Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - danoneksss - 28-09-2017 19:12

(28-09-2017 15:49)Bartolini24 napisał(a):  
(23-09-2017 20:43)mahuzz napisał(a):  Kuuuuurrr.... @[Bartolini24] - jaram się! wielkie dzięki! Heart
Haha, mi się podoba Twoje podejście do życia! Big Grin Snapy mówią wszystko Big Grin
Dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze - być lepszą wersją SAMEGO SIEBIE.

Wiadome, styl życia jolo impreza Ciśnij, ciśnij mordo Smile

@[Bartolini24]




Jerk2 Jerk2 Jerk2


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 29-09-2017 20:11

Pozycje stron jeszcze NIGDY nie były tak wysoko. DOSŁOWNIE! Aż nie mogę w to uwierzyć.



Jedynie co mogę Wam dziś powiedzieć - działanie przechodzi na dużo większą skalę. Jeszcze będzie głośno. Będą piękne dniówki. Będą poradniki. Czas. Dajcie trochę czasu! Wink






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 30-09-2017 08:06

2 projekty w 3 dni!
W tym momencie już nic mnie nie zatrzyma. Żaden filtr Smile
Wczorajszy wynik to niecałe 90zł...
Szału nie ma, ale nie ma tez tragedii, a to dlatego, że na SunLeadzie wpadły bodajże zaledwie tylko 2 aktywacje i to po 2zł...
Na plus wypłata! W 2 minuty zrealizowana Big Grin
Podczas pisania tych wypocin, wpadły mi chyba 2 leady Big Grin Lecę do pracy.
Będzie ogień impreza


KATOWICE! PIĄTEK?









RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 30-09-2017 23:05

LeadNow: 21zł
MyLead: 15zł
SunLead: 41,10zł
Łącznie= 77,10zł


Sobota. Prócz LN same aktywacje. Nowe projekty. LECIIIIMYYYYYY!







RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 01-10-2017 09:31

Cytat:Dzień dobry wszystkim!
Nie będę ukrywał że wrzesień to miesiąc takich kontrastów, jakich jeszcze w życiu nie miałem.
Mogę śmiało powiedzieć również że był to jeden z najcięższych miesiąców. Rekordowy miesiąc - to się zgadza i jestem zadowolony, ale czuję jednak niedosyt przez ten spadek. Każdy popełnia błędy, ja popełniłem baaardzo głupi i śmieszny błąd, który czuję do dzisiaj.
Mówi się trudno, życie toczy się dalej Smile

Cytat:[Obrazek: 1.jpg]


DOKŁADNIE ROK TEMU!
WOOOOOW.

Leadnow: ~500zł
eForsa: ~1400zł
MyLead: ~71zł
SunLead: ~570zł


WRZESIEŃ 2016: 2076,80ZŁ
WRZESIEŃ 2017: 2541ZŁ


Pewnie pomyślicie - szału nie ma. No, nie ma! Wink Ostatnio obczaiłem co się działo właśnie rok temu, to historia zatacza koło, CZYLI WSZYSTKO PRZED NAMI.

Zdaję sobie sprawę że Październik jeszcze normy może nie mieć - ale jest to dobry czas żeby nazbierać aktywacji. Jak nie będzie szło - MO, najwyższa stawka, i jazda po instant pieniądze Smile

Miłego dnia! Smile





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 03-10-2017 19:32

[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]
[Obrazek: 4.jpg]

= ~140.24zł

DA SIĘ? DA SIĘ Huh


W takich chwilach nie jestem skromny, tak więc teraz też nie będę. To, co zrobiłem przez wrzesień, jest zdecydowanie największym krokiem w przód od założenia tego dziennika. Pozycje stron są tak wysoko, jak bym chciał.


Najbardziej boli druga płatność na SunLead (a raczej jej brak Tongue). Serwis robi ponoć wszystko, żeby było okej. Prawdopodobnie błąd ten występuje tylko u mnie, ale na gotowych programach multi działa, a na pustych wcale. Oby to poszło jak najszybciej.
Wyczuwam kolejny rozwojowy miesiąc, bądźcie tu! Wink

Katowice! Prawdopodobnie przełożymy datę, albo zgadamy się jakoś na dniach prywatnie. Prognoza pogody na następny tydzień, a raczej prawie dwa, nie wróży nic dobrego Big Grin





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zasiu - 03-10-2017 20:43

Świetny dziennik, świetne efekty i oby tak dalej! Będę obserwował!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 04-10-2017 08:23

Miły poranek Wink

[Obrazek: 1.jpg]


Wczoraj po dodaniu postu siedziałem nad WSZYSTKIMI pustymi ofertami. Dokładniej tworzone były nowe - miały wyeliminować problem z drugimi płatnościami. Zobaczymy dzisiaj Smile


Ciekawostka: Ktoś na początku roku zrobił filmik o jednej z moich stron, a nawet ją polecił! Big Grin






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Miedziany - 04-10-2017 11:27

Noo to dzisiaj 2 stówki pykną Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Heidi - 04-10-2017 14:53

Fantastyczny dziennik ! Gratuluję zarobków i życzę dalszej motywacji : ) Lecę czytać dalej, bo jeszcze nie dobrnąłem do ostatniej strony : D