Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 03-09-2012 15:36

@ Czekam na wpłaty pieniędzy myślę że zasady są jasne, póki pieniądze nie pojawią się na moim koncie nie wysyłam pieniędzy więc pisanie postu czy też PW że bardzo chcesz wymienić pieniądze ale nie wysyłasz ich na moje konto nie wnosi nic do tematu.
Proszę też nie szukać mojego numer gg gdyż ten numer który się znajduje w sieci nie należy do mnie i tylko ktoś może zostać poszkodowany z własnej bezmyślności. Jak jestem na forum post w temacie jest napisany kasa wysłana na moje konto to realizuję wymianę i to sprawnie się odbywa ale jeśli ktoś zasypuję mnie pytaniami szczególnie takim na które odpowiedź znajduje się w pierwszym poście to potocznie mówiąc szlak mnie trafia! Proszę o wyrozumiałość i poszanowanie mojego i Twojego cennego czasu.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Deus - 04-09-2012 12:47

Potrzebuję [35,41zł] na [MBANK], za [PZ]

Kwota 37,89zł została wysłana.
Numer konta wysłany na PW.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dnochar - 04-09-2012 21:16

Potrzebna wymiana moneybookers - mbank 65 zl
pozdrawiam


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Ropsont - 04-09-2012 22:02

Potrzebuję [165,54PLN] na [mBank] w zamian za [177,13PLN] na [MB(Skrill)]

Wiem, że jak zwykle u mnie są zupełnie nierówne kwoty ale mam nadzieję, że Ci to strasznie nie przeszkadza Big Grin Każdy grosz się bowiem liczy.
Kasę oczywiście już wysłałem.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 05-09-2012 00:05

Zrealizowane.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dnochar - 05-09-2012 00:06

Transakcja jak zwykle szybko i sprawnie. Polecam


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Kabajana - 05-09-2012 16:38

Potrzebuję 19.19zł na MBANK, za 20.63zł PZ
Wysłałem już pieniądze. Piszę PW z danymi bankowymi


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - szpilmen - 05-09-2012 17:09

a 40/50/60 zł z payza na paypal wymienisz ? jak tak to wyślij PW, potrzebuje min 40zł


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - dnochar - 05-09-2012 17:36

moneybooker mbank 42 zl masz pelna skrzynkeSmile


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 05-09-2012 18:06

Wiem ze mam pełną już ogarniam powoli wszystko, PP nadal nie wymieniam.