiedyś...

To po co pisać? Jak sami się upomną to coś tam będziesz robić, a tak nie ma najmniejszego sensu.