Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 24-09-2017 09:23

Zima idzie, najlepszy okres na $$$, dużo ludzi marnuje życia na internety Lol Trzeba dobrze wykorzystać ten czas Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 25-09-2017 19:55

LeadNow: 18zł
eForsa: 57,50zł
SunLead: 36,60zł
Łącznie: ~112zł

Poniedziałek Smile


A w myślach: do przodu...
Miłego tygodnia!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 26-09-2017 13:33

@[mahuzz] jakie plany na 2k18 po wejściu antysubowej ustawy? Tongue


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 26-09-2017 14:41

@[Rak]
Szczerze powiem - nie jesteś pierwszą osobą która o to pyta w ostatnim czasie.
Nie powinienem publicznie wszystkiego komentować, ale zrobię wyjątek. Pisałem ostatnio z osobą bardziej obeznaną w temacie - póki co bodajże wszystko stoi w miejscu, więc nic złego się nie zapowiada. Druga sprawa - nawet jeśli wejdzie, to bodajże jeszcze dłuższy czas będzie trzeba czekać, żeby wszystko było ważne. Zdaniem tej osoby, i - teraz, również moim - jeszcze swobodny rok/2 lata zarabiania na subach.
Zarobek nie będzie zerowy, a dużo mniejszy. Wtedy plan własnej usługi odrzucam, i będzie trzeba poszukać alternatywy. Mam kilka pomysłów, bardziej przyszłościowych, więc na lodzie nie zostanę Wink
Pozdro!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 26-09-2017 18:23

RankerX, proxy, SeoTools i jazda Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 26-09-2017 18:34

(23-09-2017 13:27)Magiczny. napisał(a):  Ogólnie moim zdaniem serwis sunlead jest na dotychczasową metę najlepszy.
-Wypłaty na czas
-serwis weryfikuje każdego
-Premium w programie nawet x4
jedyny minus to brak paypal ale w następnym tygodniu ma zostać dodany
Administrator był jaki był,ale teraz widzę zmiany w 100% i nie ma niespodzianek, że ktoś łamie regulamin co paraliżuje cały serwis.

Sorry za spam w temacie.


Czesc nikooWink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Magiczny. - 27-09-2017 16:19

Zostałem poproszony o napisanie kilka słów, więc napisałem prawdę, to jest moja subiektywna opinia. Nie mam problemów z tym serwisem więc jest narazie dobrze jak będzie później to zobaczymy.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 27-09-2017 19:57

@[fusek] @[Magiczny.]

Nie będę komentował całej sytuacji, ale przerzućcie się na pw Wink



Ostatnio trochę ciszej tu jest - baaardzo mało czasu, do tego chodzi praca w wolnych chwilach. Ostatnio dużo pracuję - będą tego efekty, mam nadzieję... Wink
Dzisiaj póki co:
SunLead: 41,10zł
LeadNow: 12zł
eForsa: 7,50zł
MyLead: 15zł
Lead.Network: 1,27zł

Łącznie: ~76zł

Dalej bez szału. Żeby nie było nieporozumień - jeśli przepinam linki na inny serwis nie znaczy że było mi źle - testuję cały rynek powoli, a zostanę tam, gdzie będzie najlepiej Wink
To chyba wszystko na dzisiaj.







RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Wojtek574 - 28-09-2017 12:29

Na LN na jakim programie działasz? Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Bartolini24 - 28-09-2017 15:49

(23-09-2017 20:43)mahuzz napisał(a):  Kuuuuurrr.... @[Bartolini24] - jaram się! wielkie dzięki! Heart
Haha, mi się podoba Twoje podejście do życia! Big Grin Snapy mówią wszystko Big Grin
Dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze - być lepszą wersją SAMEGO SIEBIE.

Wiadome, styl życia jolo impreza Ciśnij, ciśnij mordo Smile