Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - JaviDesire - 19-09-2012 22:08

Potrzebuję [71.90 zł] na [mBank], za [PZ]

Dane wysłane na PW.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dnochar - 20-09-2012 11:34

Wymiana moneybooker-mbank 55zl Pozdrawiam


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - tomazzi - 21-09-2012 11:06

Mam drobne pytanie i sugestię Smile
czy istniałaby możliwość dodania do obsługiwanych w wymianach przez ciebie procesorów płatniczych HD-Money ?


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dnochar - 21-09-2012 18:24

wymiana moneybookers-mbank 75zl
Pozdrawiam


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 21-09-2012 18:47

(21-09-2012 11:06)tomazzi napisał(a):  Mam drobne pytanie i sugestię Smile
czy istniałaby możliwość dodania do obsługiwanych w wymianach przez ciebie procesorów płatniczych HD-Money ?

Hmm pierwsze o czymś takim słyszę, opisz na PW albo tutaj gdzie albo z czego można tam transferować środki czy istnieje możliwość wypłacenia na konto bankowe ?

Wymiany zrealizowane.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - tomazzi - 21-09-2012 18:51

nitram informacja poszła na pw Smile


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - bogustempo90 - 22-09-2012 12:30

Wymienię 33,20$ z payzy na mbank w PLNach. wysłałem PW.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dnochar - 22-09-2012 13:35

wymiana mbookers-mbank 46zl
Pozdrawiam


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 22-09-2012 13:40

Zrealizowane.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 23-09-2012 10:58

Post dotyczący pożyczek


Jak można wywnioskować po niektórych postach w temacie dotyczącym wymiany pieniędzy, zdarzało mi się udzielać również sporadycznie pożyczek,
część userów z tej usługi u mnie skorzystała inni takiej możliwości nie dostali bądź po prostu nie potrzebowali z niej skorzystać.
Postanawiam jednak od dnia dzisiejszego że więcej pożyczać nie będę tylko i wyłącznie dlatego że zamiast mieć z tego zyski to jestem stratny paręset złotych.
Nie mam pretensji do Userów (no może troszeczkę) tylko mówię jak jest, biorę te stratę na klatę i traktuję jako ryzyko zawodowe podczas badania rynku popytu na usługi.
Można przyjąć że popyt jest ale tylko w jedną stronę (nie o taki popyt mi chodziło).

Zaprzestaję udzielania pożyczek bez wyjątków i nie pomogą żadne wiadomości z prośbami i sugestiami że ja oddawałem zawsze, proszę ostatni raz, płacz, pliss itd.

Mam też takich na swojej liście dłużników co pożyczali i oddawali w terminie przez 2 miesiące i nagle nastąpiła cisza,
nie wnikam czy było to zaplanowane oszustwo żeby uśpić moją czujność czy też np. czynniki losowe, śmierć osoby której pożyczyłem ?
Nie wiem ale chociażby z tego względu nie mam pewności że pożyczona kwota zostanie zwrócona bo nikt nie jest w stanie zagwarantować mi ze nie umrze,
albo że za niego poręczy ktoś z rodziny, a po drugie nawet gdyby to takie coś załatwia się jedynie przez odpowiednie urzędy.

Podsumowując zbadałem rynek, popyt jest, jednak za duże ryzyko jak dla mnie i brak możliwości wprowadzenie skutecznych zabezpieczeń z mojej strony,
sprawia że nie będę więcej udzielać pożyczek i wszystkie wiadomości o takiej tematyce usuwam.

Proszę o zwrot wszystkich udzielonych pożyczek ostatecznie do dnia 28 września 2012,
po tym terminie będę szukać innych sposobów na odzyskanie moim pieniędzy,
oczywiście pojawi się odpowiedni temat na forum żeby ostrzec pozostałych użytkowników forum.


Udanej niedzieli wszystkim życzę.