Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 23-10-2012 20:54

wystawie za 150 bo jeżeli wystawie za 100 to bd miał tylko zysku około 40 a co to jest na tyle dni pracy.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 20:58

(23-10-2012 20:54)UmCyK napisał(a):  wystawie za 150 bo jeżeli wystawie za 100 to bd miał tylko zysku około 40 a co to jest na tyle dni pracy.

jak tam uważasz to twój produkt i twoja sprzedaż Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 24-10-2012 06:35

Jak ktoś będzie zakładał firme,
to zachęcam do skóry albo Tekstyli na pewno bd kupcem i to hurtowym Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 09:18

ja zachęcam do produkcji kanapek Smile
towar chodliwi a z naszych fabryk go mało na rynku i produktu do produkcji nie brak na rynku Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 09:27

Niby zapoznałem się już z tą gierką ale mam pytanie, dla czego przykładowo ktoś wystawia kanapkę za 800 PLN jak z budżetu kosztuje 21.94 PLN ? Tego nie łapę, albo to jest tak oczywiste i to coś ze mną nie tak facepalm
Dodam, że tu i tu energy jest na 25.00.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 09:40

(24-10-2012 09:27)kleomenes napisał(a):  Niby zapoznałem się już z tą gierką ale mam pytanie, dla czego przykładowo ktoś wystawia kanapkę za 800 PLN jak z budżetu kosztuje 21.94 PLN ? Tego nie łapę, albo to jest tak oczywiste i to coś ze mną nie tak facepalm
Dodam, że tu i tu energy jest na 25.00.

georg tak robi Smile wystawia taką cenę bo mu nikt nie kupi, czeka aż mu się na rynku uzbiera kilka/kilkanaście produktów i wtedy zmienia ceną na niższą od kanapek z firmy gry i sprzedaje


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 09:45

Dlaczego czeka? Nie lepiej od razu sprzedawać ? Myślałem, że to normalne.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 09:53

(24-10-2012 09:45)kleomenes napisał(a):  Dlaczego czeka? Nie lepiej od razu sprzedawać ? Myślałem, że to normalne.

nie umiem ci odpowiedzieć na to pytanie gdyż nie jestem w jego głowie i nie znam jego myśli Smile
tak sobie robi i wolno mu Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 10:03

To ci dopiero strategia, ciekawe, ciekawe Xpokerface
Dzisiaj rano się kapnąłem, że nie musimy spotykać się z nowymi osobami żeby zarobić, wystarczy jedna i z nią organizować spotkania. Po dwóch dniach od rejestracji, hmm jak na mnie nie jest źle beka

Jeszcze jedno:
Orientuje się ktoś, czy taka sytuacja może mieć miejsce i nie będzie żadnych problemów później ?
Otóż chciałbym wkręcić kilka osób do gry ze swojego linku ale podaliby MOJE konto paypal podczas gdy będą się rejestrować. Jak myślicie ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 10:09

nie zarejestrujesz kont na ten sam e-mail to raz
dwa nie wydaje mi się by można było mieć kilka kont - no chyba, że chcesz bana za multi zarobić na wszystkie to kombinuj dalej
żeby nie powiedzieć brzydko - polaka tylko gdzieś wpuścić i zawsze się znajdzie ktoś kto byłby chory jak by czegoś nie wykombinował bo normalna gra i zabawa to mało, od razu trzeba szmącić i kombinować