Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-04-2018 09:57

Ha, na coalco z pewnością nalicza poprawnie nawet z wielu urządzeń Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 04-04-2018 10:15

CoalCo też korzysta z systemu Coinhive Miner stąd moje obawy - moge jeszcze wiedzieć co ile minut/sekund pobierane są dane dotyczące ilości wydobytych Hash-y?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-04-2018 10:18

Nie ma żadnych obaw, wszystko działa jak należy a system był przeze mnie testowany na długo przed uruchomieniem. Odnośnie odświeżania danych jest to zmienna wartość w zależności od aktualnego obciążenia coalco.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-04-2018 14:41

Kolejny rzut na responsywną wersję (wersja bez mapy). Jak dobrze pójdzie to podstawowa wersja tej poprawki powinna jednak pojawić się nieco wcześniej niż zakładałem.

[Obrazek: coa_res_44181547.jpg]

[Obrazek: res_441841.jpg]

[Obrazek: res_menu.jpg]


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 04-04-2018 14:43

Prześliczna Smile

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 04-04-2018 15:21

Profeska choć stara wersja ma swój klimat Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-04-2018 15:27

Niestety stara wersja nie jest w stanie uciągnąć wszystkich danych, które zamierzam jej podsyłać. Nie chodzi mi o możliwości techniczne ale po prostu o formę. Nie cierpię jak coś jest nieczytelne czy nieintuicyjne, a niestety im więcej danych chcemy widzieć tym większy bałagan się robi. Tak więc zdecydowałem, że najbliższa aktualizacja (ta z nowym drzewkiem, ważnymi poprawkami) po prostu znajdzie się już na responsywnej stronie. Z sentymentu stara strona cały czas będzie również dostępna Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Seyonne - 04-04-2018 15:32

O matko 70 stron. Pewnie już ktoś kiedyś wspominał odnośnie tego, ale nie mam czasu przerzucać wszystkiego. Jest opcja na wprowadzenie autologowania? Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-04-2018 15:35

Zaledwie jakieś 2-3 strony wstecz jest odpowiedź na Twoje pytanie Tongue

W najbliższej aktualizacji pojawi się opcja "Zapamiętaj mnie" oraz wydłużony zostanie czas aktywnej sesji.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 04-04-2018 15:43

Powtórzę się, ale dla mnie bomba ta nowa wersja. Nie mogę się doczekać. Super to wygląda. Niby tylko szczegół, bo chodzi o grę, a nie o jej wygląd, ale wydaje mi się, że będzie się dużo przyjemniej grać.

Coalco, co sądzisz o tym, żeby np. rozbudowa kopalni lub zakup budynków łączył się również z jakimś czasem oczekiwania na ich wybudowanie/modernizację? W zależności od "rangi" budynku. Np. Elektrownia 24 h, rozbudowa poziomu kopalni 2 h.