Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - create - 09-03-2014 00:27

(08-03-2014 23:49)Kevintbg napisał(a):  W weekendy diqtion też odpisuje na maile?


Nawet w świętaSmile


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 09-03-2014 01:01

Zaglądajcie na moją stronę zarabiamyprzez.net! Wink

[Obrazek: u7ctsTk.png]


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - T0Tomek - 09-03-2014 23:01

Łooo powiem tak, Przeczytałem pierwszy post i się zaczytałem ze przeczytałem wszystkie posty co trochę trwałoSmile Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do tematu przez Diqtion. Jestem zielony z PPA ale chciałbym spróbować swoich sił w tym temacie a widzę że jest tu konkretna osoba która wskazuje drogę początkującymSmile. Rejestracja z refka już poleciała. Jutro napisze maila bo i tak Diqtion będzie odpisywał po powrocie. Szkoda tylko ze 95 % linków które są w tym temacie już nie działa ale to zapewne z powodu zmian w serwisie na początku tego miesiąca.
Nie wiem jak wyglądała poprzednia wersja strony ale ta jest bardzo przejrzysta Smile


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 09-03-2014 23:13

Właśnie odpisałem wszystkie zaległe e-maile. Reszta już tak jak pisałem do 24h do piątku, potem jestem na IEM więc reszta w poniedziałek, następnie wracam do siebie i wszystko znów wróci do normy. Przynajmniej do wakacji Wink


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - wiezaawieza - 11-03-2014 12:32

Mam zamiar zacząć na firecash. Bloga mam, konto yt mam + wiem jak tam te filmy wgrywać itd. Tylko nie ogarniam totalnie firecasha... Pierwsze co to "Gdzie tu się ku**a wgrywa pliki i skąd mieć kase?

Masakra. Mam b.dobry poziom angielskiego ale ten panel nie przypadł mi trochę do gustu. Więc potrzebuję kogoś kto mi powie co i jak...

Mam już konta nawet 2... Ale każde 0zł. Muszę zlecić usunięcie ich, bo chcę zacząć z refferala mentora + mieć jedno konto żeby nie mieć później problemów.

Poczekam do tego 18.03 i mam nadzieję, że wytłumaczysz mi wszystko Smile
Ps: 10h dziennie mogę poświęcić, a w weekendy 14.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - MartinS - 11-03-2014 12:34

@wiezaawieza

[Obrazek: zk2wan.jpg]


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - wiezaawieza - 11-03-2014 12:47

(11-03-2014 12:34)MartinS napisał(a):  @wiezaawieza

[Obrazek: zk2wan.jpg]

Nie jestem głupi ;P Po kliknięciu na język polski przenosi mnie na stronę główną po polsku. Ale jak już wejdę w "mój profil" czy co to tam jest to wszystko jest po angielsku (znowu się ustawia angielski). Więc nie ma jak tego panelu ustawić na polski ;(

Ale jak już mnie ktoś nauczy co gdzie i jak to będę wiedział ;P


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 11-03-2014 16:41

Pisz do [email protected] / [email protected] bo tak nie powinno być panel jest również po polsku. Co do samego panelu - owszem jest już staromodny i niewygodny, na 3 kwartał tego roku planujemy nową wersję FC, wtedy na pewno popracujemy nad prostotą i przejrzystością serwisu.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - wiezaawieza - 11-03-2014 19:18

Teraz zaskoczyło na język polski.

Można pisać do ciebie Diqtion czy wolisz żeby napisać jak już wrócisz?


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 11-03-2014 19:33

Można pisać, czytaj wyżej, odpisuję w miarę normalnie do piątku, dopiero potem jestem do poniedziałku niedostępny.