Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - CreepyUploader - 15-04-2013 12:11

Voice lab stronka znów działa, mi właśnie zweryfikowali jedno konto(czekałem jakiś tydzień, oczekiwałem dłużej Smile )


RE: VoiceLab - lubiecie19 - 15-04-2013 12:17

Czyli jak jutro podam prosbe o weryfikacje to nie ma szans na kase w tym miesiecu i dopiero dostane ja na maj 20?
I w ogole jak to jest bo przeczytalam to "Jedna osoba może maksymalnie nagrać dwie godziny wypowiedzi wyświetlanych za pośrednictwem Serwisu, w ramach zadania „Nagrywanie”, i otrzymać wynagrodzenie 102 zł netto. Po nagraniu 2 godzin wypowiedzi zadanie „Nagrywanie” nie będzie dostępne dla Partnera" .
Czyli wychodzi,ze z jednego konta mozemy tylko raz sie nagrac?Myslalam,ze co miesiac mozna sie nagrywac.


RE: VoiceLab - Avaso - 15-04-2013 12:52

(15-04-2013 12:17)lubiecie19 napisał(a):  Czyli jak jutro podam prosbe o weryfikacje to nie ma szans na kase w tym miesiecu i dopiero dostane ja na maj 20?
I w ogole jak to jest bo przeczytalam to "Jedna osoba może maksymalnie nagrać dwie godziny wypowiedzi wyświetlanych za pośrednictwem Serwisu, w ramach zadania „Nagrywanie”, i otrzymać wynagrodzenie 102 zł netto. Po nagraniu 2 godzin wypowiedzi zadanie „Nagrywanie” nie będzie dostępne dla Partnera" .
Czyli wychodzi,ze z jednego konta mozemy tylko raz sie nagrac?Myslalam,ze co miesiac mozna sie nagrywac.
Szanse może i jakieś są. Próbuj. Wink

Na jedno konto można nagrać tylko raz.






Ja właśnie skończyłem nagrywać i mam nadzieję, że zweryfikują do 20. Lol


RE: VoiceLab - lubiecie19 - 15-04-2013 13:37

Aha czyli co miesiac zmieniac konta?;d a co z nr bankowym? Moge za miesiac podac ten sam?


RE: VoiceLab - tollusiek - 15-04-2013 14:15

Ja napisałem do nich wiadomość z prośbą o weryfikację w piątek, czyli 12 kwietnia. I niby ja nie mam mieć szans na wypłatę w tym miesiącu? No dziwne...

//

Wiadomość od przemiłej Pani:

Witam,

Jest bardzo dużo osób do sprawdzenia, które nagrywały się w marcu,
t akże chyba Pan rozumie, że one mają pierwszeństwo.
Oczywiście jak się uda to sprawdzę Pana nagrania szybciej,
ale niczego nie obiecuję. Osoby, które kończyły nagrywanie w kwietniu,
wchodzą do wypłaty w maju.

Pozdrawiam,
Agnieszka Merecka

Także tym, co jeszcze nie zweryfikowano, radziłbym trzymać kciuki za Panią Agnieszkę, a Ci, co mają już zweryfikowane, niech się cieszą Smile


RE: VoiceLab - sebens - 15-04-2013 15:06

Cytat:Witam serdecznie,

Dziękujemy za dokonanie nagrań na portalu
http://www.pracujrazemznami.pl


Państwa nagrania przeszły pomyślną kontrolę jakości.
Zgodnie z Regulaminem do dnia 20 kwietnia wypłacimy
Państwu wynagrodzenie.

Proszę pamiętać o wygenerowaniu rachunku w zakładce:
Moje konto/ Finanse/ Moje rachunki/ Generuj

Pozdrawiam,
Operator serwisu
Voicelab

i gitaraBig Grin


RE: VoiceLab - Avaso - 15-04-2013 15:06

U mnie to samo:
Cytat:Przekażę Pana nagrania do kontroli, ale zgodnie z Regulaminem wypłata będzie w maju.



RE: VoiceLab - sebens - 15-04-2013 15:07

(15-04-2013 13:37)lubiecie19 napisał(a):  Aha czyli co miesiac zmieniac konta?;d a co z nr bankowym? Moge za miesiac podac ten sam?

Napisz na pw to Ci wyjaśnię, bo chyba zablokowane masz


RE: VoiceLab - Medic78 - 15-04-2013 16:16

Ja nagrałem 3 konta , 1 zweryfikowane , i nie wiem czy z dwóch pozostałych pisac meila z prośbą o weryfikację,boję się,że się zczają wtedy Big Grin
Ktoś kto nagrał pare kont pisał do nich z prośbą o weryfikację z tych innych kont też?


RE: VoiceLab - sebens - 15-04-2013 16:20

(15-04-2013 16:16)Medic78 napisał(a):  Ja nagrałem 3 konta , 1 zweryfikowane , i nie wiem czy z dwóch pozostałych pisac meila z prośbą o weryfikację,boję się,że się zczają wtedy Big Grin
Ktoś kto nagrał pare kont pisał do nich z prośbą o weryfikację z tych innych kont też?

Tak, ja już mam 3 konta zweryfikowane i na jedno jeszcze czekam, za każdym razem pisałem tylko inaczej Wink