Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 14:00

(23-10-2012 13:50)bartex89 napisał(a):  temu sie pytam i wtedy pojade po niego

zapytaj się na forum gry gdzie przebywa Big GrinBig Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 23-10-2012 14:31

tomazzi ty masz w financial firmy na + czy - przy takich stawkach jakie oferujesz?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 14:35

(23-10-2012 14:31)haggard napisał(a):  tomazzi ty masz w financial firmy na + czy - przy takich stawkach jakie oferujesz?

na razie płacę za pracę, mięso leży Big Grin ale jak się sprzeda to na plusieSmile
mam już od 19 wyprodukowanych i będących na sprzedaż 104 szt ( od każdej sprzedanej szt jeszcze 30 gr do skarbu państwa zapłacę podatku )
logiczne, że jak bym miał być na minus to bym takich płac nie dawaj za pracę u mnie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 23-10-2012 14:55

Wczoraj kupiłem dom a energia mi nie rośnie, co może być przyczyną?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 14:58

(23-10-2012 14:55)WojaKk napisał(a):  Wczoraj kupiłem dom a energia mi nie rośnie, co może być przyczyną?

a wprowadziłeś się do niego ?
masz 2 opcje : albo się wprowadzić do niego i wtedy nie musisz wynajmować od kogoś, albo samemu wynajmować swój domek ale wtedy ty musisz wynajmować od kogoś


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 23-10-2012 14:58

(23-10-2012 14:55)WojaKk napisał(a):  Wczoraj kupiłem dom a energia mi nie rośnie, co może być przyczyną?

A wprowadziłeś się do niego

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 23-10-2012 15:22

Właśnie tak myślałem, że trzeba się jeszcze wprowadzić ale nie mogłem znaleźć gdzie to zrobić Tongue
Na szczęście już znalazłem Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 23-10-2012 15:26

Tam na forum gry chyba źle sprecyzowałem pytanie i nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi, poza tym coś mały ruch tam jest więc tu się zapytam: można wpłacić do gry euro(na przykład za pomocą karty kredytowej) i to euro "wymienić" na tamtą walutę czyli PLN, żeby na przykład kupić dom, ubranie, wino itp ?
Jeśli można, to za takie 40 euro ile bym miał tych PLN-ów tam ? Chodzi mi o przelicznik.

I kolejne zapytanie: byłem na 4 spotkaniach, z 3 z nich zdobyłem wasali, na jednym to ja się takim wasalem stałem. Można się z tą osobą spotkać jeszcze raz i to zniwelować ? Czy zostaje mi do końca gry być tym wasalem ?

Dzięki za odpowiedź. Jak ogarnę tę grę to postaram się odwdzięczyć informując nowych graczy.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 15:29

(23-10-2012 15:22)WojaKk napisał(a):  Właśnie tak myślałem, że trzeba się jeszcze wprowadzić ale nie mogłem znaleźć gdzie to zrobić Tongue
Na szczęście już znalazłem Smile

bez wprowadzenia się do niego to tak jak byś nie miał w ogóle domu ani swojego ani wynajętego Smile
ja w 1 swoim mieszkam, a 2 wynajmuję komuś Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 15:31

(23-10-2012 15:26)kleomenes napisał(a):  Tam na forum gry chyba źle sprecyzowałem pytanie i nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi, poza tym coś mały ruch tam jest więc tu się zapytam: można wpłacić do gry euro(na przykład za pomocą karty kredytowej) i to euro "wymienić" na tamtą walutę czyli PLN, żeby na przykład kupić dom, ubranie, wino itp ?
Jeśli można, to za takie 40 euro ile bym miał tych PLN-ów tam ? Chodzi mi o przelicznik.

I kolejne zapytanie: byłem na 4 spotkaniach, z 3 z nich zdobyłem wasali, na jednym to ja się takim wasalem stałem. Można się z tą osobą spotkać jeszcze raz i to zniwelować ? Czy zostaje mi do końca gry być tym wasalem ?

Dzięki za odpowiedź. Jak ogarnę tę grę to postaram się odwdzięczyć informując nowych graczy.

odnośnie aux i euro ich sprzedaży i zakupu masz opisane na 1 stronie tematu, w moim 1 poście
nie musiałeś nigdzie pytać - wystarczy przeczytać cały 1 post tematu

już jesteś czyimś wasalem na stałe, jedynie może się to zmienić, że ktoś ciebie odbije osobie której wasalem jesteś i staniesz się wasalem innej osoby