Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - Klin - 03-10-2013 17:31

(03-10-2013 17:07)Mroovek napisał(a):  na blogu zamieszczal by info ze gra np. od 12 do 16 wtedy kto bedzie ten wchodzi Big Grin bloga można zamienić np. na team speak albo cos

Zły pomysł, bez sensu


RE: Rhaegar typuje! - malpa2 - 03-10-2013 17:35

Powinien sie wypowiadać Rhaegar, a skoro on nie potrzebuje wprowadzania zmian to nie kombinujcie Wink


RE: Rhaegar typuje! - skr - 03-10-2013 17:56

Jest dobrze jak jest, Dawid nie sluchaj ich. Po co wam jakies zmiany? Takiego procentu nigdzie nie dostaniecie. Oby Dawid utrzymal kondycje i wyplacal tak chociaz 4miechy. BEZ ZMIAN! 0 SPAMU!


RE: Rhaegar typuje! - cekol95 - 03-10-2013 17:59

@Rhaegar Też do ciebie pisałem na pw od rana sie próbuje skontaktować napisz do mnie


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 03-10-2013 18:11

Sorry ale dziś mnie już nie będzie, mam bardzo pilną i przykrą sprawę do załatwienia


RE: Rhaegar typuje! - malpa2 - 03-10-2013 18:15

(03-10-2013 18:11)Rhaegar napisał(a):  Sorry ale dziś mnie już nie będzie, mam bardzo pilną i przykrą sprawę do załatwienia
To czekam jutro rano na GGSmile


RE: Rhaegar typuje! - maax6 - 03-10-2013 20:17

Użytkownik Rhaegar, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.

Więc piszę tu. Chcę reinwestowac. Tym razem przez Skrill. Podaj adres do wysłania


RE: Rhaegar typuje! - emka87 - 03-10-2013 20:26

Rhaegar nie odpisuje na pw a chciałam zapytać o parę rzeczy...Mianowicie, nie dajcie się nabrać na te "inwestycje" już tutaj taki jeden był...poczytajcie tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560?page=40


RE: Rhaegar typuje! - badii - 03-10-2013 20:42

(03-10-2013 20:26)emka87 napisał(a):  Rhaegar nie odpisuje na pw a chciałam zapytać o parę rzeczy...Mianowicie, nie dajcie się nabrać na te "inwestycje" już tutaj taki jeden był...poczytajcie tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560?page=40

jesteś od wczoraj na forum? coś mi się wydaje, że tak...
postów 2 i takie brednie bredzisz?
przeczytaj może cały wątek, co?
ludzie wpłacają mu po kilka koła i on ma wszystkich że tak powiem za przeproszeniem wychu***?
ze jeden byl, nie znaczy ze drugi jest taki sam.
jak widac Rhaegar'owi zalezy na tej inwestycji i nie robi nikogo w balona, a sam sobie dorobi na tym Wink
dla mnie w porzadku gosc i warto z nim zawrzec interesy.


ps. sadze, ze teraz przez Ciebie niezla dyskusja sie rozwinie Big Grin
ale Rhaegar nie zwracaj na to uwagi, rob dalej swoje Wink


RE: Rhaegar typuje! - Eximo - 03-10-2013 20:47

Ja ostatnio wpłaciłem na test 30 zł jak wszystko będzie OK to zacznę większe sumki inwestować Big Grin