Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - prymul1 - 17-02-2014 22:41

Może masz zapełniony magazyn (storage)?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - PanSeba - 19-02-2014 11:04

(16-02-2014 16:12)Xzibin napisał(a):  Każdy nie ma żadnych wymagań Smile. Napisz do mnie na skype: xzibinpl to dodam Cię do grupy Haiti
OK, odezwę się niedługoWink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ingro85 - 19-02-2014 20:42

pytanie mam zrobiłem dzis kopalnie zlota chciałem rospocząc produkcje złota wszedzie miałem wystarczajaca ilość złota pokazywało mi 128 sztuk kazdego surowca miałem taka ilość i miałem ikonke do produkcji mimo to po kliknieciu załadowała sie a na dole pokazało mi na czerwonym kwadracie ze niemoge dlaczego??? wiecie co robie zle?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 19-02-2014 22:14

- energia
-pracownik moze ci padł ( zmarł)
- koszty wydobycia złota sie zwiększyły

a co pisze na dole w tym czerwonym kwadraciku ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ingro85 - 20-02-2014 17:36

Invalid entry data to było napisane Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 20-02-2014 22:15

to nie wiem co moge ci powiedzieć ...

naprawiło sie samo ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 21-02-2014 09:12

Co jakis czas tak sie dzieje po prostu sproboj ponownie kiilka razy


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kolorpurpury - 26-02-2014 16:01

Zarejestrowany z refa. Można liczyć na jakiś poradnik krok po kroku?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 26-02-2014 21:48

hmm mozecie sie podzielić tym jak wydobywacie złoto za cene 3200 - 0.5 gold ?

nie wiem jak wy to robicie ze 1-2 s jest cena 3200 i potem znika nawet nie zdazy mi sie załadować a już tego nie ma ;(

serwer okropnie laguje


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 26-02-2014 22:47

mam do sprzedania konto kolegi lvl 18 happiens 78%
prv.

Nie chce mu sie już grać Tongue
ja go namowilem na gre