Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 10-07-2016 20:06

Sahya: w tym mogę się w zupełności z Tobą zgodzić.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 10-07-2016 21:31

Kurde, cos jest u mnie serio nie tak, reklamy potrafia sie wszystkie na raz wlaczyc bez lagow, a trailery puszczaja sie na pare sekund i laguje na nawet 2 minuty...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Szalony - 10-07-2016 22:19

(10-07-2016 18:10)Fsociety napisał(a):  Criss323: z darmowych proxy czy VPNów takich jak Hola nie polecam korzystać, gdyż nie ma szans by udźwigneła 15 kart na których są włączone filmiki Big Grin
Po za tym z tego co obiło mi się o uszy to Hola chyba nie posiada polskich IP, ale mogę się oczywiście mylić.
Jeżeli chcesz dobrego, szybkiego i w miarę taniego VPNa z dużą ilością polskich IP to mogę Ci z całym sumieniem polecić http://vpnonline.pl Wink
ten pierwszy Ekonomiczny pociągnie 15 kart?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 10-07-2016 22:22

Szalony: każdy pakiet zawiera tą samą przepustowość łączą tylko ten pierwszy ma limitowany transfer w wysokości 45GB na cały okres abonamentu (czyli 3 miesiące).

EDIT: Na Twoim miejscu brałbym ten drugi pakiet z nielimitowanym transferem, gdyż 45GB na 15 kart z filmikami włączonymi 24h na dobę nie jest dobrym rozwiązaniem i szybko się skończy.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - thesuns - 11-07-2016 01:32

Dobra... Ogarnąłem :# A jak z tymi giftami bo widzę, że niedostępne :C Będzie dostawa czy nie ? A jak tak to jakieś informację w jakim okresie ?:?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - danto - 11-07-2016 03:55

Jak komuś się nie chce włączać osobno wszystkich kart i ustawiać auto-refresha to mogę się podzielić małym ułatwieniem Wink KLIK

Przed użyciem należy zalogować się na stronie dogry.pl!


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 11-07-2016 09:59

Danto: Dobry pomysł, też o podobnej rzeczy wcześniej myślałem, ale w sumie mogłeś dopisać, że lepiej tą Twoją stronę po prostu pobrać i odpalić na swoim kompie bądź VPSie, gdyż jak wiadomo Hostinger potrafi mieć przestoje Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 11-07-2016 10:07

Wysłali dzisiaj komuś coś juz? Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 11-07-2016 10:37

(11-07-2016 10:07)Stworkowaty napisał(a):  Wysłali dzisiaj komuś coś juz? Tongue


Ale niecierpliwy Tongue Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 11-07-2016 10:48

Otrzymałem bana na jedno z kont.

Powod: Oglądanie trailerów przy użyciu wielu kart jest niedozwolone.