Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Skracacza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Skracacza (/Temat-Dziennik-pracy-Skracacza-93727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy Skracacza - Kickster - 17-09-2014 23:48

No Klikacz dawaj screena z wypłatą, na pw mozesz jak się wstydzisz ;d Jestem ciekaw ile z tych refów zarobiłeś impreza


RE: Dziennik pracy Skracacza - asiorek - 17-09-2014 23:55

(15-08-2014 20:24)rBartek napisał(a):  
(15-08-2014 20:22)MKlikacz napisał(a):  Oni wstawiają je u nas w grupie Wink



Ja tam będąc w tej grupie tego nie widziałem Jerk2

Ściema jakich mało 4

ty będąc w tej grupie co kolwiek zrobiles? Jestem tam od wtorku jak dobrze pamietam.. Klikacz pomoga jak moze, odpisuje na każde pytanie. Doradza, odraza, podsyla pomysły.. Są jestem w szoku ze tutaj zacząłem szybciej zarabiać niz na ppa. Przez te nie cale dwa dni udalo mi się zarobić przy 6 postach i 6 linkach (1 na post ) juz te 30 centów przy okolo 150 real like. Wydaje mi się ze są to duże pieniądze jak na takie poczatki itp. Ja sam polecam klikacza za mentora, tym bardziej ze metody nie polegają na spamie w grupach itp.. Klikacz takze nie daje poradnika i ot tyle po mentorze.. Od daje poradnik taki bys do niego napisal i dopytal o szczegóły a on z chęcią odpowiada. Ja sam od siebie polecam ^^


RE: Dziennik pracy Skracacza - MKlikacz - 19-09-2014 18:03

(17-09-2014 21:56)popekuni napisał(a):  [Obrazek: W7lKNc9.png]


No nie wiem nie wiem


Pofatyguj się i sprawdz saldo na PayPalu a potem spamuj Smile


RE: Dziennik pracy Skracacza - popekuni - 19-09-2014 21:30

Sprawdzałem i na PP i też nie było więc nie hejtuj Wink i tak masz ode mnie bonusWink


RE: Dziennik pracy Skracacza - MKlikacz - 20-09-2014 03:08

(19-09-2014 21:30)popekuni napisał(a):  Sprawdzałem i na PP i też nie było więc nie hejtuj Wink i tak masz ode mnie bonusWink

Czyli już jest kaska ?


RE: Dziennik pracy Skracacza - popekuni - 20-09-2014 07:26

juz tak


RE: Dziennik pracy Skracacza - MKlikacz - 10-10-2014 13:43

Po dłuższej przerwie na pomocy i nauce nowicjuszy wracam z rekrutacją Smile Proszę się zgłaszać do mnie na PW.

Oto kilka sierpniowych SS z progresami moich nowicjuszy:

[Obrazek: 0n0fB3e.jpg]
[Obrazek: cVRywo3.jpg]
[Obrazek: 59nChgo.jpg]
[Obrazek: tNXYLSL.jpg]
[Obrazek: t6nJnQF.jpg]


W najbliższych dniach wrzucę kilka SS z aktualnych wypłat.


RE: Dziennik pracy Skracacza - Ando - 12-10-2014 10:09

Polecam mentora. Jestem podpięty od jakiegoś tygodnia (zacząłem dopiero przygodę ze skracaniem) i statystyki z dnia na dzień rosną Wink
Oczywiście nic za darmo i Ci którzy myślą że mentor za nich zarobi niech dadzą sobie spokój. Bardzo pomaga ale bez własnego wkładu pracy wiadomo.. nic z tego nie wyjdzie

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk


RE: Dziennik pracy Skracacza - MKlikacz - 02-01-2015 14:52

Otwieram na nowo nabór. Grupa nadal działa - zarobki nadal bdb.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na PW.
Sposób jak sposób - o niego tu raczej nie chodzi

Bardziej w naszej grupie i mentorze chodzi o zaplecze jakim dysponuje i możliwość szybkiego rozwoju w miłym gronie Smile


RE: Dziennik pracy Skracacza - mordimer12 - 03-08-2015 15:08

@[MKlikacz] proszę opróżnij skrzynkę pocztową po raz drugi. Tongue