Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! (/Temat-Poradnik-PPI-PayPerInstall-Zarabiaj-na-instalacjach-96111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - Batronix - 01-02-2015 17:02

Zrobiłem sobie zrobiłem filmiki i oczywiscie wkleiłem linki z perinstallbucks.com
Wszystko pięknie tylko sobie dzisiaj jak odwiedzałem swoje filmy i otwierałem te linki z promotools to wyskakiwal mi jakiś błąd zabezpieczeń, że to wirus itp. Czy u innych też tak będzie i czy to zmniejszy to moją liczbe pobrań?

A może mozna jakoś zrobić aby po kliknięciu w link automatycznie sie odpalił download


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - entreri1pl - 01-02-2015 18:12

temat wałkowany milion razy.
Wada PPI - wirusy blokują instalacje bo instalka jest pełna różnego syfu. W każdym serwisie tak to wygląda i każdemu kto posiada antywirusa wyskakuje blokada.
Jeśli będziesz posiadał dobra nisze i ładnie ja "ubierzesz" to i tak co trzecia osoba zaryzykuje i zainstaluje "twój program"

I z twojej wypowiedzi wnioskuje że masz pod filmem bezpośrednio link do pobrania- nie rób tak bo szybko Ci filmy padną.


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - Poneezr - 22-03-2015 14:37

Ja natomiast mam inny problem z perinstallbucks.com
Gdy zmienię nazwę pliku w linku to sprawdzając na 2 kompie link jak to wygląda - nazwa nie jest zmieniona.

Co można na to poradzić ?
Może źle coś robię Sad


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - Money. - 22-03-2015 14:49

(22-03-2015 14:37)Poneezr napisał(a):  Ja natomiast mam inny problem z perinstallbucks.com
Gdy zmienię nazwę pliku w linku to sprawdzając na 2 kompie link jak to wygląda - nazwa nie jest zmieniona.

Co można na to poradzić ?
Może źle coś robię Sad

PIB ma problemy ze zmianą nazwy na Google Chrome - na wszystkich innych działa prawidłowo.


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - yolo89 - 07-04-2015 18:17

mam pytanie jak robicie filmiki na yt metodą "set and forget" to wrzucacie prawdziwego
hack'a owiniętego w "dodatki" czy poprostu direct link z zmienioną nazwą ?


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - stalker84 - 26-04-2015 05:49

(22-03-2015 14:49)Money. napisał(a):  
(22-03-2015 14:37)Poneezr napisał(a):  Ja natomiast mam inny problem z perinstallbucks.com
Gdy zmienię nazwę pliku w linku to sprawdzając na 2 kompie link jak to wygląda - nazwa nie jest zmieniona.

Co można na to poradzić ?
Może źle coś robię Sad

PIB ma problemy ze zmianą nazwy na Google Chrome - na wszystkich innych działa prawidłowo.

Hmm, myslalem ze to naprawili bo jest na ich stronie info na ten temat. No ale nic. Sprobuje i tak z innej przegladarki.


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - full2000 - 19-06-2015 14:16

(07-04-2015 18:17)yolo89 napisał(a):  mam pytanie jak robicie filmiki na yt metodą "set and forget" to wrzucacie prawdziwego
hack'a owiniętego w "dodatki" czy poprostu direct link z zmienioną nazwą ?

Sądzę że zdecydowana większość w ppi robi direct link ze zmienioną nazwą...
Smile


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - xcube2 - 24-02-2016 09:55

Działa set and forget dalej? Bo 5k filmików jednej niszy upnieteBig Grin


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - full2000 - 24-02-2016 13:27

(24-02-2016 09:55)xcube2 napisał(a):  Działa set and forget dalej? Bo 5k filmików jednej niszy upnieteBig Grin

a no działa Big Grin


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - xcube2 - 24-02-2016 14:23

(24-02-2016 13:27)full2000 napisał(a):  
(24-02-2016 09:55)xcube2 napisał(a):  Działa set and forget dalej? Bo 5k filmików jednej niszy upnieteBig Grin

a no działa Big Grin


Youtube za takie coś usuwa konta szybko?
Da sie pocisnac na PPI z tym cos ? :V Bo przy ilości jednak # 2.6k fajnie byłoby żeby wpadło chociaż pare dolcow Big Grin