Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - mlodszy.htw - 07-03-2017 13:48

Witam.
Ładuje się cokolwiek komuś? U mnie cały czas kręci się kółko i po 2 minutach komunikat, żeby spróbować później bo nie może połączyć się z serwerem strony. Ciekawe czy specjalnie utrudniają czy faktycznie coś poprawiają...


RE: Hivemicro.com +18 - Arivi - 07-03-2017 13:48

(07-03-2017 13:37)spaltooln napisał(a):  Serwis rozwija sie, ale niestety w bardzo niekorzystny dla nas sposob. Coraz wieksze problemy z ladowniem sie zdjec, czarne obrazki, czy teraz ten przymus obejrzenia calego filmu aby móc przydzielic kategorie. Co wiecej przed chwila trafilem na gifa i rowniez musialem patrzec sie na niego kilka dobrych sekund bo przydzielenie kategorii bylo zablokowane. Smiech na sali...

Napiszmy tak do supportu może się ogarną Lol


RE: Hivemicro.com +18 - Adriano42 - 07-03-2017 13:48

Z drugiej strony patrząc, serwis jest w wersji beta, cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a oni po prostu starają uporać się z nowymi problemami. Może potrzebują nieco czasu i serwis będzie znów pozwalał dobrze nabijać, bo teraz szkoda czasu się męczyć, już lepiej pójść sobie w coś pograć...


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 07-03-2017 13:49

(07-03-2017 13:32)Adriano42 napisał(a):  Problemów coraz więcej na stronie, a jeszcze tydzień temu poza mulącymi czasem serwerami nie było większych kłopotów. Ciekawe czy to ogarną czy to już koniec zarabiania w hivemicro.

Jeśli płacą, to dlaczego ma być koniec strony?
Może to chwilowe problemy?


RE: Hivemicro.com +18 - Adriano42 - 07-03-2017 13:53

(07-03-2017 13:49)wysoki01 napisał(a):  
(07-03-2017 13:32)Adriano42 napisał(a):  Problemów coraz więcej na stronie, a jeszcze tydzień temu poza mulącymi czasem serwerami nie było większych kłopotów. Ciekawe czy to ogarną czy to już koniec zarabiania w hivemicro.

Jeśli płacą, to dlaczego ma być koniec strony?
Może to chwilowe problemy?

Nie koniec strony, tylko zarabiania, bo klikać przez godzinę dla 0,5$ nie opłaca się, przynajmniej mi. Ale jak wróci szybkość działania i ten 1$+ będzie szło robić, to jak najbardziej będzie warto tu działać.


RE: Hivemicro.com +18 - adamak2k - 07-03-2017 13:55

1.Trzeba pisać do supportu (co już zrobiłem)
2.Czekać aż naprawią

Oglądanie filmów i gifów jest zrozumiałe. Przecież jak nie obejrzysz to nie wiadomo czy w środku lub pod koniec ktoś nie wstawił nieodpowiedniego urywka ;d


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 07-03-2017 14:07

(07-03-2017 13:55)adamak2k napisał(a):  1.Trzeba pisać do supportu (co już zrobiłem)
2.Czekać aż naprawią

Oglądanie filmów i gifów jest zrozumiałe. Przecież jak nie obejrzysz to nie wiadomo czy w środku lub pod koniec ktoś nie wstawił nieodpowiedniego urywka ;d

I tak i nie. Jesli zostaloby tak jak bylo wczesniej to oni wyszliby na tym na +, poniewaz ludzie mieliby slabsze staty, jakis tam % zbanowali i zostawili czesc siana w portfelu a nie w wyplatach. Przeciez na logike, kto ma sie martwic o statystyki klikania? Użytkownik ktory klika czy administracja?

Poza tym jesli juz od pierwszej sukundy filmu/gifu (co sie zdarza bardzo czesto) widze, ze jest tam nagosc czy stosunek seksualny naprawde nie ma sensu czekac kolejnych 15 s bo akurat tyle trwa filmik. Inna tez kwestia to powtarzanie sie filmow / gifow i tutaj rowniez mozna byloby sobie kliknac od razu, poniewaz juz to znasz na pamiec.


RE: Hivemicro.com +18 - mlodszy.htw - 07-03-2017 14:09

Myślę, że cały czas pracują nad stroną i dlatego nam tak "laguje" się ładowanie. Na stronce jest napisane, że wersja beta więc pretensji nie możemy mieć do nich.


RE: Hivemicro.com +18 - adamak2k - 07-03-2017 14:14

Teraz to mi się w ogóle nie chcą ładować w obrazki. Mam nadzieję, że szybko naprawią...

Już działa dobrze!


RE: Hivemicro.com +18 - dariuszkow4 - 07-03-2017 14:28

Też właśnie jakieś błędy mam ;C