Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - jozz - 07-03-2017 07:38

ja 3 tygodnie 20.10 $ na hive pisze authorised a pod paid on - pustka oczywiscie mailka od paypala mam wpisanego gdzie trzeba to po jakims czasie ma dojsc pytam bo to dziewicza wyplata?


RE: Hivemicro.com +18 - Fiontox - 07-03-2017 07:47

Ja sobie w poprzednim tygodniu zarobilem 11$, teraz mam napisane 0/0/na. To się resetuje co miesiąc? Myślałem, że u da mi się dokończyć w tym Big Grin Dodatkowo te obrazki.. Teraz usiadłem od rana z chęcią na pare godzin klikania a co 4-5 obrazek jest czarny. Masakra.


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 07-03-2017 07:59

(07-03-2017 07:38)jozz napisał(a):  ja 3 tygodnie 20.10 $ na hive pisze authorised a pod paid on - pustka oczywiscie mailka od paypala mam wpisanego gdzie trzeba to po jakims czasie ma dojsc pytam bo to dziewicza wyplata?
Wypłata dzisiaj powinna dojść, po prostu została przekazana do realizacji.

(07-03-2017 07:47)Fiontox napisał(a):  Ja sobie w poprzednim tygodniu zarobilem 11$, teraz mam napisane 0/0/na. To się resetuje co miesiąc? Myślałem, że u da mi się dokończyć w tym Big Grin Dodatkowo te obrazki.. Teraz usiadłem od rana z chęcią na pare godzin klikania a co 4-5 obrazek jest czarny. Masakra.
Wypłata się nie zeruje, nie wiem gdzie masz to 0/0/na napisane, na liczniku zapewne nadal masz te $11 jak robisz zadania i w zakładce Payroll na samej górze.

Nie wiem co Wy macie ludzie z tymi czarnymi obrazkami, one wszystkie przechodzą jako 1, albo robicie błędy w innych, albo nie odczekujecie dostatecznie długo i w efekcie okazuje się że było to jakieś zdjęcie tylko nie zdążyło się załadować. Nie będę nawet polemizował na ten temat, bo sam na początku myślałem, że ma to wpływ na skuteczność lecz wina leżała po mojej stronie od tego czasu(kilku dni) takie obrazki zawsze oznaczam jako 1 i ma to zerowy wpływ na skuteczność tak jak u pozostałej części ludzi, inni widocznie czegoś nie kumają Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Fiontox - 07-03-2017 08:03

Znaczy jeśli chodzi o skuteczność to ja je wrzucam w 1 i jest okej, chodzi mi tylko, że do końca nie wiem czy to wina po mojej stronie czy ich serwerów, że w ogóle się nie wczytują Tongue Jestem nowy, sorka


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 07-03-2017 08:05

(07-03-2017 08:03)Fiontox napisał(a):  Znaczy jeśli chodzi o skuteczność to ja je wrzucam w 1 i jest okej, chodzi mi tylko, że do końca nie wiem czy to wina po mojej stronie czy ich serwerów, że w ogóle się nie wczytują Tongue Jestem nowy, sorka
Tak jest, że po prostu czasem wyskakują takie czarne okna, kiedyś było ich mniej, jeżeli po odczekaniu chwili nie ładuje się zdjęcie to znaczy że można dawać 1.


RE: Hivemicro.com +18 - Adriano42 - 07-03-2017 08:57

Mi do wypłaty poszło 20.32$ z poprzedniego tygodnia.

Teraz jest jakaś masakra, obrazki długo się ładują, a oprócz tego cofanie dziwnie działa - kiedyś jak zobaczyłem coś źle klikałęm 0 i od razu miałem poprzedni obrazek, a teraz to kliknę 0 i czasem nadal jestem na obrazku nowym nie cofa przez co z rozpędu trace ACC...


Edit.

Teraz to już są jakieś jaja Big Grin Klikam 0 i cofa mnie do NOWEGO obrazka... Nieźle.


RE: Hivemicro.com +18 - jozz - 07-03-2017 09:28

a ja mam tak ze musze caly filmik obejrzec dopiero moge wybrac kategorie


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 07-03-2017 10:17

Dostaliście wypłaty?
Bo mi $ wyzerowało, a na konto PayPala nic nie przyszło.

PS
Już znalazłem w zakładce Payroll status "requested". Sorry
Trzeba czekać.


RE: Hivemicro.com +18 - Anett1990 - 07-03-2017 11:05

(07-03-2017 09:28)jozz napisał(a):  a ja mam tak ze musze caly filmik obejrzec dopiero moge wybrac kategorie


Bo taka opcje niefajna zrobili teraz, wczoraj jeszcze nie trzeba bylo ogladac do konca filmika Tongue Jesli nie chcesz ogladac 15 sekundowego filmiku i czekac az sie skonczy mimo ze odrazu znasz odpowiedz to mozna przewinac filmik, przewin do prawie samego konca i jak sie skonczy to mozna odrazu klikac Wink


Dzis rekordzik walnelam, 3440 obrazkow na rowna godzine, 97,9% skutecznosci Tongue


RE: Hivemicro.com +18 - Arivi - 07-03-2017 11:41

(07-03-2017 07:59)Fox90 napisał(a):  Nie wiem co Wy macie ludzie z tymi czarnymi obrazkami, one wszystkie przechodzą jako 1, albo robicie błędy w innych, albo nie odczekujecie dostatecznie długo i w efekcie okazuje się że było to jakieś zdjęcie tylko nie zdążyło się załadować. Nie będę nawet polemizował na ten temat, bo sam na początku myślałem, że ma to wpływ na skuteczność lecz wina leżała po mojej stronie od tego czasu(kilku dni) takie obrazki zawsze oznaczam jako 1 i ma to zerowy wpływ na skuteczność tak jak u pozostałej części ludzi, inni widocznie czegoś nie kumają Smile

Oj już nie pitol, że czegoś nie kumamy. Od samego początku jechałem na średniej powyżej 99%, nawet jak robiłem rekordy, a przy omijaniu czarnych jakoś wszystko nadal dobrze nalicza. Po obserwacji, wydaje mi się, że jest to po prostu błąd przeładowanego serwera. O ile niektóre wolno się ładują to te nie chcą załadować się wcale.