Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 23-10-2012 10:57

Wczoraj założyłem konto, tylko nie pamiętam czy z Twojego linka tomazzi. Ogólnie powoli ogarniam stronkę, teraz czytam forum - polski dział Big Grin Gdzie się gazety kupuje ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 11:06

kleomenes podaj nick to ci powiem czy mam cię w poleconych Smile


gazety jeśli są produkowane w regionie w którym się znajdujesz można zakupić tutaj :

[attachment=977]


ja nie mam żadnej bo w regionie w którym jestem nikt nie drukuje gazet Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 23-10-2012 11:11

Nick: Francuz6
Aaa no to wszystko jasne, dlatego nie mam gazet Big Grin Ja mam na mapce Poznań jak coś. Jak mniej więcej ogarnę gierkę to może coś wpłacę, choć po akcji z exbino to się dwa razy zastanowię facepalm
O i przypomniało mi się, byłem na spotkaniu i kogoś tam "zjechałem", dostałem 1,82 za to z budżetu państwa. I tu pytanie, jest jakaś lista osób "pokonanych" czy nie ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 11:20

no to nie z mojego polecenia się rej bo nie mam nikogo takiego w poleconych
jeszcze jak nikt ci nie odbije wasala to będziesz dostawał 15% z jego zarobków ale to przy kwotach powyżej 2 zł


swoich wasalów widzisz tutaj :
[attachment=978]

u mnie w małopolskim nie ma również gazet i nie przejmuję się za bardzo z tego powodu Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 13:05

2 wolne miejsca pracy u mnie w małopolskim i 1 w mazowieckim Smile
zapraszam serdecznie, najwyższa stawka płacowa w ofercie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 23-10-2012 13:33

(23-10-2012 09:29)tomazzi napisał(a):  bartex pisałeś o gazetach już wcześniej w którymś ze swoich postów i że nic ci nie dało jej przeczytanie Smile więc by czytanie przyniosło ich jakiś efekt to musisz przeczytać ich minimum 5 na dzień Smile

gazeta daje przeciez cos tam (pisze obok ceny), ja sie nt. temat nie wypowiadałem, przynajmniej nie pamietam.


gdzie jest Georgebb ? gdzie sie obecnie znajduje?

jak cos wiece, prosze o szybkie info


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 13:40

(23-10-2012 13:33)bartex89 napisał(a):  
(23-10-2012 09:29)tomazzi napisał(a):  bartex pisałeś o gazetach już wcześniej w którymś ze swoich postów i że nic ci nie dało jej przeczytanie Smile więc by czytanie przyniosło ich jakiś efekt to musisz przeczytać ich minimum 5 na dzień Smile

gazeta daje przeciez cos tam (pisze obok ceny), ja sie nt. temat nie wypowiadałem, przynajmniej nie pamietam.


gdzie jest Georgebb ? gdzie sie obecnie znajduje?

jak cos wiece, prosze o szybkie info

nie mam pojęcia gdzie on przebywa Big Grin a małopolskim go nie ma Smile
pisałeś, że zakupiłeś gazetę i za wiele nie otrzymałeś tam profitów, więc stąd napisałem ci info, że by efekt był odczuwalny to trzeba przeczytać minimum 5 gazet


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 23-10-2012 13:46

teraz po przeczytaniu jednej mi rosna staty

gdzie jest georgebb? w wawie nie, w malopolsce nie, to gdzie?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-10-2012 13:49

(23-10-2012 13:46)bartex89 napisał(a):  teraz po przeczytaniu jednej mi rosna staty

gdzie jest georgebb? w wawie nie, w malopolsce nie, to gdzie?

prędzej się chyba dowiesz jeśli odwiedzisz wszystkie regiony bo tak to raczej się nie dowiesz, ale czy ci się to opłaci by z 2 e wydać na zakończenie podróży by sprawdzić to raz dwa ...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 23-10-2012 13:50

temu sie pytam i wtedy pojade po niego