Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - chomikzdz - 13-09-2012 15:28

Chcę wymienić z konta na Payze, PM.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 13-09-2012 22:28

@romet16 w pierwszej kolejności czekam na spłatę wcześniejszej pożyczki.

@pepersbd, @chomikzdz czekam na wyjaśnienia dotyczące przelewów które od was dostałem. Dziwnym trafem mają dokładnie takie same tytuły i w obu widnieją te same lecz nie moje dane personalne odbiorcy. Nie lubię kombinatorstwa, nie będę się też domyślać w jaki sposób ktoś tu kogoś próbuje wykiwać, czy też po co tworzyć dwa konta na forum tylko po to żeby przelać mi pieniądze ? Nie rozumiem tego ale liczę na to że wyjaśnicie mi to w prosty i zrozumiały sposób. Na chwilę obecną blokuję te wpłaty na moim koncie aż do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Czaplinek - 14-09-2012 05:55

nitram wysłałem Ci na moneybookers 70.37 PLN poproszę na mbank 65zł - tak mniej więcej mi wyszło po odliczeniu Twojej prowizji.

Dane do przelewu napisałem w Szczegółach moneybookers.
Z Góry Dziękuję.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dnochar - 14-09-2012 11:42

Wymiana moneybookers-mbank 73 zł. Dane do przelewu wysłałem na PW i w opisie.
Pozdrawiam


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dawiddo - 14-09-2012 15:14

Wysyłam na STP 94$, na LR po odjęciu 7% wychodzi 87.42$. Dane na PW.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - editt - 14-09-2012 19:44

Potrzebuję 153 dolary na Payze. Kase mam w aliorze na koncie walutowym. Gdzie przelać Tobie kase?


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Adrianprawnik - 15-09-2012 14:56

Wymieniałem w czwartek 120zł wszystko sprawnie i szybko Smile. I w piątek przelałem 110zł na payze. Nie dostałem odpowiedzi czy pan przelał ?? na bank


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - GIT - 15-09-2012 15:28

Wyslalem 325zl na MB, dane do przelewu na PW i na MB


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 15-09-2012 18:40

Przelewy zrealizowane Smile


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - GIT - 15-09-2012 18:41

(15-09-2012 18:40)nitram napisał(a):  Przelewy zrealizowane Smile

Dzięki !

P.S. Sry za męczenie na PW ale zależało mi na szybkiej wymianie