Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-04-2018 16:08

@Hatake00, można się nad tym zastanowić ale na razie nie widzę za bardzo powodu dla którego miałby obowiązywać taki czas oczekiwania. No chyba, że jakiś dobry się znajdzie Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 04-04-2018 16:16

Myślę, że proces zbierania/kopania węgla jest wystarczająco długi, chyba nie ma sensu wprowadzania czasu budowy. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 04-04-2018 16:44

Wydawało mi się, że fajnie to funkcjonuje w przypadku wszystkich gier przegladarkowych - dodaje odrobinę realizmu do rozgrywki. ;P I jest fajna satysfakcja z tego, że coś się zakończyło (budowa, misja, podróż itp). Ale rozumiem, że nie każdy musi mieć takie same zdanie. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 04-04-2018 19:58

Coalco mam pytanie czy powiadomisz wszystkich na maila o nowej wersji moim zdaniem mógłby być to pozytywny zabieg, ponieważ dużo osób by zauważyło postęp albo ten ogromy skok cen węgla, że coś się dzieję już na rynku no i oczywiście, że wszystko jest po prostu genialne przejrzyste i grafika przyciągająca i dająca świeżość na rynku ten długi opis też się tyczy reklamy bo mam nadzieje że zwerbuje dużą ilość kontrahentów bo widzę że trzeba uczynić kroki aby paru moich kontrahentów się pojawiło w czołówce konkursu i tu podziękowania do Parwelcii i krisbtl mam nadzieję że nie zawiodła was moja rekomendacja coalco Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 04-04-2018 20:15

@[coalco] Mógłbyś dodać chociaż sam energię na sell Smile Bo nie ma nic energii od nikogo na sprzedaż Sad


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-04-2018 20:31

Jestem aktualnie poza domem ale udało mi się to zrobić przez telefon Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 04-04-2018 20:32

(04-04-2018 20:31)coalco napisał(a):  Jestem aktualnie poza domem ale udało mi się to zrobić przez telefon Smile

Widzę już właśnie Smile
Fajnie, dzięki że dodałeś


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 05-04-2018 01:19

Nie wiem czy ktoś już rzucił taki pomysł, ale sądząc po ss coalco w nowej szacie, widzę, że chyba nikt na to nie wpadł.

Uważam, że w zakładkach giełd jest za dużo podstron. Przykład giełda węgla:


[Obrazek: 801_A67_DE-8898-4_EBD-9_B30-26479351_C579.jpg]

Nie można byłoby „połączyć” ze sobą zawartości podstron np. „oferty kupna” i „dodaj ofertę kupna”?

Wtedy pod tabelą z ofertami


[Obrazek: 19846690-427_A-4_D8_A-_B5_C4-13923_A0_A9207.png]

dodać tabelę z naszymi ofertami (bo tak to wygląda w zakładce „dodaj ofertę kupna”) i delikatny przycisk „dodaj ofertę”.

Nie chcę narzucać, po prostu wydaje mi się, że byłoby to o wiele wygodniejsze. Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 05-04-2018 06:41

Wydaje mi się, że całkiem dobry i logiczny pomysł, jestem za! Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 08:05

Ja również jestem za i postaram się to jakoś logicznie porozmieszczać.

Edit: Czy chodzi Ci o coś takiego?
[Obrazek: gielda_spr.jpg]