Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- doiy - 20-01-2009 17:48

travispl napisał(a):Aha i w chillbuxie juz nie klikam, bo za mało reklam i duży próg wypłaty. Zanim dozbierałbym minimum to by ten bux juz bym scamem

No ale zawsze możesz dostać refback. :-)


- Sniechu - 20-01-2009 18:50

Kliki na chillbux są teraz warte 0.005$! I moje i Wasze. Zapisuję więc Wasze kliki i od tej pory liczymy je po 0.005$.
kuba68 143 Today Referred Message
kajt 153 Today Referred Message
mattys5 244 Today Referred Message
marek0 68 Today Referred Message
piechu 112 Today Referred Message
gucio13 40 Today Referred Message
boro 131 Today Referred Message
terher 133 Today Referred Message
mala1969 153 Today Referred Message
lukaszci06 126 Yesterday Referred Message
3sparrow 66 Yesterday Referred Message
travispl 29 6 Days Referred Message
rexxx 0 11 Days Referred Message


- Kubabest - 20-01-2009 19:01

Hahahahaha :cry:
Wynajolem tam jakis czas temu poleconych .Nie dosc ze ciezko wymienic refkow , jakies limity wyplat wprowadzili (15$ dla premium na 3dni) a do tego jeszcze to . Ale kaszana :roll:


- Sniechu - 22-01-2009 20:39

Wypłaciłem dzisiaj refback następującym osobom:

unruhe7 - 1$ (0.81$ refbacku + 0.12$ za 2 miejsce w konkursie) = stan konta - -0.07$
doiy - 10.37CZK = 0.50$ (0.50$ za zwycięstwo w konkursie) = stan konta - 0.00$
Boro! - 6.01CZK = 0.29$ (0.29$ za refback) = stan konta - 0.00$
JereManU - 3.32CZK = 0.16$ (0.16$ za refback) = stan konta - 0.00$
ReXXX - 0.18$ poszło na pulę nagród w konkursie = stan konta - 0.00$

Wypłaciłem kilku osobom małe sumy nie dlatego, że zwijam interes, tylko dlatego, że nie lubię mieć czyjejś kasy u siebie. Jak ktoś chce dostać swój refback, obojętnie ile on wynosi, poproszę o adres AP na pw. Wiem, że niektóre osoby mają póki co poblokowane AP, więc wstrzymuję się na razie z wysyłaniem im refbacków.


RE: - Bloodme - 22-01-2009 21:01




- unruhe7 - 22-01-2009 21:58

Refback doszedł,komentarz wystawiony :-|

Bloodme,bardzo ciekawa wypowiedź :-P :-P


- Bloodme - 22-01-2009 22:10

Tuszu mi zabrakło :-> Nie wiem co się stało, pisałem 4 razy to samo i ciągle pusty post


- Sniechu - 23-01-2009 19:50

Hmm, trzeba będzie trochę uporządkować refback, bo większość firm, które w nim pozostały, nie nadaje się już do tego...

W roudycash mam 8.33$, dostałem od leadera naszego teamu 5$, żeby szybciej dojść do minimum, chociaż myślę, że i tak bux już nie wypłaci, SCAM, ale na razie zostawiam go w refbacku.

Centbux, myślę, że to już SCAM, nie płaci, dużo brakuje do minimum, instanty wycofane. Póki co zostawiam, ale myślę, że w najbliższych dniach zostanie usunięty.
Chociaż właśnie zauważyłem, że na forum są świeże dowody wypłat, spróbujemy się doczłapać jakoś do minimum, zlecimy i zobaczymy, co z tego wyniknie...

Loaded-bux to już na 99% SCAM, nie płaci, czekam już dosyć długo... Póki co zostaje, ale wątpię czy zapłaci...

Usuwam z refbacku dingobux! Niestety zarówno dingobux jak i chillbux odłączyli się od GPTNetworks, lecz o ile Chillbux jeszcze funkcjonuje i mimo obniżenia cen klików mogę dać mu jeszcze jedną szansę, o tyle dingobux jest już tylko do reklam i nie ma sensu tam klikać.

Poszukam w przyszłości jakichś nowych buxów. Na pewno dodam do refbacku Unobux, mam nadzieję, że ktoś się zapisze. Planuję zwiększyć refback w uno do 80%, więc myślę, że warto. :idea:
Będę tam inwestował w refków, więc będą często wypłaty.

W najbliższych dniach poszukam nowych firm, żeby szybko zacząć w nich zarabiać i dostać szybko jedną, góra dwie wypłatki tak jak to było z loaded-bux.

Na razie tyle, palmbux i thepaybux są na razie ok.


- mattys5 - 23-01-2009 20:12

w dingo zniknelo forum.. dobra to moze zamowisz za nasze kliki reklame? :idea:


- Sniechu - 23-01-2009 20:15

mattys5, hmm, masz na myśli wykupienie każdemu osobno reklamy? Może po prostu zareklamujemy nasze forum (zarabiam.com) wtedy wszyscy będziemy zadowoleni a kilku Polaków na pewno to obejrzy. :-P

[ Dodano: 2009-01-23, 20:16 ]
P.S. Dodałem nową firmę, zaraz uaktualnię pierwszy post.