Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - noroslaw - 06-06-2013 16:32

Z fejsa nie da rady wysłać, bo blokuje, a ja jestem noob i nie wiem jak to obejść ;d


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JohnTayds - 06-06-2013 16:36

(06-06-2013 16:32)noroslaw napisał(a):  Z fejsa nie da rady wysłać, bo blokuje, a ja jestem noob i nie wiem jak to obejść ;d

Zarówno facebook jak i twitter są polecanymi stronami do umieszczania swoich linków. Byle, żeby nie był to bezmyślny spam pod a'la
CHECK THIS LINK!

Tylko pojawiła się informacja odnośnie tego, iż kryje się pod linkiem sposób na zarabianie.

Facebook blokuje - to prawda. Dlatego do stron polecanych/współpracujących z moneystrategy został wpisany socialmediabar.com, za pośrednictwem którego spokojnie możecie stworzyć sobie link pośredni i umieścić na fejsie.

Pozdrawiam


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - noroslaw - 06-06-2013 16:43

Jak dokładnie wygląda tworzenie linka w socialmediabac.com?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JohnTayds - 06-06-2013 16:47

To taka drobna legenda/pomoc:

URL SLUG: To co chcesz wpisać w skrócony link (np. zarabianie/ogórek/huczka)
Destination Url Twój link do moneystrategy (lub czegokolwiek innego)
(To najważniejsze)

Trzy kolejne są w ramach dodawania strony do katalogów SEO.
I kolejno mamy:
Page Title Tytuł strony (widoczny w katalogu)
Page Description Szczątkowy opis strony i tego, co zawiera
Image Url Link do obrazka, który ma być wyświetlany w katalogach.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - miniek9090 - 06-06-2013 16:48

wpisujesz tytuł , tagi , opis i tworzysz link.. proste jak budowa cepa Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - cutespider - 07-06-2013 11:15

A da się zrestartować konto, usunąć? I zarejestrować od nowa? Może ktoś miał z tym styczność? Napisałem do nich e-mail ale na razie odpowiedzi nie otrzymałem


Odp: RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - miniek9090 - 07-06-2013 12:00

(07-06-2013 11:15)cutespider napisał(a):  A da się zrestartować konto, usunąć? I zarejestrować od nowa? Może ktoś miał z tym styczność? Napisałem do nich e-mail ale na razie odpowiedzi nie otrzymałem

Zostaw te konto , wyczyść ciastka , zmień ip i zarejestruj się jeszcze raz Wink

Ja też tak robiłem bo mi skanu nie zaakceptowali. Musiałem wysylać fejka
Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - cutespider - 07-06-2013 12:41

Czy da sie usunąć konto już zweryfikowane. Ktoś usuwał już?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - miniek9090 - 07-06-2013 12:42

jak masz zweryfikowane to po co usuwasz? Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - cutespider - 07-06-2013 12:52

Ponieważ popełniłem ten błąd nabijając wyświetlenia niezgodnie z ich wytycznymi i teraz mam złe statystyki których codziennie jest sporo, a tak szybko nie znikną