Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 20-03-2014 08:48

jezeli ktoś potrzebuje pomocy z goldetowns proszę pisać


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 20-03-2014 09:05

Jeśli ktoś potrzebuje mentora to można pisać do mnie, za rejestrację z refa pomagam w grze Smile

Zachęcam do odwiedzic mojego bloga o GT : zlote-miasta.pl


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - krismarket - 20-03-2014 11:54

w sumie da się jeszcze na tym zarobić Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 20-03-2014 20:18

da sie zarobić jezeli wie jak sie to robie xD masz pytania pisz do mnie xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - krismarket - 21-03-2014 13:18

Yoji, jaka obrałeś taktykę na zarobek w GT? ;x


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Varnity - 22-03-2014 09:02

Nie wiem co się dzieje, gdy chce się zalogować przerzuca z powrotem na stronę główną. Wiecie może co się dzieje? Też tak macie?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Patrykso - 22-03-2014 12:19

Gdzie się podziało forum na goldentowns? Musze zgłosić błąd :/ Po naprawie spichlerza , gra nie wykrywa go i mam teraz około 120% Storage .


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - xXxPiciaxXx - 22-03-2014 17:35

ogarnia ktoś po co jest cmentarz? trzeba go rozbudowywać?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 23-03-2014 10:46

Cmentarz na obecna chwile nie dziala


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Sleeppy - 24-03-2014 11:10

U mnie jest komunikat od google ze strona goldentowns.com została zaatakowana.
I jest niebezpieczne dla komputera.

U Was też tak jest? o co chodzi wie ktoś coś na ten temat?