Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - paweuq - 10-09-2017 16:51

Ja też czytam mordeczko! Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 10-09-2017 19:50

[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]
(tutaj same odnowienia Big Grin)

OOOŁ! Tak rekordowej konwersji jeszcze nie było! Big Grin


Ruch coraz większy, a nisza pod OgAds powoli zbiera ruch, będzie lepiej. Smile






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - danoneksss - 10-09-2017 20:02

Ruch pod Ogads z wyszukiwarek czy może social media? Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 10-09-2017 21:25

@[danoneksss]

wyszukiwarki, ale sociale też, w sumie, tak jak i z subami... tyle, że raczej sociale są pod wyszukiwarki ;-)

[Obrazek: 1.jpg]

Taka sytuacja, lead za 12$ na dobranoc Wink

Więc... Dobranoc! Big Grin






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Arrko - 11-09-2017 19:06

@[mahuzz] masz pełną skrzynkę, nie mogę nic do Ciebie wysłać.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 11-09-2017 20:16

@[Arrko] Sorry, opróżnione!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 14-09-2017 09:34

Przez ostatni czas wpadłem trochę w błędne koło, z którego nie potrafiłem wyjść, nie wiedząc dlaczego. Czym to było? Skupienie się na wszystkim innym niż PL traffic, zbyt duża dywersyfikacja serwisów, zbyt długie czekanie. Nie jest rzeczą do ukrycia, że na eforsie zarobiłem najwięcej ze wszystkich serwisów, a były to ok. 4 miesiące. Nie jest też do ukrycia, że ostatnie dni to totalna porażka. Ktoś powie - 100zł, fajnie, przecież automat. Tak, ale ciągle inwestuję czas i pieniądze, a zarobki nie rosną a maleją. Zdaję sobie sprawę, że jest wrzesień, mniejszy ruch, itd...
Nie oskarżam też nikogo o jakieś cięcie leadów, bo na sobie nie sprawdziłem.
Wiem tylko, że przedwczoraj na wszystkie strony wpadły 2 aktywacje (1 z billowania o 10, 1 MO), więc w sumie ani jednej aktywacji MT. Niech będzie więc, że 2 leady. Na konkurencji wczoraj 3 leady Z JEDNEJ STRONY, a dziś... 3 się odnowiły Wink 8 leadów łącznie, reszta się nie odnowiła(chyba, że to zaległe aktywacje, a nie odnowienia), ale i tak spoko wynik.
Więcej informacji wkrótce, jedno jest pewne. Są chwile załamania, ale potem wracają chwilę, w których jestem pewien - będzie kosmos. BĘDZIE!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 14-09-2017 18:52

Celem na następny tydzień/2 tygodnie, jest dniówka 100zł. Od czegoś trzeba zacząć Wink

Dzisiaj 65zł, ale praktycznie od zera. Optymistycznie Big Grin

Weekend jestem offline, jednak chętnie odpowiem na Wasze pytania na GG: 6292763

Miłego!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - danoneksss - 14-09-2017 18:54

No tak to niestety już czasami jest Undecided
Ja po zarobieniu kilku k przez poprzednie 3 miesiące, też teraz zaczynam praktycznie od zera Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - paweuq - 14-09-2017 19:24

@[mahuzz] Ale że co? Że nisze Ci się wypaliły?