Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - 2z2c - 02-04-2014 16:23

i program pliki, bo tego brakuje jeszcze bardziej :-)


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cheats - 02-04-2014 16:36

Czym skracać te linki? Facebook ciągle jęczy, że link zablokowany. Nawet Jak dodaje przez shorte.st :/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 02-04-2014 16:39

(02-04-2014 16:36)cheats napisał(a):  Czym skracać te linki? Facebook ciągle jęczy, że link zablokowany. Nawet Jak dodaje przez shorte.st :/

zrób podwójne przekierowanie czyli np goo.gl -> shorte.st -> twoj link


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Skarpetek - 02-04-2014 18:12

(01-04-2014 08:19)ddww napisał(a):  Dzisiaj (za chwilę) będą realizowane wypłaty także spokojnie Smile mamy dla was dobre wiadomości, ale to się dowiecie pod wieczór Smile

Z Paypalem jest nie zawesoło, ponieważ nasze konto poszło do weryfikacji...



Co z tymi dobrymi wiadomosciami?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milly93 - 02-04-2014 18:42

Przecież nie napisali, którego dnia pod wieczór Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mordimer12 - 02-04-2014 18:47

Mi napisali na e-maila że błędny rachunek i że rachunek tylko dla osoby która ukończyła 18 lat... A to dziwne, bo pesel zaczyna się 95 czyli 1995r. to jakim cudem jest to niepełnoletnia osoba?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 02-04-2014 18:51

(02-04-2014 18:47)mordimer12 napisał(a):  Mi napisali na e-maila że błędny rachunek i że rachunek tylko dla osoby która ukończyła 18 lat... A to dziwne, bo pesel zaczyna się 95 czyli 1995r. to jakim cudem jest to niepełnoletnia osoba?

skrypt z rachunkami został ostatnio przebudowany i zautomatyzowany, pewnie to jakiś błąd, napisz do ddww na live chacie i będzie git


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Kede - 02-04-2014 18:51

(02-04-2014 16:36)cheats napisał(a):  Czym skracać te linki? Facebook ciągle jęczy, że link zablokowany. Nawet Jak dodaje przez shorte.st :/
Facebook blokuje shorte.st. Używaj skracaczy które mają przekierowanie po kilku sekundach dopiero. Wtedy fb nie odkrywa "drugiego dna".

(02-04-2014 16:39)Liromir napisał(a):  zrób podwójne przekierowanie czyli np goo.gl -> shorte.st -> twoj link
W tym przypadku wrzucając taki link fb sprawdzi, że pod goo.gl jest shorte i link będzie spamem bo fb blokuje shorte zresztą tak samo jak większość serwisów. To już lepiej zrobić "jakiś polski skracacz" -> "jakiś polski skracacz" -> strona. Aczkolwiek są to przekierowania błyskawiczne więc może też jakoś to algorytm sprawdza.

Po za tym nie opłaca się używać goo.gl bo przekierowanie- link czasem jest usuwany od tak, bez podania przyczyny. Tym bardziej jeżeli dotyczy subów/premium sms.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Nupek369 - 02-04-2014 20:05

Ja skracam przez tę stronę i facebook się nie burzy Wink http://link.mil.pl/ Gorzej z promowaniem, bo pospamowałem po facebooku i guzik, chyba ludzie coraz bardziej ogarnięci są w te sprawy Big Grin Na kwejkach itp w ogóle mi komentarzy nie dodaje, nie wiem dlaczego Angry


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 02-04-2014 20:08

Ja tak samo cały czas jechałem na http://link.mil.pl/ i żadnych problemów nie miałem.Smile