Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 24-09-2018 18:05

A ja mam przez dłuższy czas dzisiaj" Server 1 - We have taken TwitchFollows offline for some quick maintenance. Be back in 5 minutes!

This page will automatically refresh when we are back online."


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 25-09-2018 05:14

Chyba dostałem bana, biała strona i taki komunikat "You have been banned from ."


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 25-09-2018 05:25

"We've also banned a numerous amount of accounts that were abusing some of our features. "

Thinro, co narobiłeś? Big Grin Czasówka czy perm?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 25-09-2018 05:53

No właśnie nie wiem co zrobiłem i co się stało bo ten komunikat nawet wyjaśnienia nie ma za co dostałem bana, napisałem im maila, dam znać jak odpiszą co się stało


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 25-09-2018 05:54

Już strona działa normalnie . Bana tylko że nic nie zrobiłem bo nawet nie mogłem wejść na stronę hehehe


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 25-09-2018 09:03

Czy PayPal musi być zweryfikowany żeby wyplatka doszła ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 25-09-2018 09:52

"You have been banned from TwitchFollows."

o co chodzi? to czasówka mam nadzieje, ze strony juz wypłaciłem ponad 700zł więc nawet gdyby perm to jestem na +


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KliXeR - 25-09-2018 09:58

Ja mam za to "Server 1 - We have taken TwitchFollows offline for a couple of minutes, we'll be back real soon!". Coś im chyba znowu nie wyszło.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - SebxteR - 25-09-2018 10:00

Dwie wypłaty doszły dziś o około 1 w nocy:
[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Patek - 25-09-2018 10:03

mi działa normalnie strona